USD 41.60 42.00
  • USD 41.60 42.00
  • EUR 41.80 42.10
  • PLN 10.50 10.70

На Волині добровольцями у військо ідуть жінки та священики

17 Квітня 2015 21:00
Під час четвертої хвилі мобілізації на Волині прийшли у військкомати більше 300 сотень добровольців. Це люди різного віку та соціального статусу.

Про це йшлося сьогодні, 17-го квітня, під час відкритої частини засідання ради оборони Волині.

Нагадаємо, згідно з указом Президента України від 14-го січня 2015-го року, в Україні розпочалася часткова мобілізація, й з 20-го січня на Волині почали здійснювти заходи четвертої черги мобілізації людських і транспортних ресурсів.

Зі слів тимчасово виконувача обов’язків військового комісара Волинської області Романа Кулика, впродовж четвертої хвилі мобілізації в комісаріати звернулися 317 громадян, з яких - 49 офіцери запасу. Також виявила бажання служити у війську одна жінка. Волиняни просили призвати їх у добровільному порядку на службу до військових формувань.

«Звернення усіх цих добровольців ми розглянули. Так, 176 добровольців направили до війська, решта - призвані на посади офіцерського, сержантського та рядового складу до військових комісаріатів.

Серед добровольців є люди різного віку та соціального статусу. Для прикладу, пішов на службу духівник із Володимира-Волинського, який був майором у запасі», - розповідає Кулик.

Комісар додає, що найбільше добровольців пішли з міст Луцька та Нововолинська, з Володимир-Волинського та Горохівського районів .

Натомість найменше волинян виявили бажання проходити службу добровільно в Ківерцівському, Ковельському, Любомльському та Шацькому районах.

Зауважимо, що волинський військкомат подав у розшук вже більше 5 тисяч осіб.

Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що понад три тисячі військовослужбовців, призваних під час першої хвилі мобілізації, повернуться на Волинь.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Редакція сайту прийняла рішення тимчасово закрити коментування під новинами, які стосуються військових подій на сході.
В Україні триває війна, зокрема інформаційна. Таким чином, ми не можемо допустити, щоб ресурс Інформаційного агентства Волинські Новини використовували як майданчик для дестабілізації ситуації.


Утім нам важлива думка нашого читача, тож запрошуємо до обговорення публікацій на сторінках агентства в соціальних мережах.
Система Orphus