USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.20
  • PLN 9.85 10.10

Волинь отримала чергову партію доз від поліомієліту

15 Грудня 2015 18:29
В МОЗ України ухвалили рішення про продовження другого раунду додаткової вакцинації проти поліомієліту до 18 грудня у зв’язку з невисоким рівнем охоплення щепленнями. В ІІ турі щеплюють дітей віком від 2 місяців до 6 років, - повідомляє Волинська ОДТРК.

Волинь отримала 110 тисяч доз вакцини проти поліомієліту, вона є доступною у закладах охорони здоров’я області.

Наразі в області щеплено майже 35 тисяч дітей, це становить 50 % загальної кількості тих, хто підлягає вакцинації.

Нагадаємо, у вересні Головне управління Держсанепідслужби у Волинській області інформувало волинян про епідемічну ситуацію з поліомієліту. Річ у тім, що згідно з повідомленням Міністерства охорони здоров'я України, у Закарпатській області зареєстровано спалах поліомієліту (2 випадки у дітей 10 місяців та 4 років).

І вже в жовтні в Україні стартує перший тур додаткової імунізації проти поліомієліту.

Щоправда, у Нововолинську батьки дітей, яких мають вакцинувати від поліомієліту, вимагають призупинити цей процес до надання повної інформації про вакцину.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Ас Показати IP 15 Грудня 2015 18:38
Прививка калічить дітей
я Показати IP 15 Грудня 2015 20:06
Прививку скоріше за все випробовують на наших дітях.
Волинянин до я Показати IP 16 Грудня 2015 22:06
100 %
Наталі Показати IP 15 Грудня 2015 20:32
Навіщо проводити експеременти??????Жах????
? Показати IP 16 Грудня 2015 01:01
в садочок приходить лікар, що бачить діток вперше, ніби оглядає, потім медсестра робить щеплення: БЕЗ БАТЬКІВ. в НЕСТЕРИЛЬНІЙ кімнатці "на око" ЩОСЬ капає 1-2-3... крапельки до ротика переляканій малечі !! бо "медикам" треба "галочку" поставити, відрапортувати та зарплатку отримати.... якщо ЩОСЬ (тьху) - потім і полікують. КОЛО ЗАМКНУЛОСЬ....
Мама Показати IP 16 Грудня 2015 09:32
Оце лікарі робите своїм діткам привселюдно пивики, а тоді вимагайте від нас. Ви бачили передачу по Україні стосується кожного. Там все розказали,що це за привики. Де спалах полеміоліт,де? Два випадки в Закарпатті-це спалах.Ви,що ці два випадки присобачили до спалаху.- це ніхто не доказав,бо це не полемеоліт.Жах. 8 діток вже померло від нього.Як казали лікарі,що там були.Це хвороба грязнуль,хто не миє руки. І ніколи його в нас не було і нема.Це каже треба запхнути пальця в дупу, а тоді рот. Це батько в якого помер хлопчик, працював у Чехословаччині.Звязався з лікарями Чехословаччини, а вони були в шоці.Каже цих прививок уже давно не робить цивілізований світ, її роблять в країнах Африки.Відмивають на смерті діток грошики олігархи.
Лучанин Показати IP 16 Грудня 2015 11:11
Малій капали в першій хвилі це жах що робилося відразу ознаки такі як орз потім тошнило так що на стіну лізла і нічого не болить. Возили на обстеження в діагностичні центри не виявили нічого. Грішу тільки на прививки бо везем здорову дитину, а на другий день на тобі, вже є. А ці дешеві індійськи прививки за ціною дорогих (і бабло відмите в МОЗі) взагалі неможна давати. Хай покажуть як вони їх дають своїм дітям чи онукам.
Інна С. Показати IP 16 Грудня 2015 12:01
не робіть прививок! не вбивайте своїх дітей власноруч!
124--- Показати IP 17 Грудня 2015 03:10
Нема вакцин від інших, дуже небезпечних хвороб... А цю - пхають !