• EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Перші, другі і треті – волиняни на естафеті у Києві

23 Травня 2017 14:03
У Києві на НСК Олімпійський відбувся Командний чемпіонат України з естафетного бігу. Волиняни повезли до столиці три команди і всі вони виступили без фальстарту – опинилися в призах цих захоплюючих змагань, інформує ФЛАВО.

Виграла свій забіг наша четвірка в естафеті 4 по 800 метрів (молодь). Результат 7.49.14 дозволив Назару Жилінському, Дмитру Якимовичу, Андрію Ніколайчуку та Миколі Пацулі дуже впевнено випередити вінничан та черкащан. У підсумку – золоті медалі ЧУ!

Друге місце в «шведській» естафеті 100-200-300-400 метрів завоювали наші дівчата (U-18). Іванна Саковець, Олександра Хомилюк, Антоніна Черняк та Анжела Лихач випередили сильних донеччанок (третє місце), а поступилися тільки киянкам. Результат волинського квартету – 2.20.31.

Найемоційнішим був найшанованіший забіг в чоловічій естафеті 4 по 100 метрів. Волинська збірна показала феноменальний час 41.51 с і встановила новий рекорд області у цьому виді легкої атлетики. Тільки однієї сотої не вистачило Максиму Гуменюку, Сергію Токарчуку, Павлу Чикиді та Владиславу Оксеньчуку до нормативу майстра спорту. Наш квартет завоював бронзові медалі естафетного чемпіонату країни.