НП на ковельському ветсанзаводі обіцяють ліквідувати до 10 жовтня
Ремонт резервуарів для ізоляції відходів на ковельському ветсанзаводі планують завершити до 10 жовтня.
Про це йшлося під час оперативної наради у голови облдержадміністрації 2 жовтня.
Як повідомив начальник Головного управління Держпродспоживслужби в області Богдан Лозинський, протягом останнього місяця на підприємстві виготовили 15 тонн кісткового та м’ясо-кісткового борошна, яке частково реалізувало, що дало змогу погасити заборгованість з виплати заробітної плати працівникам за липень. Наразі їм боргують зарплату за серпень-вересень, але вирішують питання реалізації ще 10 тонн кісткового борошна.
Нещодавно відбулося засідання штабу з ліквідації надзвичайної ситуації у Ковелі. Ремонт чотирьох резервуарів для ізоляції відходів завершили повністю, потрібно зробити ізоляцію днища ще двох резервуарів – роботи планують завершити сьогодні. Також зварили кришки для трьох резервуарів, лишилося виготовити четверту, що обіцяють зробити протягом дня. До 10 жовтня планують завершити капремонт усіх семи наявних резервуарів. Підрядник обіцяє вчасно впоратися з роботами.
Окрім того, уклали договори на проведення лабораторних досліджень та санітарних заходів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося під час оперативної наради у голови облдержадміністрації 2 жовтня.
Як повідомив начальник Головного управління Держпродспоживслужби в області Богдан Лозинський, протягом останнього місяця на підприємстві виготовили 15 тонн кісткового та м’ясо-кісткового борошна, яке частково реалізувало, що дало змогу погасити заборгованість з виплати заробітної плати працівникам за липень. Наразі їм боргують зарплату за серпень-вересень, але вирішують питання реалізації ще 10 тонн кісткового борошна.
Нещодавно відбулося засідання штабу з ліквідації надзвичайної ситуації у Ковелі. Ремонт чотирьох резервуарів для ізоляції відходів завершили повністю, потрібно зробити ізоляцію днища ще двох резервуарів – роботи планують завершити сьогодні. Також зварили кришки для трьох резервуарів, лишилося виготовити четверту, що обіцяють зробити протягом дня. До 10 жовтня планують завершити капремонт усіх семи наявних резервуарів. Підрядник обіцяє вчасно впоратися з роботами.
Окрім того, уклали договори на проведення лабораторних досліджень та санітарних заходів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Загибла на Харківщині, прильоти на Дніпропетровщині, Полтавщині, Сумщині й Запоріжжі: наслідки нічних атак ворога
Сьогодні 11:16
Сьогодні 11:16
До складу виконкому Луцькради внесли зміни
Сьогодні 10:59
Сьогодні 10:59
Водію стало зле: у Луцьку авто вʼїхало у стовп
Сьогодні 09:36
Сьогодні 09:36
На Волині попрощалися з 20-річним Героєм Валентином Агеєнком
Сьогодні 09:19
Сьогодні 09:19
У «Резерв+» тимчасово не працюють деякі сервіси. Що відомо
Сьогодні 09:03
Сьогодні 09:03
Смерть дитини в Olympic Village: ексдиректорку дитячого табору затримали в Чорногорії
Сьогодні 08:46
Сьогодні 08:46
60% молодих британців хотіли б повернення країни у ЄС
Сьогодні 08:29
Сьогодні 08:29

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.