USD 39.60 39.92
  • USD 39.60 39.92
  • EUR 39.75 40.10
  • PLN 9.90 10.12

Через скандальні плівки Офіс генпрокурора завів на Порошенка ще одну справу про держзраду

20 Травня 2020 09:26
Офіс Генпрокурора вніс відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань щодо «плівок Деркача».

Про це Українській правді повідомили джерела в ОГП.

Розслідування розпочате за ч. 1 ст. 111 (Державна зрада) та ч.2 ст. 364 (Зловживаня владою або службовим становищем) ККУ.

До матеріалів провадження долучать надану нардепом Андрієм Деркачем флешку із аудіозаписами, де звучать голоси, схожі на голоси п’ятого президента та лідера «Європейської солідарності» Петра Порошенка, ексвіцепрезидента США Джо Байдена та ексдержсекретаря США Джона Керрі.

Читати ще: «Плівки Порошенка»: мільярд доларів за звільнення Шокіна і тиск на «Самопоміч»

19 травня позафракційний нардеп Андрій Деркач опублікував записи телефонних переговорів президента Петра Порошенка і куратора України в США, віце-президента Джо Байдена, а також держсекретаря часів Барака Обами Джона Керрі.

Аудіо свідчать, що Україна знаходиться під щільним зовнішнім управлінням з боку американців. США контролюють безліч ключових питань: від зняття неугодного Генпрокурора Віктора Шокіна до призначення нового – Юрія Луценка.

Нагадаємо, у грудні Державне бюро розслідувань відкрило кримінальну справу щодо п’ятого президента Петра Порошенка за фактом можливої ​​державної зради через Мінські домовленості.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Слава Украiнi Показати IP 20 Травня 2020 09:33
Слава Украiнi!Нiщета 30 рокiв працьовитого народу зрозумiла...
Анонім до Слава Украiнi Показати IP 20 Травня 2020 11:15
то й далі вибирайте совків, які ратують за дружбу з Росією Чи став хоч десь якийсь народ багатшим, наслідуючи Росію?
ок до Анонім Показати IP 20 Травня 2020 15:53
Гляньте на співвідношення курсу доллара до гривні. Так, був багатший.
Правда Показати IP 20 Травня 2020 10:07
Хто такий деркач(кгб-фсб)і хто такий Байден(можливо новий президент США)?Вас українців дурять і дурять.Пора вже розумнішати і не вестись на провокації окупанта і вбивці.
888 до Правда Показати IP 20 Травня 2020 10:25
Ви все прикрийте Путіним,і що Порох робив на благо країни.. Путін про вас скільки не думає...скільки ви про нього тут говорите з 2014 року.. він..мав вас далеко..живе собі без МВФ..і думку гадає...а рабами стали ми... і все прикриваєтесь євроінтеграцією і боротьбою з агресором... Допоки Україна лишатиметься найбіднішою країною в Європі, нею хтось зовні буде керувати... а вишиванки повдагаєте і про гордість говорити будете..
Славі Показати IP 20 Травня 2020 10:07
Позафракційний нардеп Деркач – це друг, або посіпака Джуліані. Джуліані – юрист Трампа. За опитуваннями Трамп програє Байдену серед виборців США . Для збільшення авторитету потрібен скандал з приводу Байдена. Спочатку такий плівковий скандал був проти Трампа. Співучасником цього телефонного скандалу був Зеленський. Деркач – син колишнього генерала СБУ Деркача часів Кучми. Деркач старший відповідав за безпеку президентського зв’язку. В цей час з’явились плівки Мельниченка. Чомусь згодом, Кучма замість вигнати Деркача, поставив його головою СБУ. Мабуть на вимогу ФСБ.
Тітка Показати IP 20 Травня 2020 10:15
Набридло читати:завели,завели,завели,завели.Коли накінець прочитаємо_посадили ДОВІЧНО!!!!,або на 15років з повною конфіскацією?А садити є кого і саме на такі терміни.
Сині Шаровари Показати IP 20 Травня 2020 10:17
і шо то браття пулучаїця шо рускі правду казали шо американці нами правлять і майдан вони оплачували?
Анонім Показати IP 20 Травня 2020 11:11
Ну ГУЛАГи бачили, Биківні бачили, Голодомор бачили, штурмування Києва беззбройними українцями на яке посилав людожер Жуков бачили. Тобто керування Раша-совка добре вже зазнали на своїй шкурі. І добре бачу правління Раша-совка в Абхазії, на Донбасі. І взагалі, де править совок - там голод, бідоття і війна. Т бачу країни, які підтримує США - це Прибалтика, Південна Корея, Польща. Так що нічого не маю проти правління Америки
Вчитель Показати IP 20 Травня 2020 11:15
Мені люди з досвідом і з вищою освітою доказували що треба ще під Америкою полежати, бо були під німцями, під поляками, під руськими...
Дуб-Дерево до Вчитель Показати IP 20 Травня 2020 11:54
Требаб перепрошую не ЛЕЖАТИ, а СКОПІЮВАТИ судову систему, виборчу систему і так далі (як це зробили свого часу Словаки які за 1 день на 100 відсотків скопіювали французьки закони, просто змінивши назву країни ) і ЖИТИ ПО ЗАКОНУ. (США чи Франції - не важливо.) І не винаходити велосипед. А слухати про Вільну, Демократичну, Незалежну, Багату і бла бла бла.... країну вже задовбався слухати. Хоч би ОДНОГО коррупціонера або розстріляли чи посадили - НІКОГО. Де Лазаренко? В США. Де Бакай? В Росії. Де Фірташ? В Австрії? Де Діамантові прокурори? Ауууу? Список продовжувати ?
хехъ Показати IP 20 Травня 2020 11:36
чому довго мовчав? Совість прокинулася?!! Чому видаються секрети, державні, на благо політичного моменту? Чи буде брати суд до уваги "свідоцтва", отримані незаконним шляхом - без санкції суду, при експлуатації технічних можливостей держави? ще подивитися - де держзрада!
До хек Показати IP 20 Травня 2020 12:48
Дорога ложка к обеду! Народ не всегда готов верить даже очевидным вещам : офшор, Липецк, свиноборонпром и тишина...
хехъ до До хек Показати IP 20 Травня 2020 15:48
народ ніхто не запитує - вірить або не вірить)
До хек Показати IP 20 Травня 2020 12:48
Дорога ложка к обеду! Народ не всегда готов верить даже очевидным вещам : офшор, Липецк, свиноборонпром и тишина...
хехъ до До хек Показати IP 20 Травня 2020 16:47
народ надивився на обіди і дорогі ложки до них)