Затримали терориста, який знущався над полоненим кіборгом
Українські військовослужбовці захопили в полон бойовика з позивним «Гном», який знущався над полоненим захисником Донецького аеропорту.
Про це повідомила волонтер Тетяна Ричкова, новину передає «Преса України».
З її слів, затриманий бойовик є другою особою після відомого донецького терориста «Гіві».
«Вночі намагалася прорватися диверсійна група у@банів з батальйону "Сомалі". У@бани були виявлені і взяті в полон. Друга особа після Гіві, з позивним Гном, вела диверсійну групу. Як нескладно здогадатися, був затриманий геройською 79-ю. Гном - саме той урод, який з Гіві показово бив нашого комбата Олега Кузьміних», - розповіла волонтер.
Ричкова припускає, що полоненого терориста можуть обміняти на українського комбата.
«Справедливість візьме гору і є надія, що буде проведений обмін виродка Гнома на нашого Олега», - зазначила вона.
Зауважимо, 20 січня підполковник Олег Кузьміних, командир штурмового батальйону 81-ї десантної бригади потрапив у полон. Це сталося близько 11 години ранку, коли підрозділ на чолі з командиром рухався вбік Донецького аеропорту, щоб врятувати поранених бійців. Рідні полоненого офіцера зверталися до президента та всіх небайдужих з проханням зробити усе можливе, аби звільнити Олега з полону.
Нагадаємо, «Тримайся, кіборг!» - білбордами з такими написами полоненого командира штурмового батальйону 81-ї десантної бригади підполковника Олега Кузьміних привітали з днем народження друзі, родичі і просто небайдужі люди.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомила волонтер Тетяна Ричкова, новину передає «Преса України».
З її слів, затриманий бойовик є другою особою після відомого донецького терориста «Гіві».
«Вночі намагалася прорватися диверсійна група у@банів з батальйону "Сомалі". У@бани були виявлені і взяті в полон. Друга особа після Гіві, з позивним Гном, вела диверсійну групу. Як нескладно здогадатися, був затриманий геройською 79-ю. Гном - саме той урод, який з Гіві показово бив нашого комбата Олега Кузьміних», - розповіла волонтер.
Ричкова припускає, що полоненого терориста можуть обміняти на українського комбата.
«Справедливість візьме гору і є надія, що буде проведений обмін виродка Гнома на нашого Олега», - зазначила вона.
Зауважимо, 20 січня підполковник Олег Кузьміних, командир штурмового батальйону 81-ї десантної бригади потрапив у полон. Це сталося близько 11 години ранку, коли підрозділ на чолі з командиром рухався вбік Донецького аеропорту, щоб врятувати поранених бійців. Рідні полоненого офіцера зверталися до президента та всіх небайдужих з проханням зробити усе можливе, аби звільнити Олега з полону.
Нагадаємо, «Тримайся, кіборг!» - білбордами з такими написами полоненого командира штурмового батальйону 81-ї десантної бригади підполковника Олега Кузьміних привітали з днем народження друзі, родичі і просто небайдужі люди.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Чи може змія вкусити людину у воді: що кажуть експерти
Сьогодні 23:02
Сьогодні 23:02
У Франції розбився літак із парашутистами, загинули 11 людей
Сьогодні 22:05
Сьогодні 22:05
Мультик про Зеленського, «Казка про Ваню і Миколу» та російська пропаганда: як пояснити дітям шкоду російського контенту
Сьогодні 20:12
Сьогодні 20:12
Командира 154 омбр знайшли мертвим
Сьогодні 19:44
Сьогодні 19:44
На кордоні з Польщею люди стоять в чергах по 12 годин
Сьогодні 19:15
Сьогодні 19:15
