USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку демонтують хлібні кіоски відомого виробника

4 Грудня 2019 10:07
Муніципали Луцька планують демонтувати низку об’єктів, встановлених без дозвільних документів на парковках міста, а також неузаконені кіоски ПрАТ «Теремно-Хліб».

Про це йшлося 4 грудня під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради.

Як розповіла директорка департаменту муніципальної варти Юлія Сиротинська, департаментом запропоновано демонтувати низку об’єктів, встановлених без відповідних дозволів.

Це дві споруди, контейнери біля парковки, на вулиці Глушець, споруда на Карпенка-Карого, а також 10 контейнерів ПрАТ «Теремно-Хліб».

Член виконкому Ігор Алєксєєв поцікавився, чи демонтаж контейнерів ПрАТ «Теремно-Хліб» не призведе до конфлікту.

Як повідомив виконувач повноважень Луцького міського голови Григорій Пустовіт, жодного конфлікту немає.

«Три роки підприємство не може узаконити свої МАФи. Ми зверталися до власника, надсилали листи, зустрічаличя особисто, однак досі нічого не зроблено», – сказав Григорій Пустовіт і додав, що відтягувати далі демонтаж немає сенсу.

Також наголосив, що кіоски підприємства встановлені аж ніяк не три роки, а відповідно до норм, кожен повинен сплачувати кошти до міського бюджету за оренду земельних ділянок.

Юлія Сиротинська додала, що внаслідок дій ПрАТ «Теремно-Хліб» бюджет міста не доотримав близько мільйона гривень.

Урешті Ігор Алєксєєв запропонував підтримати проєкт рішення, однак із відтермінуванням дати демонтажу на 10 днів. Григорій Пустовіт, своєю чергою, нагадав, що хліб, зокрема й цього виробника, можна придбати не тільки в кіосках, а й у магазинах і супермаркетах міста.

Натомість Юлія Сиротинська пояснила, що відтермінування може призвести до того, що справа піде до суду, де й затягнеться на роки. Окрім того, вона додала, що ПрАТ «Теремно-Хліб» має ще 14 об'єктів у місті, крім зазначених.

Після обговорення члени виконкому таки підтримали проєкт рішення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
пенсiонер Показати IP 4 Грудня 2019 10:33
без хлiба людей хочуть лишити! Мало одного Голодомору - буде наступний!!!!!
Лучанин до пенсiонер Показати IP 4 Грудня 2019 12:48
Головне що вас без горілки не лишили)
директор школи Показати IP 4 Грудня 2019 10:39
тютюнові кіоски, які показують прибуток 400-500 грн в день, слабо прибрати?
лариса Показати IP 4 Грудня 2019 10:42
Кому вже мішають ті кіоски. Людям зручно, якщо потрібно купити тільки хліб але в нас ніхто не зважає на людей. Всеодно теремнівський хліб один з найкращих.
ігор луцький Показати IP 4 Грудня 2019 10:45
Мільйон гривень не заплатили в бюджет міста.Ще 100-150тис.грн піде з бюджета на демонтаж споруд.Нормально.Ото громада міста ,,заробила''.А деякі коментатори писали,що лише ,,бариги з старого ринку податки не платять".
123 до ігор луцький Показати IP 5 Грудня 2019 18:15
Заплатили, але за те щоб не платити в бюджет... і таке ла»но скрізь. Так і живемо
Хліб Показати IP 4 Грудня 2019 11:12
Три роки стоять незаконні МАФи, міська влада про це чудово знає, але ніхто не притягнутий до відповідальності, мільйонні збитки за незаконне використання землі не стягнуті. Як це називається?
ігор луцький до Хліб Показати IP 4 Грудня 2019 14:47
Це називається службова халатність і зловживання службовим становищем.
Анонім Показати IP 4 Грудня 2019 11:33
Замість кіосків ,що продають свіжий хліб ,поставлять " PARI MATS", АБО "НАЛИВАЙКУ" ОТО ЗАЖИВЕМ...
Болт Показати IP 4 Грудня 2019 11:52
Кіоски споконвіку стоять у класних місцях. Недивно, що на них поклали око!
Хліболюб Показати IP 4 Грудня 2019 16:52
Найкращий хліб! Особливо "Січовий"
Місцевий Показати IP 4 Грудня 2019 20:34
Народ , не пишіть дурниць ! До чого тут якість хлібу і те де вони стоять ? Яке нафіг лишити людей без хлібу ? Що за маразм ?) очевидно , що в власників цього підприємства є зав’язки і він заложив на всіх та не платить за оренду і навіть не узаконює їх . Що за дурість захищати такі справи ? Будьте хоч трохи освідченними бо так і будете нити що бардак в країні захищаючи таких «підприємців»
Лучанка до Місцевий Показати IP 4 Грудня 2019 22:06
В кіосках хліб свіжий і дешевший, ніж в магазині
Місцевий до Лучанка Показати IP 6 Грудня 2019 17:10
Якщо я не буду платити ні податків ні оренди за свої послуги вони в мене теж будуть кращі і дешевші ніж в конкурентів
Той самий Показати IP 4 Грудня 2019 22:41
То давайте будемо захищати, власників спорт-лото, фаворит-спорт, парі матч, які з'являться на місцях хлібних кіосків.