Профіль користувача
дідо
Дата реєстрації: 28 Березня 2011 18:20
Коментарів: 2430
це вже не перший випадок в тому районі. 10 Жовтня 2015 11:37
Варшавка потребує нових"спеціалістів" щороку. 10 Жовтня 2015 11:21
Одиниці живуть на стипендію. а більшість прогулюює ці гроші. Взагалі потрібно відмінити ці стипендії ,які є атавізмом совка. 9 Жовтня 2015 18:24
Знову благодійність для багатих. Кожному олігарху 200 кубів по пільгові ціні. 9 Жовтня 2015 18:06
Боржники - це злодії .які залізли у кишеню всіх лучан. 9 Жовтня 2015 18:00
Побудуться посеред поля або лісу. а потім вимагають щоб до них нахаляву електрику тягнули безкоштовно. Нехай ставлять вітряки. 8 Жовтня 2015 19:12
Щоб ми робили без кремлівської пришмандовки Тімашєнки,яка підмахнула газовий пакт з Путлєром. Тепер всі українці будуть платити спекулятивну ціну газу. 6 Жовтня 2015 17:46
Бардак на вулиці.це вина міліції,яка несе відповідальність за правопорядок. До чого тут мер? всі питання до Шпиги та Авакова. 5 Жовтня 2015 18:59
Комуніст-це фашист. Вбивця. 4 Жовтня 2015 09:59
Там ,де лохторат продається за 200₴ ,вибори треба взагалі заборонити. 4 Жовтня 2015 08:31
Той ,що побудував аеропорт? 1 Жовтня 2015 18:56
Совок.Воєнка допоможе,як зайцю стопсигнал. Краще би історію ,укрмову та релігію більше вивчали. 30 Вересня 2015 19:01
Совковому люмпен пролетаріату чужі ці звертання.Вони хочуть ,що їх називали мущінками та жєнщінами. 30 Вересня 2015 18:59
Романюк спас місто від шибених кредитів,збалансував бюджет міста ,закатав місто в асфальт. 29 Вересня 2015 19:15
Обовязково треба голосувати за цих патріотів-бомжів. Себе не шкодують ,нічого не вимагають і працюють для громади 29 Вересня 2015 17:50
Голова колгоспу недоплачує селянам та не платить податки, щоб синок літав на авто. І з грязі в князі. 28 Вересня 2015 18:34
Раніше мовчали і не страйкували, бо можна було вкрасти будматеріали. А коли прижали злодіям хвоста,то почали згадувати про зарплату. 28 Вересня 2015 18:12
Непройшла-це означає непройшла. Пора розслабитись та жити далі. 26 Вересня 2015 20:19
З 2005 року містом "керує" бютоголова секта. Давайте ще раз проголосуємо за них. 25 Вересня 2015 18:32
Там ще була її падєльніця,яка вчасно дзвонить варовці. 24 Вересня 2015 18:52
Система Orphus