USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку невідомі побили кілька авто. Фото

29 Квітня 2019 17:22
У мікрорайоні ДПЗ невідома особа чи група осіб пошкодили кілька автомобілів. Поліція розшукує причетних до хуліганських дій. Повідомлення про різні пошкодження транспортних засобів надходили сьогодні до 16 години з самого ранку з бульвару Дружби Народів, вулиць Шота Руставеллі, Грабовського та з інших адрес мікрорайону ДПЗ.

Зловмисник чи група зловмисників розбивали скло, перекидали вміст салону, обклеювали автомобілі скотчем.

«Цікаво, що нічого не викрадали, лише залишали ось такі неприємні сліди після себе. Деякі власники автомобілів згрупувались і також допомагають розшукувати винуватця чи винуватців. Загалом ми отримали близько 10 таких викликів», - повідомив інспектор Патрульної поліції Волині Віктор.

Якщо лучани були свідками схожих дій, як особа (чи особи) пошкоджують чужі автомобілі, якщо мають фото- або відеофіксацію, прохання сповіщати службу 102!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
отак Показати IP 29 Квітня 2019 17:45
бажаю постраждалим знайти винуватців.
Artem Показати IP 29 Квітня 2019 17:55
Можливо ці власники виявились автоандонами
Хех Показати IP 29 Квітня 2019 18:01
Десь паркова відкрилась і це тіпа намьок?
водій Показати IP 29 Квітня 2019 18:46
знайти дебілів і відкрутити яйця
Олександр Z Показати IP 29 Квітня 2019 19:12
Правильно роблять... А то місто перетворилось на одну велику стоянку...
Олександр до Олександр Z Показати IP 29 Квітня 2019 23:33
От тобі б, мудаку в рило разок дати, щоб х...рні не писав. Сам не можеш авто купити - то хоч погавкати тробуєш
К.лучанин Показати IP 29 Квітня 2019 19:40
Дописувачам зверху : А ви вже забули як у Франції в Парижі палили сотні автомобілів? Ця хвиля і до нас докотилась як цунамі. Причина може бути досить банальна, зубожіння людей в Україні при тотальному збагаченню влади і владних приліпал . Такі явища ще будуть повторюватись бо у нас і багато люмпенів розвелось внаслідок безпробіття. Тут і безвіз безсилий .
отак до К.лучанин Показати IP 29 Квітня 2019 23:28
це звичаний бидляцький вандалізм. стареньку жигу понівичили і перевернули вміст салону явно не однодумці французів.
Maха Показати IP 29 Квітня 2019 20:34
яке збагачення ? це звичайні авто.
Лучанин Показати IP 30 Квітня 2019 00:01
По тому як стоїть позашляховик, можна сказати, що це покарання за газон.
Анонім Показати IP 1 Травня 2019 15:36
нєх** на газонах корита ставити. Може так порядок наведеться...
Олександр до Анонім Показати IP 3 Травня 2019 12:10
Ти розберись в ситуації, а потім пиши дурниці!!!! На газоні стояло лише одне авто із загальної кількості пошкоджених.