USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.90 40.20
  • PLN 9.86 10.10

Волинський військкомат подав у розшук вже більше 5 тисяч осіб

17 Квітня 2015 18:18
Більше 80% мобілізаційного завдання на Волині виконали. Втім, багатьом військовозобов’язаним не вручили повістки, весь список подали в МВС для розшуку.

Про це інформували сьогодні, 17-го квітня, під час відкритої частини засідання ради оборони Волині.

Нагадаємо, згідно з указом Президента України від 14-го січня 2015-го року, в Україні розпочалася часткова мобілізація, й з 20-го січня на Волині почали здійснювти заходи четвертої черги мобілізації людських і транспортних ресурсів.

Як поінформував тимчасово виконувач обов’язків військового комісара Волинської області Роман Кулик, на сьогодні, військовим комісаріатом області поставлено 1578 військовозобов’язаних - 82% від планового завдання. З них - 131 офіцер (93% від плану) та 38 одиниць техніки національної економіки (60% від завдання).

«Найкраще організована робота із здійснення заходів четвертої черги часткової мобілізації у Маневицькому, Любешівському, Горохівському, Локачинському та Ківерцівському районах. На цих територіях військкомати виконали завдання із поставки мобілізаційного ресурсу у повному обсязі, навіть були райони, де перевиконали завдання: Маневицький, Любешівський, Горохівський, Локачинський райони.

Під час мобілізації ми побачили, що чимало є тих, хто не проживає за прописаною адресою чи виїхав за кордон. Таким чином, ми передали список осіб у органи МВС для розшуку - 5135 військовозобов’язаних. Вже розшукано 864 особи, з них 133 доставлено до військових комісаріатів», - інформує Кулик.

Комісар додав, що на Волині допомагають розшукувати втікачів працівники ДАІ, спільно з якими створили маломобільні групи для затримання водія і вручення повістки. Завдяки такому методу у військкомат покликали 29 чоловіків.

ЧИТАТИ ЩЕ: НОВИНИ ІЗ ВІЙСЬККОМАТУ: ПОВІСТКИ, ОБСТЕЖЕННЯ, БРОНЮВАННЯ ПРАЦІВНИКІВ

Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що понад три тисячі військовослужбовців, призваних під час першої хвилі мобілізації, повернуться на Волинь.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Редакція сайту прийняла рішення тимчасово закрити коментування під новинами, які стосуються військових подій на сході.
В Україні триває війна, зокрема інформаційна. Таким чином, ми не можемо допустити, щоб ресурс Інформаційного агентства Волинські Новини використовували як майданчик для дестабілізації ситуації.


Утім нам важлива думка нашого читача, тож запрошуємо до обговорення публікацій на сторінках агентства в соціальних мережах.
Система Orphus