USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Для розірвання оренди не вистачило голосів: Зимненський монастир залишається в московському патріархаті

18 Травня 2023 14:48
16-го травня Зимнівська сільська рада не підтримала рішення про національну безпеку у сфері свободи совісті та заборону діяльності Зимненського монастиря УПЦ мп. Не вистачило лише одного голосу для позитивного прийняття рішення, дві працівниці сільради утримались від голосування, дев’ятеро депутатів – взагалі не з’явилися.

Про це повідомляє Буг.

16-го травня у Зимнівській сільській раді зібрали позачергову сесію під головуванням очільника громади В’ячеслава Католика, щоб розглянути лише одне питання порядку денного «Про забезпечення зміцнення національної безпеки у сфері свободи совісті та заборону діяльності Української православної церкви московського патріархату на території Зимнівської сільської ради».

Із присутніх 13-ти депутатів, рішення підтримали 11.

Читати ще: У Володимирі заборонили діяльність УПЦ МП на території Успенського собору та Миколаївської церкви

Двоє депутаток, які є працівницями Зимнівської сільської ради утримались від голосування. Це Любов Вишняк – секретар сільради та Світлана Юрчук – інспектор військово-облікового столу Відділу правового забезпечення та кадрової роботи виконавчого комітету.

Тож рішення вважається не прийнятим, оскільки потрібно більш ніж половина зареєстрованих депутатів, яких у Зимнівській сільській раді є 22.
Як ми писали раніше, у Волиньраді виступили за заборону УПЦ МП в області. У квітні на сесії Нововолинської міської ради заборонили діяльність УПЦ МП на території громади.

Депутати Луцької районної ради також заборонили діяльність УПЦ МП на території Луцького району. За таке рішення проголосував 31 депутат.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Боб Показати IP 18 Травня 2023 15:13
Мда, хлопці з московською чумою на сході борються, а на Волині, колисці УПА, філіал ФСБ вигнати не можуть. За московські гроші і про війну можна забути. Соромно жити в одному краї з такими людьми.
Патрiот до Боб Показати IP 18 Травня 2023 19:25
Валoiза ,вокзал,польша. Нормальнi украiнцi поживуть спокiйно
Maха Показати IP 18 Травня 2023 15:15
стидоба таким депутаткам !
Дідо до Maха Показати IP 18 Травня 2023 15:58
Дивує те, що утрималась Світлана Юрчук - "інспектор військово-облікового столу". Це якою треба бути людиною, щоб мати справу з військовими і одночасно бути такою "ватницею". Це в голову не лізе !
Андрій до Дідо Показати IP 19 Травня 2023 09:24
Ви бачили на якому авто їздить цей так званий інспектор це новенький джип прадо, а в її чоловіка новий крузак, добре вони там гребуть бабло під час війни
Семен Показати IP 18 Травня 2023 15:18
Подивися Україно, сидить ворог в твоїй хаті та сміється з тебе
Макс Показати IP 18 Травня 2023 15:23
Сьогодні до Луцька привезли тіла трьох Героїв, вони загинули щоб ці зрадники могли далі насміхатись над нами
Василь Показати IP 18 Травня 2023 16:01
Дві утримались,а де ще дев"ять сцикунів??Люди їх обирали,вони давали згоду.що будуть працювати на громаду-і де вони?? Оприлюднили імена двох,а де імена інших?
Мама Показати IP 18 Травня 2023 16:05
Волинь це ганьба на весь світ !!!!!
Добре Показати IP 18 Травня 2023 16:25
Що в зомбованому натовпі є тверезо мислячі люди, які думають головою, а не вухами, обвішаними локшиною.
123 Показати IP 18 Травня 2023 16:48
Складається враження, що влада України, зокрема Волині підтримує проросійську позицію фсбшних попів, які незадовго до вторгнення кацапських орків так часто гостинно зустрічали проросійських депутатів та їхніх дружин (Марченко навіть у фільмі "Паломніца" палко висвітлювала хрещення Узелкова у цьому монастирі). Це ж як потрібно ненавидіти українців, їхніх дітей, які гинуть на фронті, щоб до останнього триматись за м о с к о в с ь к и й патріархат.
Спиридон Показати IP 18 Травня 2023 17:08
Скликати повторно сесію! Або розігнати к йо...ній матері таку раду! Звільнити нах..й з роботи, сидять су..и за народні гроші. З якої фракції?
ВАСИЛЬ ЛЕМЕХ Показати IP 18 Травня 2023 20:32
Зимно то не Украйна ,а то е московия! Зимно завжди було з Москвою и мисцевими секретутками..)) Залиште Зимно з Москвою и вичепиться вид московськой мисцевий влади!!
Юрій Миколайович Показати IP 19 Травня 2023 07:17
Віддайте Богові боже а Кесареві Кесареве.
Макс Показати IP 19 Травня 2023 09:16
Чого чекає СБУ , хабаря чи що, по іншому вони працювати не вміють