USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Москві померла від голоду молода українська письменниця

25 Лютого 2021 08:44
У Москві в квартирі виявили виснажене тіло 20-річної письменниці-українки Аделіни Шелдон.

Про це повідомляє Кореспондент з посиланням на газету МК.

Відзначається, що про трагедію в поліцію заявив господар квартири, у якій дівчина жила вже рік. За його словами, востаннє він спілкувався з померлою 4 лютого. Через два тижні дівчина перестала відповідати на дзвінки та повідомлення, й орендодавець вирішив з'їздити до неї. У помешканні він виявив мертву дівчину.

Правоохоронці слідів насильницької смерті на тілі Аделіни не виявили. Вони припустили, що дівчина виснажувала себе сухим голодуванням. На це вказувала майже повна відсутність їжі у квартирі, а також записи в щоденнику про такий вид дієти.

За даними газети, Аделіна Шелдон народилася в Одесі. Із 15 років навчалася в Единбурзькому університеті за спеціальністю Бізнес та економіка. Була автором першої книги Вінценосні із саги, присвяченій французькій королівській сім'ї XVII-XVIII століть.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Лу Ча Нин Показати IP 25 Лютого 2021 08:54
Клятий Путін заморив голодом українку!
шарій до Лу Ча Нин Показати IP 25 Лютого 2021 09:43
це вже схоже в вас на психічний розлад, ''путіноманія'' - це коли скрізь він мерещиться
Володимир до шарій Показати IP 25 Лютого 2021 11:18
А в тебе схоже на розумовий розлад,раз не вловлюєш іронію жарту Лу Ча нина
Шарій до Володимир Показати IP 25 Лютого 2021 11:37
так не уловлюю, бо її не має. Банальне приплітання Х***ла к події та без її. А якщо є то поясни де та іронія? В Ольгіно?
Джоодж Карлин до Шарій Показати IP 25 Лютого 2021 12:34
ефект Даннінга-Крюгера...Дурень ніколи не зрозуміє,що він дурень.Тому що він - дурень...
Анонім до шарій Показати IP 25 Лютого 2021 12:48
Чоловіче, він так "типу п*дй*бн*в" УКРАЇНЦІВ, І ВИГОРОДИВ ПУЇЛО ВІД ТИХ МОМЕНТІВ, де воно дійсно завязане і винне.
Шарій до Анонім Показати IP 25 Лютого 2021 16:14
Так і я про те. Але Ватка Головного Моску не лікується
Га? до Лу Ча Нин Показати IP 25 Лютого 2021 09:49
ЧОГО її занесло в це путінське кубло? Яке "щастя" шукала вона в расєї?
Да уж до Лу Ча Нин Показати IP 25 Лютого 2021 12:45
Ватка, да ти просто петросян!
123 Показати IP 25 Лютого 2021 09:05
Брєд якийсь, якщо це правда. Що то за дієта, щоб так над собою знущатися?
Да уж до 123 Показати IP 25 Лютого 2021 12:46
То в людей, на фоні такої дієти стаються психічні розлади. І пздць.
Всезнайко Показати IP 25 Лютого 2021 12:08
Вона не українка, вона масквічка вже...
К. лучанин до Всезнайко Показати IP 25 Лютого 2021 12:47
Причому вже дуже давно.
мертветчук Показати IP 25 Лютого 2021 19:43
Видать на России продукты кончились. как говорил один дедушка: последний х*р без соли доедаем""