USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку на хабарі затримали нотаріуса. Оновлено

12 Липня 2018 17:27
У Луцьку нотаріуса взяли на гарячому під час отримання хабара. Про це повідомляє Під прицілом.

В ході розслідування було встановлено, що 01 липня 2018 року фізична особа – підприємець з надання юридичних послуг Мелиник Жанна М. – у змові з приватним нотаріусом вимагала неправомірну вигоду в сумі 1000 доларів США від громадянки "І" за вирішення питання щодо отримання нотаріального посвідчення заяви про надання дозволу на поїздки за кордон малолітьньої особи від імені батька, без присутності останнього.

Так 12.07.2018 під час чергової передачі частини неправомірної вигоди, усіх фігурантів злочинної групи було затримано на гарячому. За матеріалами УЗЕ у Волинській області розпочато кримінальне провадження від 02.07.2018.

У прес-службі прокуратури зазначають, що під процесуальним керівництвом прокуратури Волинської області слідчими слідчого управління Головного управління Національної поліції в області та оперативними працівниками Управління захисту економіки в області департаменту захисту економіки Національної поліції України сьогодні, 12 липня 2018 року, викрито юриста Центру юридичних послуг, яка підбурила громадянку надати 1000 доларів США неправомірної вигоди приватному нотаріусу за отримання нотаріально завіреної заяви батька про дозвіл на вивезення дитини закордон.

У кримінальному провадженні провадяться першочергові слідчі (розшукові) дії, по завершенню яких вирішуватиметься питання щодо повідомлення особі про підозру у вчиненні злочину та обрання їй запобіжного заходу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Анонім Показати IP 12 Липня 2018 18:34
3.14здець...що це на юридичних діячив напало: то поліцая зловили на хабарі,тепер нотаріуса на неправомірній вигоді?
Лучанин Показати IP 12 Липня 2018 19:29
Так хто нотаріус?
Просто Показати IP 13 Липня 2018 10:45
Що це за диб@л@зм ? Дозвіл на виїзд за кордон 200-300 грн стоїть! Яка 1тис $ ??? Ви слабі?
до просто Показати IP 13 Липня 2018 11:09
це офіційний дозвіл коли тато є коштує 200 - 300 грн., а коли без тата його хочуть зробити (тобто підпис підробити) то 1000 $ я так розумію
Просто до до просто Показати IP 13 Липня 2018 17:39
найшли мені злочин... виїзд дитини за кордон.
Євробидло Показати IP 13 Липня 2018 12:45
КУди ми котимся? Коли блюстителі закону самі придумують схеми як його обійти!!!!!
Dr Показати IP 13 Липня 2018 13:06
Хто?
Отто Скорценні Показати IP 13 Липня 2018 15:27
Нарешті ариванючку на нари відправлять?
Нюрнберг до Отто Скорценні Показати IP 13 Липня 2018 16:40
Otto Skorzeny, це стогін з нар? До відома: Отто Скорцені - оберштурмбанфюрер СС, герой Гітлера, з 24 листопада 1945 року у в'язниці.
Радханатха Свами до Отто Скорценні Показати IP 14 Липня 2018 22:33
Какова самая величайшая аскеза? Сотрудничать друг с другом! Это суровая аскеза. Гораздо легче отправиться в Гималаи, жить со змеями и скорпионами и поститься, чем сотрудничать с другими. Потому что такова природа ложного эго. Я знаю – я жил в Гималаях со змеями и скорпионами в джунглях... Там так здорово! Затем, когда я переехал к людям, и мне пришлось сотрудничать с другими, я понял, что это – настоящая аскеза.
Лучанка. Доброго веч Показати IP 13 Липня 2018 22:47
Щоб написати коментар до даної статті, потрібно зробити її звуко-буквенний аналіз і і наголос поставити на останньому реченні. Не думаю, що юристка домовилася....можливо і хотіла, але це ще нічого не значить...В Луцьку ні один нотаріус на таке не погодиться. Лучани, поважаймо один одного.
Василь до Лучанка. Доброго веч Показати IP 14 Липня 2018 14:12
Нащо та мова ? Красневич там впутаний ?
Доброго вечора. Показати IP 14 Липня 2018 22:10
Не розумію кошти взяла юристка? А винен нотаріус? А можливо вона і сама те доручення зробила? А людина звідки знає? Яке воно має бути те доручення?