Профіль користувача
дідо
Дата реєстрації: 28 Березня 2011 18:20
Коментарів: 2430
АМК краще б взявся за справжніх монополістів, обленерго,волиньгаз. мрєв та паспортний стіл. 21 Березня 2015 21:01
Етиловий спирт- це наркотична речовина. 21 Березня 2015 18:47
в Європі з синдромом дауна люди працюють.Вони повноцінно живуть серед суспільства. а не в пенсіонатах, таких,як в РФ. 21 Березня 2015 18:20
Чого швидка приїхала під ОДА .а не під лікарню ? 21 Березня 2015 17:11
Свирида нехай віддасть кредит банку Львів отриманий за підробними документами. Забув ,як бадяжив майонез з хімії в 90х. 21 Березня 2015 14:20
нема проблем. тільки нехай " добра і цікава" не буде за кошти платників податків. 21 Березня 2015 14:15
Вадим Оксенюк,який строчив протоколи біля цуму, досих пір їздить -штрафує. 21 Березня 2015 14:10
Газету Волинь давно продати потрібно. Вистачить волинянам кормити агатлисток для обласних чиновників. 21 Березня 2015 13:34
А тим часом Терещук з тітушками захищав мафію в керівництві ода. 21 Березня 2015 13:32
ВАТ "Хліб" є ПРИВАТНим підприємством, і самі мають право виставляти ціну за свій продукт. Виплати по торговому знаку є законним,і відповідно сплачуються податки... Клімчук свою бездарність хоче прикрити рекетом бізнеса... Це обовязок держави забезпечувати бідних, аж ніяк приватник. 28 Березня 2011 19:33
коли виженуть родичів прокурора з дитсадка по вул. Ківерцівській ?... ПФ з вул. Чехова та Кравчука ? 28 Березня 2011 19:30
КЛІМЧКУ -СОВКОВИЙ САМОДУР... А РЕДАКТОР ВН ЛИЖЕ ЙОМУ ЗАДНИЦЮ. 28 Березня 2011 18:49
нехай продадуть свої машини та купля квартири... совка вже нема ,а люмпен і далі все хоче нахаляву.. 28 Березня 2011 11:14
виробник повинен виробляти, надавач послуг повинен надавати...а організовувати повинен організатор...це і є капіталізм... ми вже мали ситуації,коли виробник був не здатний продати навіть високоякісний товар... 26 Березня 2011 17:05
совкове мислення...хоч МЖК немає досвіду,але вони хорошими організаторами... судити треба по кінцевому результати...і тоді платити... з посередником іноді краще ,ніж на пряму з виконавцем.. 26 Березня 2011 14:34
туніядці...роботи хмара.. 26 Березня 2011 06:43
давно треба було...молодці.. 25 Березня 2011 18:17
чи більше чиновники регулюють ціну хліба,тим гірша якість та дорожча ціна... нехай би Клімчук зі своєї кишені допомагає малозабезпечиним,а не за рахунок приватного бізнеса... 25 Березня 2011 17:06
Нехай всі тут " спеціалісти" по вкладанню асфальта скажуть, скільки грошей вони особисто заплатили за дороги.Дороги коштують мільйони, а прибутки міста мізерні.Одна тона асфальтобетона вартує понад 800 грн.,а це тільки на пять квадратів.Наші дороги побудовані тридцять років тому,і не розрахованя на таку кількість авто.Неохідно робити капремонт,тобто заново робити дорогу. Так шо за ямковий ремонт у дощ треба дякувати...хоч такий ДЛЯ ГОМОСОВЄТІКУСІВ.ШОБ МАТИ ДОБРІ ДОРОГИ, ТРЕБА БАГАТО ЗА НИХ ПЛАТИТИ. 23 Березня 2011 07:29
Система Orphus