Київська фірма, що виграла тендер, не прибиратиме ЦНАП у Луцьку
Київська фірма, яка виграла тендер з прибирання центру надання адміністративних послуг у Луцьку, не приступила до роботи у зазначений термін, тому до штату хочуть включити 4 працівники, які б цим займалися.
Про це йшлося 30 січня під час засідання постійної комісії міської ради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією, депутатської діяльності, етики та регламенту.
Як пояснила директор департаменту «ЦНАП» Лариса Карп’як, у листопаді був оголошений тендер на прибирання ЦНАПу – у переможця виявили невідповідність документів, тому договір уклали з наступною фірмою, яка з Києва. Проте, каже Лариса Карп’як, у зазначений термін 2 січня працівники цієї фірми не приступили до прибирання, тому згідно з договорами найняли 4 працівники, зарплата яких виплачувалася з фонду заробітної плати адміністраторів.
На розгляд депутатів був винесений проект рішення, в якому пропонується внести зміни до рішення міської ради, та включити до штату ЦНАПу 4 працівники з зарплатою у 4500 гривень за місяць.
З її слів, це значно дешевше, ніж за тендером, оскільки, окрім зарплати, потрібно лише 60 тисяч на мийчі засоби.
Відтак, обранці громади підтримали відповідний проект рішення.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося 30 січня під час засідання постійної комісії міської ради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією, депутатської діяльності, етики та регламенту.
Як пояснила директор департаменту «ЦНАП» Лариса Карп’як, у листопаді був оголошений тендер на прибирання ЦНАПу – у переможця виявили невідповідність документів, тому договір уклали з наступною фірмою, яка з Києва. Проте, каже Лариса Карп’як, у зазначений термін 2 січня працівники цієї фірми не приступили до прибирання, тому згідно з договорами найняли 4 працівники, зарплата яких виплачувалася з фонду заробітної плати адміністраторів.
На розгляд депутатів був винесений проект рішення, в якому пропонується внести зміни до рішення міської ради, та включити до штату ЦНАПу 4 працівники з зарплатою у 4500 гривень за місяць.
З її слів, це значно дешевше, ніж за тендером, оскільки, окрім зарплати, потрібно лише 60 тисяч на мийчі засоби.
Відтак, обранці громади підтримали відповідний проект рішення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Член ЦНАПу
Показати IP
30 Січня 2018 15:44
А вони шо вигравали тендер, шоби прибирати ? Так хто ж понесе відповідальність ?
Священники та громадськість помолилися за упокій невинно вбитих в’язнів Луцької тюрми
Сьогодні 17:35
Сьогодні 17:35
Сили оборони знищили кілька російських безпілотних катерів, коли ті атакували українське узбережжя
Сьогодні 17:18
Сьогодні 17:18
Герой повертається у місто, яке стало рідним, на щиті: Ковель прощатиметься з уродженцем Донеччини Олександром Шевченком
Сьогодні 16:45
Сьогодні 16:45
Трамп радив Зеленському діяти сміливіше щодо РФ, – ЗМІ
Сьогодні 15:55
Сьогодні 15:55
Росіяни вдарили ракетою по Кривому Рогу, є загиблі, багато поранених. В Одесі на пляжі уламок дрона вбив жінку
Сьогодні 15:22
Сьогодні 15:22
ЗСУ знищили залізничний міст через Північнокримський канал
Сьогодні 15:05
Сьогодні 15:05
Луцька громада прощатиметься з Героєм Андрієм Максимчуком
Сьогодні 14:49
Сьогодні 14:49

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.