USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку водій Audi врізався у припаркований Volkswagen, є постраждалі

17 Січня 2018 17:51
На вулиці Єршова в Луцьку сталося зіткнення двох автомобілів на іноземній реєстрації. Аварія трапилася сьогодні, 17 січня, близько 17 години.

Як повідомили Інформаційному агентству Волинські Новини у прес-службі поліції Волині, автомобіль "Ауді" наїхав на припаркований "Фольксваген Пассат".

Водій "Ауді" постраждав. Зараз його оглядають лікарі на місці, питання про госпіталізацію вирішується.

Працюють слідчі.

Фото з місця ДТП розмістив на своїй сторінці у Фейсбуці Вадим Слива.

Зійшлись двоє "бляхарів" на Єршова. Один з них кричить поліцейському "я тобі зарплату плачу, ти мій раб". Це той "рабовласник", який навіть за машину в бюджет ні копійки не дав", - йдеться у дописі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 60
edsadas Показати IP 17 Січня 2018 18:19
Налетай!!!! Тут бляхи є! Аж дві штуки!!! Давайте я почту: ууууууу знову бляхи, скільки можна? Де влада? Куда дивиться? Чо не втікли? Не законно!!! уц уц уц
Укр до edsadas Показати IP 17 Січня 2018 18:33
Від тебе самого цими бляхами смерд.ть!
edsadas до Укр Показати IP 17 Січня 2018 19:11
Ахахахах)))) В мене корито у вигляді заз-сенс на укр бляхах. Краще би це була бляха))) Страх і ненависть)
Укр до edsadas Показати IP 17 Січня 2018 19:27
Я впевнений, що у тебе бляха! Своє авто ,,коритом,, не називають.
edsadas до Укр Показати IP 17 Січня 2018 19:58
Якраз таки укрномер) Корито бо це корито) Нажаль ЗАЗ зробити авто нормально не може. Купив 2 роки назад. Кожен місяц в середньому 1000 грн йде на ремонт. Підвіску міняв 3 рази. Як думаєш, мені краще і далі вкладувати гроші в корито, чи купити нормальне авто на бляхах за ці гроші? Чого бляха? Бо за 3-4к вийде дійсно нормальне авто, так як рідна ненька нічого не пропонує з алтернатив і нічого не випускає. Купи корча на укр номерах і ти мене зрозумієш) Мужикі на бляхах, я з вами)) Тільки страховку всі купіть і не втікайте з місця ДТП)
Укр до edsadas Показати IP 17 Січня 2018 22:00
Ок! Ведемо нормальний діалог. Якби бляхарі вели себе на дорогах адекватно, ніхто б не лаяв їх. А їдеш, дивишся в бокове дзеркало, летить, аварійна ситуація, думаю точно бляха, обганяє, таки так! І це 95%!!!
edsadas до Укр Показати IP 18 Січня 2018 10:07
Це якраз через відсутність карності за подібні дії. Якби ввели закони про обовязкове страхування і привязання до авто власника на україні це би вирішило всі питання.
Українець до edsadas Показати IP 18 Січня 2018 09:44
А гроші на розхідники де братимеш? У "нормальне" авто теж вкладати треба, і тут буде 1000 але вже не гривень! Чи далі економитимеш, і будеш чавити людей несправним авто???
edsadas до Українець Показати IP 18 Січня 2018 10:19
Я із задоволенням вкладу і більше гривень у нормальну машину яка не пищить, не гримить, має меньше пластику і находу деталі не втрачає. На момент купівлі в мене не було вибору так як тема з бляхами не була розвита і вибір падав на наш автопром з новіших машин, чи корч 90 років. Авто в мене справне бо ремонтую постійно. Авто на бляхах коштує хай 1000 доларів. Аналогічне авто на укрномерах 3000. Як думаєш, 2000 долларів вистачить на доведення стану до відмінного? При цьому, купуючи авто на укрномерах за 3000 треба все те саме робити що із бляхами, тобто ремонтувати і вкладати гроші поверхвартості. Я не розумію ці податки де розтаможка коштує дві вартості авто при відсутності пропозиції на щось українське. Де дешеві авто для простих людей? Придешевити для себе розтаможку авто не старше 5 років влада може, що купити собі беху, мерін чи майбах, а перестати драти гроші з простого інженера ніфіга не може. Де я візьму гроші по чесному на 5-ти річне авто за 15к?
Анонім до edsadas Показати IP 17 Січня 2018 18:35
ууууууу знову бляхи, скільки можна? Де влада? Куда дивиться? Чо не втікли? Не законно!!! уц уц уц
до бота до Анонім Показати IP 17 Січня 2018 19:09
Скільки тобі боту автоєвросили за це платять?))) Чи ти на зарплаті в "рабовласника?")))
asdfghj до до бота Показати IP 17 Січня 2018 19:25
"автоєвросили" що тобі ще мерещиться?))))))))))))))))))))))))))))
до бота до asdfghj Показати IP 17 Січня 2018 20:03
То був сарказм)))) якщо не знаєш що то є... загугли)
asdfghj до до бота Показати IP 17 Січня 2018 20:31
я шелдон купер
Лисий до до бота Показати IP 17 Січня 2018 21:23
Він не знає що таке сарказм... Він знає тільки шо він всім платить зарплати))
456 до edsadas Показати IP 17 Січня 2018 20:29
Та в цього хворого і сенса нема, воно - пішохідний бляхолиз)
edsadas до 456 Показати IP 17 Січня 2018 20:41
Обоснуй)
Укр Показати IP 17 Січня 2018 18:31
БЛЯхарі рулять! Вони вже друг-друга ненавидять!!!
Вася Показати IP 17 Січня 2018 19:26
А чим влада займається зараз??????????Чи знову під себе Закони рішають і їм начхати на проблеми громадян України?
Валера Показати IP 17 Січня 2018 19:41
БЛЯХАРІ самоліквідуються. Поки влада столична вирішує.
Допис Показати IP 17 Січня 2018 19:53
Хто ж це так дописує розумно?? З кожної заправленої літри сплачується податок, якщо хтось незнає.
ФСБ до Допис Показати IP 17 Січня 2018 20:36
Це я пишу, Путін) а ше помагає авакич, порох і ройсман, це наш бізнєс! Бо ж для нас ваші корчі - проблєма номєр одін))))
АвтоАнтон Показати IP 17 Січня 2018 20:39
Пацикі, так в кого тачка крепша?) а справді ви твердолобі чи трохи помялись під час краш тесту?
Олег Показати IP 17 Січня 2018 20:42
Отак собі живеш-живеш, і навіть не підозрюєш хто тобі зарплату платить насправді
Він Показати IP 17 Січня 2018 21:01
В момент аварії на всю Єршова від круга до круга було 4 машини,одна з них стояла
Вона до Він Показати IP 17 Січня 2018 21:16
Так після смертельних дтп європейців знайомі пишуть шо "за кермом був дуже досвідчений 23річний водій". Шо від них хотіти якшо права в купі з тачкою за 1000дол можна купити......
вввввв до Вона Показати IP 18 Січня 2018 10:22
А скільки ти маєш переплатити що ти була довольна?) Коли в твою русу голову дійде, що купуючи укрномер, ти переплачуєш половину вартості авто тільки за розтаможку?)
вона до вввввв Показати IP 18 Січня 2018 11:57
стільки шоби всякі 20річні шмаркачі за руль сісти не могли
вввввв до вона Показати IP 18 Січня 2018 12:22
А коли можна?
лисий до вввввв Показати IP 18 Січня 2018 14:35
таким як ти - ніколи. бо ти мавпа з гранатою
вввввв до лисий Показати IP 18 Січня 2018 15:45
Я тебе сьогодні поганяю)))))))
вввввв до вона Показати IP 18 Січня 2018 12:23
Навіть не так, скажи коли я можу дружину з дитиною в нормальне авто посадити бо ж ти негодуєш.
лисий до вввввв Показати IP 18 Січня 2018 14:36
Коли заробиш на нормальне авто. або їдь закордон і там живи - там же машини дешевші
вввв до лисий Показати IP 18 Січня 2018 15:46
Вже заробив) Купляю поляка скоро) Я побібікаю тобі коли побачу тебе в маршрутці
asfdjhjfg до Він Показати IP 18 Січня 2018 10:49
Врахуй ще стан доріг по стану на вчора. В 11 годин навіть центр не був чистий, що говорити про інші райони?) Судя по хатам на фото, це вулиця на якомусь отшибі де сніг сам себе чистить весною.
LT до asfdjhjfg Показати IP 18 Січня 2018 11:59
стан дороги видно на фото - без снігу. а от наявність мозку БляХєра краще треба було б перевірити на МРТ)
Авто-експерт Показати IP 17 Січня 2018 21:37
Почитав коментарі псевдо-власника Ланоса і трохи настрій піднявся :) По перше, власники Ланосів ніколи не будуть захищати бляхарів; По друге, не вводь людей в оману, якраз таки ремонт Ланоса коштує копійки , якшо порівнювати з найпопулярнішими бляхомобілями Passat B5 або Audi A6 в C5 кузові, де вся підвіска алюмінієва і завжди проблеми з топливною апаратурою, турбінами ( я про мотор 2.5 звісно). Та і в Ланосі нічому ламатись! Насмішили )
віфвфі до Авто-експерт Показати IP 18 Січня 2018 10:37
Я їх не захищаю, а довожу до відома, що бляха це не є погано з-за відсутності альтернатив. На літо мб перекуплю собі бляху. При купівлі бляхи я маю сумніви, що в мене в голові кнопка "де?іл на дорозі" увімкнеться. Поведення на дорозі не залежить від номера на бампері. В кого інстинкту самозбереження немає, буде як дебіл їздити і на таврії. Щодо алюмінію, краще це буде алюміній, ніж пластик. Розхід на зиму при спокійнії їзді ~10л(це ще відрегульовано). В сусіда на мегані - 4. За 2 роки: капіталка на 90тис пробігу. Заміна трьох передніх стойок, 2 задніх. 4 насоса, 2 ремонта печки, повна заміна вихлопної, постійні регуліровки, заміна мотора склоочисника, мотора подачі омивача, і тисяч на 10 пластика і тросів. По моїм підрахункам це десь 30-35 тис. за два роки. І міняю не через те, що ломаю, а міняю бо все або китай, або через ж?пу зроблене. Наші деталі такі.
Авто -Експерт Показати IP 17 Січня 2018 21:47
Перепрошую, він писав за Сенс , а не за Ланос, ну там звісно стоїть український мотор від тавріі ( вже інжекторний) і таврійська коробка, яка деколи доставляє клопоти, і Сенси ламають частіше ніж Ланоси, але ВСЕ Ж ТАКИ там запчастини коштують копійки. І нормальну машину за 3000 не купиш, тимбільше в Литві, найбільшій свалці автомобілів. Литовці скуповують по всій Європі самі дешеві автомобілі з самими великими пробігами. Бо ж нашому брату треба ЦІНА а НЕ СТАН. А потім наш брат їх ремонтує, і повірте там 1000 грн за місяць не обійдешся.....
віфвфі до Авто -Експерт Показати IP 18 Січня 2018 10:41
Так, коштують копійки, але ці копійки постійно треба тратити. Добре що нагадав, до попереднього могу посту ще заміна якогось підшипника в коробці забув дописати. Благо ремонт в 500 обійшовся. "І нормальну машину за 3000 не купиш" а тут купиш?
Тьотка до Авто -Експерт Показати IP 18 Січня 2018 11:26
З Вас такий експерт, як з мене монашка. А от за українське письмо дякую, порадували, бот з Вас хороший. Я купила на литовських Ауді , якій 16 років, за 3 тис. Пригнавши, одразу відвезла на техогляд, заміна деталей обійшлася в 12 тис. грн. Майже рік їзжу без клопоту. Натомість, мій брат своє чудо українського автопрому третій раз возить до майстра. Шкода що не було кому зняти відео, як я тягнула його від Епіцентру на Львівську. Водії частенько питають чи не продаю, в т.ч. і на укрномерах.
Блуд Показати IP 17 Січня 2018 21:49
Обідно за копів. Обзиває рабами їх, а знаєте чому? Тому що раз закон порушив, не було покарання, другий раз...привичка вже! Уявіть на секунду в якому місці работорговця був би жезл, якби він таке сказав працівнику ДАІ) думаю якшо риторика влади не зміниться, скоро будуть бити в фанєру копам
віфвфі до Блуд Показати IP 18 Січня 2018 10:44
Тому що він де?іл. Якщо поліція не бикує, з ними можна спілкуватись. Нажаль це не завжди виходить полюбовно. Деяким дали пістолет - виросли крила.
Блуд до віфвфі Показати IP 18 Січня 2018 14:51
може просто деяким дали дешеву машину то крила виросли? а що коп такого зробив щоб його хтось мав право РАБОМ називати?
Таврія-Славута Показати IP 17 Січня 2018 22:19
Почовпіть всі ломаки на "євробляхах" тай буде спокій
Тьотка до Таврія-Славута Показати IP 18 Січня 2018 11:33
Браво!) Дякую за "об'єктивний" коментар, він характеризує менталітет такого собі пересічного укробляхаря. Не видаляйте такі коментарі, вони можуть стати в пригоді для тих же поліцаїв, коли прийдеться розкривати подібного роду злочини.
буквар до Тьотка Показати IP 18 Січня 2018 12:05
ти хоть читати вмієш, інтелєкт ходячий?) він пише шоб ви й далі так ДТПшились між собою і вас скоро не останеться на наших дорогах.. господи, тепер ясно чого ви так часто в дтп попадєте, воно й не дивно з таким рівнем IQ (погугли, ти ж не знаєш шо то)
Maria до буквар Показати IP 18 Січня 2018 13:49
Угу,а ще напиши що таке гугл, а то я не знаю )))) Ти то "буквар", то "Лисий", то "LT". Це ти так хочеш показати к-ть антибляхарІв чи у тебе роздвоєння особистості ? Хамити незнайомим людям, як ти, теж високого IQ не треба, ти, розумнику, переконай людей в тому, що Ланос, якому 4 роки і який був в ремонті за останній рік три рази, кращий за моє стареньке Ауді. Шкода, що моє авто під євро 5 не попадає, дозволили б розтаможку, я б навіть і не ввагалась. p.s. "Не згадуй Господа даремно ", тобі не личить.
буквар до Maria Показати IP 18 Січня 2018 14:46
ти цькуєш поліцаїв на людину, за те що ти не вмієш читати? чи це навмисне викручування цитат для розпалювання ворожнечі??? це часом не хамство? поліцаї мають розслідувати чому за кермом авто іноземної реєстрації резидент України. а то є справді злочин. буквар я особисто для тих хто не вміє читати, Тьотка тире Марія
Maria до буквар Показати IP 18 Січня 2018 15:35
Мабуть тебе в дитинстві били букварем що ти гикаєш одне і теж саме: читати...читати... Водій не винен, що у законодавстві є прогалини, він ці закони не приймав).То ж поліцаям слабо брати вище, кишка тонка ? Ти чому проти дешевого розмитнення, проти зняття акцизу, чому ти проти дешевих авто ? Я за те, щоб у кожного українця був автомобіль, будь то сантехнік чи швачка, а не так як з-за часів союзу, коли авто було тільки у голови колгоспу ).Невже у тебе всі такі багаті родичі, що можуть дозволити собі дороге розмитнення? Ти просто егоїст. Яке буде для тебе покращення, якщо я пересяду з Ауді А6 на ВАЗ або іномарку, тільки в рази гіршу , але на номерах UA? Ніякого.
До Тьотки Показати IP 18 Січня 2018 12:09
За "бота " дякую, посміхнувся:) Ще б всі боти так розбирались в машинах ... Скажу відверто- до блях ставлюсь негативно. Тому що кожен день бачу як вони літають по луцьких дорогах. Як водій з багаторочним стажем- аналізую їхню поведінку і пробую докопатись до причини, які провокують на таку їзду. Кожен день сумна статистика. По моїх власних спостереженнях, в тому числі серед моїх знайомих, які іздять на бляхах- 60% людей їздять неохайно , і тільки 40% їздять більш меньш адекватно та бережуть своє авто і своє життя. Це дуже легко пояснюється. Я мав можливість на собі перевірити, чому як сідаєш за кермо литовця за 2000$ , в тебе в голові включається режим " їду як небуть". Автоматично!! А по поводу того шо на буксирі тягають машині- то останнім часом бачу тільки поляко литовців на буксирах. За Таврію, чи Славуту, не спорю- це хлам!! Але вона коштує не 3000 як ви пишете, а 1000!
Тьотка до До Тьотки Показати IP 18 Січня 2018 14:30
"...Я мав можливість на собі перевірити..." їду як небуть"" М-да...Якщо ти дійсно водій зі стажем, ти так ніколи не напишеш, бо знатимеш собі ціну. Ти точно бот. Більше того, бот звичайний, не ідейний. І не відписуй мені, я тебе годувати не буду )) Вкрадіть на якомусь сайті статтю, де описані всі вимоги спілки "Автоєвросила" і не "накручуйте" земляків.
авфівфівфі до Тьотка Показати IP 18 Січня 2018 17:03
"Ти точно бот". Почитай на досуге що таке "бот" з технічної точки зору)
євробляхам Показати IP 18 Січня 2018 12:25
євробляхарі, ви самі собі створюєте поганий імідж, а потім дивуєтесь у косих поглядах на вас. дешевше розмитнення - це блага ціль, але якщо ви думаєте що змусите владу піти вам на поступки збиваючи людей, тікаючи з місця дтп і сідаючи за кермо п'яними.. це не найкраща стратегія. чесно кажучи я була за дешевше розмитнення, але купа інцидентів з єврономерами заставили мене дивитись на цю проблему іншими очима. напевно ми українці ментально ще не доросли до дешевих авто...
dasdsadsa до євробляхам Показати IP 18 Січня 2018 13:27
Ну купить хтось славуту бо грошей не хватить, думаєш по іншому буде їздитити?
otsosaotsosa до dasdsadsa Показати IP 18 Січня 2018 14:48
цього чєлавєка хотя би найдуть
dasdsadsa до otsosaotsosa Показати IP 18 Січня 2018 15:43
Проблема в тому, що їх зайнти важко? Це не проблема звичайних людей а законів. Люди купують авто бо дешевше. Обовязкова страховка і реєстрація на українця все вирішує?
Андрій Показати IP 18 Січня 2018 15:34
Прочитав я це все і свої "5 копійок" вставлю. Дехто пише, наприклад, що ремонтувати Ауді потрібно менше ніж на Ланос і т.д. Так ось, якщо слідкувати за авто, берегти його, то його утримання буде коштувати грошей ( і не маленьких) незалежно від марки. Можна, наприклад, просто купити авто, "в*їздити за 3 роки, нічого не ремонтуючи і продати, кажучи при цьому яке хороше авто бо не вклав ні копійки. От тільки той хто це авто купить - візьметься за голову. Знаю з власного досвіду, що європейці, як тільки вартість утримання авто наближається до вартості самого авто, то його або ставлять під парканом або "скидають" (здогадайтесь кому ?). Тому що запчастини дорогі, робота дорога, техогляд (TUV), страховка на старе авто теж дорожча і в результаті для європейця, річна експлуатація старого авто буде дорожча за саме авто. Маю купу друзів і знайомих, причому з різними автомобілями і дорогими і дешевими, але ті що їздять на Ланосах задоволені (бо утримання недороге), ремонтується будь-де. А один пригнав "свіжого" Рено Мегана, то за перший рік "вклав" в нього ~2000 $ (ремонт двигуна, турбіни, підвіски, електрики). То таку суму ні один з моїх знайомих в ремонт Ланоса не вклав за 10 років експлуатації (куплялися новими). Просто тому хто купив машину за 1500-3000 $ (на PL або LT) недоцільно вкладати великі гроші у ремонти, не знаючи що з тими автівками буде завтра. Тому і їздять, поки те авто їздить, не ремонтуючи його, а як тільки серйозний ремонт - відразу ж будуть шукати ШРОТ. Ось така правда. Я, особисто, не проти дешевих авто, я за культуру на дорогах.
dasdasdas до Андрій Показати IP 18 Січня 2018 17:01
"на Ланосах задоволені (бо утримання недороге)" не дороге но постійні ремонти не прикольні. Особливо коли в тебе новий місячний бензонасос тече на коллектор коли ти за 30 км від дому в 2 часа ночі. Проблема не в деталях до авто а в безтолковому відношенні до таких авто і їх водіїв. Дебіли, корчі, аварії є на бляхах і без них. Кількість дебілів і аварій велика бо їх багато. Нажаль бляхоненависники цього не розуміють.
Андрій до dasdasdas Показати IP 19 Січня 2018 08:44
Друже ! Без образ. Я ж писав, що за культуру на дорогах, а не проти дешевих авто. А те що Тобі попався такий Ланос, це просто прикрий випадок. Будь-яке авто може зламатися в дорозі . До речі Мегана, про якого писав вище, теж везли на лаветі. Бо вночі, десь у полі за 100 км від Луцька він як став, то біля нього хоч вовком вий, і спеціалістів толкових по таким авто дуже мало.