Профіль користувача
Тільки,шоб не забули платити цим патріотам.
19 Грудня 2015 15:58
Хлопці, наведіть порядок в місті. Успіхів
19 Грудня 2015 15:00
Бувші міліціянти верещать від злоби.Прийдеться шукати іншу роботу або підуть на зону.
19 Грудня 2015 09:55
А що краще пузата алкашня з купленими дипломами юристів з ВДУ чи МАУП?
19 Грудня 2015 06:56
Бариги руками поліції прибрали конкурента. Вся варшавка торгує підробками та котрабасом роками, і ніхто нікого не чіпає.
14 Грудня 2015 17:56
нормального працівника ніколи не звільнять.
12 Грудня 2015 20:24
Свобода вимірюється не цінами і не шлунком. Не подобається у вільній Україні,шуруй у фашистську Московію-Совок.
12 Грудня 2015 13:39
Хороша справа, якщо якийсь чинуша не всуне свої граблі ,шоб отримати відкат.
12 Грудня 2015 13:11
ОСББ вигідні тільки у нових та багатоповерхових будинках, а для дво- пятиповерхівках хрущовках вигідні Жеки.
12 Грудня 2015 11:41
Актив.який не приносить доходу,приносить збитки,і яке легко вкрасти.
9 Грудня 2015 17:20
Заборгованість по зарплаті виникла через заборгованість держави за пільговиків. Тролейбусникам пора перестати перевозити пільговиків.поки за них не заплатять...P.S. Жоден пільговик не приходить підтримувати транспортників, а спокійно їздять на маршрутках, знаходячи гроші на проїзд.
7 Грудня 2015 18:44
Де він вже встиг московську мову вивчити?
7 Грудня 2015 18:21
Не там страйкують. Пільги обіцяла держава, а не мерія. Страйкувати повинні під облдержадміністрацією.
7 Грудня 2015 17:57
Гузь не дав Клімчукові спокійно розкрадати область.
5 Грудня 2015 14:32
Веселіше тепер буде в опорних пунктах або пропють.
4 Грудня 2015 17:39
Пора перестати роздавати алкогольні ліцензії всім підряд. Міська влада повинна визначати кількість ліцензій на житловий квартал. Тоді легше перевірити
2 Грудня 2015 17:59
Власником землі є всі лучани, а не тільки мешканці прилеглої території.Вирішувати міськраді.
1 Грудня 2015 19:48
це називається крадіжка чужої землі. а не "облаштувала"
1 Грудня 2015 19:02
Аферистка Тімашєнка на прохання карлика Путлєра загнала весь ігровий бізнес у тінь.Тепер гроші йдуть мафії.
1 Грудня 2015 18:00
Барига,прикриваючись дитячими майданчиками, торгує алкоголем та сигаретами.МАФи давно пора заборонити у місті.
1 Грудня 2015 17:58
У Словаччині знайшли поховання 77 людей без голів: археологи говорять про невідомий ритуал
Сьогодні 00:14
Сьогодні 00:14
У Луцьку презентували новий роман Андрія Бондарчука «Пуповина предків»
26 Червня 2026 23:43
26 Червня 2026 23:43
Король Чарльз III уперше розкрив свої доходи
26 Червня 2026 23:25
26 Червня 2026 23:25
Затриманий у Луцьку наркоторговець сяде на десять років
26 Червня 2026 23:06
26 Червня 2026 23:06
Колишню першу леді Південної Кореї засудили до 7 років тюрми за хабарництво
26 Червня 2026 22:47
26 Червня 2026 22:47
Біля Луцька відбудеться музично-патріотичне дійство «Під небом мрій моєї України»
26 Червня 2026 22:28
26 Червня 2026 22:28
На Волині повернули державі землі лісового фонду площею 32 га
26 Червня 2026 22:09
26 Червня 2026 22:09
Усик відмовився від усіх чемпіонських поясів
26 Червня 2026 21:51
26 Червня 2026 21:51
