USD 27.82 27.95
  • USD 27.82 27.95
  • EUR 33.40 33.56
  • PLN 7.28 7.35

Добровольцям, які отримали інвалідність в АТО, виплатять допомогу

Парламент 3 листопада прийняв в цілому як закон законопроект 2556а, внесений членами Комітету у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю.

Ця законодавча ініціатива надає право на одноразову грошову допомогу добровольцям АТО, які стали інвалідами внаслідок участі в антитерористичній операції. В разі ж загибелі добровольців грошову допомогу отримають члени їх сімей, - повідомляє Українська асоціація інвалідів АТО.

Сьогодні така фінансова підтримка з боку держави передбачена тільки для військовослужбовців та волонтерів, які стали інвалідами, беручи участь в АТО, а у випадку смерті цих осіб – для їх родин.

«Одноразова допомога складатиме від 182, 7 тисячі гривень до 304,5 тисяч гривень у залежності від встановленої групи інвалідності добровольців та волонтерів або 609 тисяч гривень у разі смерті цих осіб. Це - реальна допомога людям, які стали інвалідами, та сім’ям тих, хто загинув», - додав співавтор законопроекту Гліб Загорій.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Реклама
Loading...

Редакція сайту прийняла рішення тимчасово закрити коментування під новинами, які стосуються військових подій на сході.
В Україні триває війна, зокрема інформаційна. Таким чином, ми не можемо допустити, щоб ресурс Інформаційного агентства Волинські Новини використовували як майданчик для дестабілізації ситуації.


Утім нам важлива думка нашого читача, тож запрошуємо до обговорення публікацій на сторінках агентства в соціальних мережах.
Loading...
Система Orphus