USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У луцькому парку невідомі сітками ловили рибу. Відео

12 Квітня 2021 16:26
У Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки в Луцьку днями невідомі сітками виловлювали рибу.

Про це йдеться у сюжеті «Аверса».

Невідомі браконьєри на території заказника «Пташиний Гай» закидали рибацькі сітки просто у канали. Через відсутність освітлення впізнати горе-рибалок складно. А після себе ділки залишили сітки та луску від риби.

У муніципальній варті зазначили, що про інцидент не мають інформації. Але додали, що будуть інспектувати цей відрізок каналів.
Як повідомляли, у Луцьку продовжують зариблення каналів у центральному парку. 12 квітня туди випустили понад 150 кг коропа і білого амура.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Лучанин Показати IP 12 Квітня 2021 16:52
Частіше інспектуйте: там тих рибалок, хоч греблю гати...
555 Показати IP 12 Квітня 2021 17:04
А я чув, що в канали парку ім.Л.Українки запусти 150 кг молодого амуру та товстолобика. Відчуваю, що бракон'єри цю рибу повиловлюють ще мальком. Невже не можна придбати та встановити камери відеоспостереження або знайти волонтерів чи добровольців, які через день на ніч хоча би один місяць ночами пішли чергувати, поки той рибний мальок не підріс та звик до водойми. Якраз зараз вже вночі не так холодно, як було пару днів тому. Можливо когось і затримали та висвітлили би на весь екран: обличчя, П.І.Б.цих бракон'єрів. Щоб Луцьк знав своїх героїв у лапках.
Ха ха до 555 Показати IP 12 Квітня 2021 21:30
Так переживаєш то сходи декілька ночей почергуй. Волонтер!!!
Афера року Показати IP 12 Квітня 2021 18:04
Отже в парку 60 бутафорських камер за сто мільйонів
Хм Показати IP 12 Квітня 2021 18:54
Правильно, ні муніципалів ні поліції і парку взагалі немає...
МВА до Хм Показати IP 12 Квітня 2021 19:52
Вони тільки до власників собак можуть чіплятися і то невеликих порід. А до всіх інших вони бояться підходити особливо до бійцівських як Вони самі кажуть. А Тут ще рибаків контролювати. Жодного разу ніхто рибалкам навіть зауваження не робив. Ходили по двох Тепер по троє Толку як не було так і немає
Добрий Показати IP 12 Квітня 2021 19:24
А самому почергувати, чи краще чужими руками?
Саша Показати IP 13 Квітня 2021 07:26
Парк не наш. КП - колективне підприємство, приватна територія, ще від початку 90-х років. Хто, як не власники, мають за все відповідати?
Василь Показати IP 13 Квітня 2021 11:04
Штраф за незаконний вилов водних ресурсів-і дивись,горе-рибаків миттю поменшає.Дешевше буде купить карася чи карпа в магазині.