USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

В Ковелі у відділку застрелився 28-річний поліцейський

29 Листопада 2021 13:19
28-річний поліцейський застрелився у відділі патрульної поліції в місті Ковель. Інцидент трапився 29 листопада близько 12:00 на вулиці Драгоманова.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Відомо, що чоловік вийшов в туалет, де і пролунав постріл. Швидка прибула на місце події оперативно, проте врятувати чоловіка не вдалося.

Читати ще: ЗМІ повідомили ім'я поліцейського, який застрелився у Ковелі

Директор КП «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Волинської обласної ради Володимир Шмаль інформацію про інцидент підтвердив.

Читати ще: Морально допік? Причиною самогубства поліцейського з Ковеля міг бути конфлікт з керівництвом, – джерело

Як повідомили пізніше у пресслужбі патрульної поліції Волині, поліцейський служив з 2018 року, характеризувався як відповідальний та чуйний поліцейський, жодних зауважень до виконання ним службових обов'язків не було.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Євробидло Показати IP 29 Листопада 2021 13:29
Хм..... Чому б це?
... Показати IP 29 Листопада 2021 14:11
Довели хлопця до такого стану,що не витерпів...
Радувець Ларіса до ... Показати IP 29 Листопада 2021 15:06
А звільнитися просто і відсидіти не захотів?
... до Радувець Ларіса Показати IP 29 Листопада 2021 16:29
А ви знаєте причину??
Єгор Показати IP 29 Листопада 2021 14:35
Гнати в шію керівників які не знають що твориться з особовим складом!!!
Анонім Показати IP 29 Листопада 2021 15:17
чи застрелили
123 до Анонім Показати IP 29 Листопада 2021 15:40
думаю це більш реально
Прокурор Показати IP 29 Листопада 2021 15:46
Срочно відсторонити начальника! Можливе доведення до самогубства.. В Ковелі взагалі жах, що в тій поліції робиться. Натаскують, як собак, на людей
Лучанин Показати IP 29 Листопада 2021 16:20
Всіх хто був в будівлі - перевірити на детекторі брехні !!!
Сергій Показати IP 29 Листопада 2021 16:22
Керівництво в повному складі повинно бути звільнене зі своїх посад.
Народна прокуратура до Сергій Показати IP 29 Листопада 2021 17:34
Ну так, звичайно, відразу треба звільніти керівника! Вже дозвільнялись до ручки, що ніхто й працювати не здатен. А може він застрілився від нерозділеного кохання, або від неможливості виплатити борг, або його викрили на хабарництві? Ні! Для чого розбиратись!
555 до Народна прокуратура Показати IP 29 Листопада 2021 20:05
«Рот закрий і сиди!»: як патрульний начальник Михалко ковельських інспекторів «виховував» Забий в ютюбі. Тут точно не кохання....
... до 555 Показати IP 30 Листопада 2021 10:13
Правду кажите,бачив те "виховання",тому що керівництво стоїть проти своїх підлеглих,а не разом,як команда,не вміють працювати Керівники в команді з підлеглими,якщо наприклад нема достатньо особового складу і хлопці працюють майже без вихідних,то ти як Керівник візьми собі декілька чергувань,вийди разом з хлопцями на патрулювання і тоді зрозумієш,побачиш,де є прогалини в твоїй командуючій роботі,як Керівника! А от через отаких недолугих Керівників гинуть молоді хлопці..
Народна прокуратура до 555 Показати IP 30 Листопада 2021 15:40
Так, хамство "молодих керівників, не старих ментів", відверте. Але через це нормальний чоловік не стрілятиметься. Не подобається - звільняйся, що цей істеричний Михалко й волав підлеглим. Або загиблий такий же емоційно нестійкий був. Тоді як він пройшов етапи підбору в поліцію? Адже це зовсім не та робота, де тебе обціловують і засипають подарунками.
Анонім Показати IP 29 Листопада 2021 18:03
Не та людина, яка могла б таке зробити!!!!!!!
Анонім Показати IP 29 Листопада 2021 18:07
Був порядною людиною!!!! Ще б всі такі поліцейські були як він. Світла пам‘ять йому!!!!!!!!
Анонім Показати IP 29 Листопада 2021 19:50
А може а може забагато може не здається?
Народна прокуратура до Анонім Показати IP 29 Листопада 2021 21:07
Здається, що адекватна людина спочатку має вивчити ситуацію, а не влаштовувати істерики
Анонім Показати IP 30 Листопада 2021 08:52
Совість замучила
Фєдя Показати IP 1 Грудня 2021 00:33
Якийсь не надто кмітливий поліцейський. Чому не застрелив начальника перед самогубством?