USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

На Волині – жодного хворого на коронавірус, – заступниця голови ОДА

23 Березня 2020 12:47
На Волині немає жодного лабораторно підтвердженого випадку захворювання на коронавірус.

Про це йшлося 23 березня під час брифінгу щодо заходів із протидії коронавірусній інфекції у Волинській області.

Заступниця голови Волинської облдержадміністрації Тетяна Щербак розповіла, що на сьогодні в Україні зафіксовано 73 випадки коронавірусу. Вона наголосила, що на Волині немає жодного підтверджено випадку, водночас очікуються підтвердження щодо двох волинян, які мали позитивний результат експрес-тесту.

Зараз у області нараховується 11 осіб із підозрою на коронавірус. Загалом таких осіб було 26.

«На сьогодні офіційно зафіксувати коронавірус можна лише за результатами лабораторного дослідження, швидкі тести не дають достовірних результатів», – наголосила Тетяна Щербак.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, у жителя села Липини, який нещодавно повернувся з Франції, експрес-тест на вірус Covid-19 дав позитивний результат. Проте, як зазначив очільник департаменту охорони здоров’я Волинської ОДА Ігор Ващенюк, експрес-тести мають значний відсоток похибки, тому потрібно чекати результатів лабораторних досліджень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Просто Я Показати IP 23 Березня 2020 13:03
І їм хватає совісті так нагло брехати!!!
Саша до Просто Я Показати IP 23 Березня 2020 13:35
Не маєте жодного лабораторного підтвердження що всі здорові, а говорите що ок, добре сидіти при владі і знаєш що тебе не посадять
К.лучанин до Просто Я Показати IP 23 Березня 2020 13:38
Нехай навіть і брешуть ! Але короновірус незалежний від брехні ! Йому по барабану що там люди говорять , якщо такі безпечні то він своє візьме незалежно від посади. І буде косити всіх .
Анонім до Просто Я Показати IP 23 Березня 2020 13:47
просто результатів аналізів пана, у якого експрес-тестом визничили КОВІД, ще немає. Отже юридично факт хвороби не підтверджений. Люди ховаються по хатах, доки їх стан не стане критичним. От коли швидкі стануть звозити хворих у лікарні і їм буде проведена лабораторна діагностика, якщо буде чим, то от тоді і буде підтверджено діагноз.
Коко до Анонім Показати IP 23 Березня 2020 14:36
Позитивний аналіз теста підтверджується потім лабораторним аналізом практично в усіх випадках і відповідно можна вважати що короновірус таки є, а от негативний ще не означає що короновірусу немає, тому необхідно повторно через кілька днів протестувати, а краще перевірити лабораторно.
Kot Показати IP 23 Березня 2020 13:37
В обласній лікарні лежить з важкої пневмонією чоловік, в якого коронавірусна інфекція. Стан важкий. Бачили, був чорно- синій, самостійно не дихає. А тепер все закрито карантином, окрема палата.
Личанин Показати IP 23 Березня 2020 13:41
Як би жителі знали реальну картину, тут би така паніка була, як в страшній казці. Італійський варіант нам гарантований
Баба Ганя Показати IP 23 Березня 2020 13:51
Профани біля керма і маємо що маємо.
Отакої Показати IP 23 Березня 2020 14:48
Прочитайте статистику по померлих в Італії до епідемії і після і все стане зрозуміло.Показники майже ті самі.Так вірус став каталізатором смертей з іншими хронічними хворобами,але не більше.В Іспанії та ж саме.Так карантин потрібен і самосвідомість громадян і розяснювальна робота,але паніка тут ні до чого.Ось з евакуацією з-за кордону влада "начудила" і хтось має відповісти.Правда вже Гончарука "приплели".
Upc Показати IP 23 Березня 2020 17:33
А якщо немає ніякої хвороби,то чому справа і зліва хлопи в масках сидять???
Кен Показати IP 23 Березня 2020 18:23
У наших Волинських чиновників ще совєцький менталітет. Показувати хворих - це псувати гарну статистику області. А ще наражатись на критику з центру. А при гарних показниках в області надіються отримати орден. Правду хочуть знати прості люди. Чиновникам правда не треба!
Луцький Показати IP 23 Березня 2020 18:38
Хочеться вірити, але , спілкуємось в зоні інтернету, ми найбільше не захищене населення, Сам себе береже!
Лучанка Показати IP 23 Березня 2020 21:29
Ні якого сорому...Як ви возите на роботу мед.персонал? Жах!!! ..дуже хочу що Вас так повозили !!!!!!!!!! В час коли Ви розказуєте про всі заходи безпеки і безкоштовний доїзд...уйо...ки
Лана Показати IP 23 Березня 2020 22:07
Так з евакуацією ,,НАЧУДИЛА,, кожного тиждня будуть приїзджати із-за кордону і карантин буде продовжуватися , продовжуватися на довго затягнеться ...((( Треба було хто повертається із-за кордону ізолювати - так як тих ізолювували що з Китаю поверталися ... тоді не було би цього карантину і цього всього ....!
Навіщо брехати??? Показати IP 25 Березня 2020 11:05
Навіщо брехати??? На Волині є вже офіційно підтверджений випадок, а скільки ще приховується під видом пневмонії...