USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Яких голів РДА Савченко залишив без премій

22 Травня 2018 15:16
Голова Волинської ОДА Олександр Савченко відкликав премії декількох голів райдержадміністрацій. Своє рішення він пояснив тим, що ці голови РДА не виконали завдань, які поставив для них ще попередній голова ОДА Володимир Гунчик. Завдання стосувалось наповнення місцевих і районних бюджетів шляхом оренди земель та водойм.

Як повідомляє Конкурент, премій позбавили голову Іваничівської РДА (Лілія Кревська); голову Маневицької РДА (Андрій Линдюк); голову Ківерцівської РДА (Валерій Ткачук); голову Турійської РДА (Орест Василишин); голову Рожищенської РДА (Інна Гайворонська); голову Камінь-Каширської РДА (Валерій Дунайчук).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
+ Показати IP 22 Травня 2018 15:24
Платня за місяць 21000грн, а розмір преміі ?
Анонім Показати IP 22 Травня 2018 15:55
Цікаве рішення... Повноваження щодо надання в оренду водних обєктів на території районів належить до компетенції обласних державних адміністрацій,зокрема ,управління екології Волинської ОДА,а відповідальність несуть голови РДА.
дзідзьо до Анонім Показати IP 22 Травня 2018 19:53
Новохатський прокурор разом з Гунчиком поняття не мали що таке екологія. Тепер ще й Савченка в блуд завів. Цікаво, чи будуть результати перевірки,яку губернатор доручав зробити ще в квітні?
До Анонім до Анонім Показати IP 22 Травня 2018 20:39
Линдюк, ти?
Anonim до Анонім Показати IP 22 Травня 2018 21:18
Оце візьме якесь в руки телефона і давай, як заїзджена пластинка, під кожною статтею "управління екології, управління екології". Мабуть погнали за "компетентну роботу" от і скиглить тут...
Анонім до Anonim Показати IP 23 Травня 2018 14:47
Коменти говорять самі за себе і хто тут скиглить, і на кому шапка горить ...
Мамка до Анонім Показати IP 23 Травня 2018 11:56
Управління екології на чолі з луганським прокурорчіком не несе відповідальність а тільки бере бабкі за погодження рубок за оренду і знає кому дати зважаючи на те шо Савченко виявивши факти корупції до цього часу не вжив заходів
Орендар до Анонім Показати IP 23 Травня 2018 12:00
А що тут цікавого податків ми сплачуємо 15 грн в місяць а в карман тисячі мусим давати, ми теж за те щоб платити в казну . Чесно вже замахались рибу возити. Коли вже б..дь нажруться як не екологпм то водникам
АНАТОЛЬ_ Показати IP 22 Травня 2018 16:06
Не, я зараз всц@ся з смiху
Оба на Показати IP 22 Травня 2018 17:46
Які в @раку премії, за що, і цим і іншим, нехай живуть на одну зарплату, як більшість людей.
Іваничі Показати IP 22 Травня 2018 18:37
Кревську ,що вже не звільняють ? Висловили недовіру,Савченко запропонував виставити кандидата з місцевих і що?...
123 Показати IP 22 Травня 2018 21:54
Цікаво, чи знає губернатор, що доручення, які видані всупереч вимогам Земельного кодексу є нікчемними і їх потрібно скасувати, а не наказувати за їх невиконання...
Бандера Показати IP 22 Травня 2018 22:44
Саме ті голови які не слухали Гунчика (парадокс) остан ні далі возять мзду
Ода Показати IP 23 Травня 2018 12:04
Цікава позиція нового голови як за якісь там робочі моменти то премію забрав а як в новохатського мертві душі по пів року зарплату отримували і нанесення державі збитків на стотні тисяч по бездіяльності з орендою то це нормально. НЕ ТАКИЙ ВІН ГЕНЕРАЛ ЯК ЙОГО МАЛЮЮТЬ)))
Троль у відставці Показати IP 23 Травня 2018 19:06
Мамка - орендар з ОДА, так, як писати коменти в робочий час - це все, на що ти здатний(на) то моя тобі досвідчена порада - перейди на ВолиньPost, вони там хоч IP не показують...)))