USD 39.55 39.80
  • USD 39.55 39.80
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.72 9.90

На Волині відкрили новий рекреаційний пункт

17 Червня 2015 19:00
Вздовж траси Луцьк – Любешів, поблизу містечка Маневичі, працівники Маневицького лісового господарства облаштували новий рекреаційний пункт «Сосновий бір».

Про це повідомили у прес-службі Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Як стверджують лісівники, вони подбали про те, аби до зони відпочинку був зручний під’їзд і можливість припаркувати авто. З естетичною метою та для покращення підходу до бесідок встелені доріжки об’єднанні між собою.

Місця для розведення багаття облаштовані вмурованими мангалами. Окрім того, спеціально зроблені місця для розведення вогню – це зручно для людей і водночас це безпечно від вогню, який є найбільшим ворогом лісу в зелених насадженнях.

Встановили також дитячі майданчики з гойдалками та пісочницею.

На території майданчику встановлений стенд, аби нагадувати відпочиваючим про правила поведінки в лісі, про безпечне поводження з вогнем та відповідальність за порушення лісового законодавства.

Щоб запобігти засміченню лісових масивів, маневицькі лісівники облаштували спеціальні місця для збору сміття. Проте їхніх зусиль буває недостатньо. А засмічення приносить величезну шкоду довкіллю, може отруювати обширні території, ще й слугувати причиною лісових пожеж. Тож лісівники сподіваються на свідомість відпочивальників.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Анонім Показати IP 17 Червня 2015 19:42
І знову без туалетів.Скільки вже можна гадити в тих лісах.Як можна йти в Європу з таким підходом до справ?В тій же ж Польщі на природі розміщені громадські вбиральні,які прибирають пару разів на день.
Анонім Показати IP 17 Червня 2015 19:45
краще б відкрили реабілітаційний центр для наших учасників ато.
жаба не давить Показати IP 17 Червня 2015 20:01
Володимир Олександрович-молодець!!!!!! Порада: в важкий час для народу України потрачені кошти краше віддати для лікування поранених, або сім"ям в яких є загиблі.( оправдання про дешевизну даного рекреаційного пункту не приймаються) Дядьку такий пункт оцінили б не менше 30 т.грн. А анонім хай пробачить поки про відсутність польського сервісу.
12345 до жаба не давить Показати IP 19 Червня 2015 08:57
Напевно всетаки жаба давить,хай депутати віддадуть в ато гроші і наш презедент,а не наживаються на ато.
MONE Показати IP 17 Червня 2015 20:38
1.Як відомо в Маневичах немає ані річки,ані озера,і місце для відпочинку аж ніяк не зайве. 2.Рекраційнй пункт це одн із напрямків роботи лісівників і вони дану справу виконали на відмінно!І маневичани учасники АТО також залюбки будуть тут відпочивати.
12345 Показати IP 18 Червня 2015 08:41
Скільки можна все в ато ,а в нас нікого не осталось.
54321 до 12345 Показати IP 18 Червня 2015 09:48
Всі біди України в самих українцях.
прохожий Показати IP 18 Червня 2015 09:41
Блін, ну шо за народ такий кончаний! Побудували то і добре.... добре коли будують, а не ламають. Чомусь проти того, що в Луцьку Палиця будує дитячі майданчики ніхто не виступає.... ні?
Бачинська Показати IP 18 Червня 2015 14:10
Досить уже волентерством займатися та все для ато. Може пора задуматися та запитати в президента та в області його права рукка ГУнчик. Коли скінчиться та війна, й може ужен держава буде помагати а не все волентери! помоєму розбалували чиновників цим волентерством. Те що збудували лісівники це добре, й заїхати в таке місце набагато приємніше. ніж в ті генделі як наприклад розвели під ківерцями////
дядько до Бачинська Показати IP 18 Червня 2015 15:55
" Смелая и борзая женщина", але не дай Бог , щоб події Донбасу докотились до терен Волині.
єгер Показати IP 18 Червня 2015 14:12
туалети там є...все чудово зроблено!! молодці маневицькі лісівники !!
До єгер Показати IP 18 Червня 2015 16:47
Оперативно.