«Волинь» програла вдома «Десні» – розгром 0:4
Луцька «Волинь» зазнала ганебної поразки на рідному стадіоні від чернігівської «Десни», яка в підсумку обійшла лучан у турнірній таблиці. Про це 20 травня повідомляють «Волинські Новини».
Як пише видання «Високий вал», за складних погодних умов (рясний дощ, а під кінець ще й гроза) чернігівські хлопці, що грають задарма вже третій місяць, несподівано для всіх розібрали на молекули господарів поля – 4:0.
Опісля розгромної поразки із рахунком 0:4 в рідних стінах «Волинь» опинилася на 7-й сходинці турнірної таблиці. Натомість «Десна» піднялася на шосте місце, – повідомляє Футбол.
Опісля цієї поразки головний тренер лучан був змушений вибачатися перед уболівальниками: «Шкода уболівальників, яких прийшло багато сьогодні. Команда розчарувала. Дуже багато молодих, немає досвіду і саме головне - вони бояться грати у дорослий футбол. Це наука їм, наука нам. Ми побачили наскільки важлива їх участь, їх перспектива в подальших цілях і задачах на наступний сезон. Вони можуть намагатися робити, можуть не виходити якісь дії, може не виконуватися тактика, але намагання футболіста повинно йти в тому напрямі в якому запропонована робота. Розміщення гравців, індивідуальні дії. Но не один футболіст сьогодні не зіграв нормально».
«Я навіть не мав сумніву що ми сьогодні виграємо. Але з\'явилась якась негативна заноза і вона вилізла в такий страшний день і негативний результат. Але виходу немає ніякого як продовжувати жити, працювати. Помилок багато, соромно. Ну що ж пережили голод, переживемо й достаток... Наша команда вийшла сита, а суперник три місяці не отримує заробітну плату, значить голодна. Вони вийшли злі, обнялися перед грою, голодні, налаштовані, можливо трохи розуму не вистачало, не вища ж ліга. Команда активна собрана зі спортивною злістю провели гру, як проти Волині проводять усі команди», – цитує Кварцяного сайт ФК Волинь.
«Я думав поборемся за вищі місця, але вони не тягнуть. І так ми цією командою набрали багато очок. Восьме місце для неї - високий результат…» – зізнався головний тренер лучан.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як пише видання «Високий вал», за складних погодних умов (рясний дощ, а під кінець ще й гроза) чернігівські хлопці, що грають задарма вже третій місяць, несподівано для всіх розібрали на молекули господарів поля – 4:0.
Опісля розгромної поразки із рахунком 0:4 в рідних стінах «Волинь» опинилася на 7-й сходинці турнірної таблиці. Натомість «Десна» піднялася на шосте місце, – повідомляє Футбол.
Опісля цієї поразки головний тренер лучан був змушений вибачатися перед уболівальниками: «Шкода уболівальників, яких прийшло багато сьогодні. Команда розчарувала. Дуже багато молодих, немає досвіду і саме головне - вони бояться грати у дорослий футбол. Це наука їм, наука нам. Ми побачили наскільки важлива їх участь, їх перспектива в подальших цілях і задачах на наступний сезон. Вони можуть намагатися робити, можуть не виходити якісь дії, може не виконуватися тактика, але намагання футболіста повинно йти в тому напрямі в якому запропонована робота. Розміщення гравців, індивідуальні дії. Но не один футболіст сьогодні не зіграв нормально».
«Я навіть не мав сумніву що ми сьогодні виграємо. Але з\'явилась якась негативна заноза і вона вилізла в такий страшний день і негативний результат. Але виходу немає ніякого як продовжувати жити, працювати. Помилок багато, соромно. Ну що ж пережили голод, переживемо й достаток... Наша команда вийшла сита, а суперник три місяці не отримує заробітну плату, значить голодна. Вони вийшли злі, обнялися перед грою, голодні, налаштовані, можливо трохи розуму не вистачало, не вища ж ліга. Команда активна собрана зі спортивною злістю провели гру, як проти Волині проводять усі команди», – цитує Кварцяного сайт ФК Волинь.
«Я думав поборемся за вищі місця, але вони не тягнуть. І так ми цією командою набрали багато очок. Восьме місце для неї - високий результат…» – зізнався головний тренер лучан.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
Анонім
Показати IP
20 Травня 2009 13:02
Столяр і Кварц продали гру!!!!!!!!!!!Ганьба!!!!!!!!
Економ
Показати IP
24 Травня 2009 18:25
Треба Кварцяному пару легкоатлетів підкинути із тих, що він на стадіон не пускає. Може тоді його "цвет" волинського футболу хоч перестане пішком по полю ходити.
Лише кожен четвертий американець вважає, що війна з Іраном була того варта. Опитування
23 Червня 2026 23:42
23 Червня 2026 23:42
Смертельна поїздка на Львівщині: власник прокату дав 17-річній дівчині несправний квадроцикл без гальм
23 Червня 2026 23:21
23 Червня 2026 23:21
⚡️Наш Telegram-канал. Оперативні новини з Волині, України і світу⚡️
23 Червня 2026 23:14
23 Червня 2026 23:14
Клуб УПЛ підписав футболіста з Ковеля
23 Червня 2026 23:01
23 Червня 2026 23:01
Медведчуку оголосили підозру у виправданні збройної агресії РФ
23 Червня 2026 22:40
23 Червня 2026 22:40
На Волині дикі кабани витолочили картопляне поле
23 Червня 2026 22:20
23 Червня 2026 22:20
18 днів без зв'язку і зі зламаними ребрами: з Миколаївського ТЦК звільнили шістьох чоловіків
23 Червня 2026 22:00
23 Червня 2026 22:00
На Волині судили патрульного, який вчив водія давати хабарі і просив 250 доларів
23 Червня 2026 21:41
23 Червня 2026 21:41
Волинські медики увійшли до першої в Україні верифікованої команди медицини катастроф
23 Червня 2026 21:22
23 Червня 2026 21:22
Дві випускниці з Володимира отримали по 200 балів на НМТ з англійської мови
23 Червня 2026 21:03
23 Червня 2026 21:03

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.