USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Справжнього давно вбили? Як виглядають двійники Путіна

7 Жовтня 2019 11:05
У понеділок, 7 жовтня, президенту Росії Володимиру Путіну виповнюється 67 років.

У просторах інтернету вже давно шириться думка, що його вже немає в живих, а посаду глави Кремля займають численні двійники. Також деякі особи припускають, що справжній Путін живе десь на Заході.

OBOZREVATEL зібрав кілька знімків, на яких можна помітити відмінності.
Путін у молодості й зараз

Варто відзначити, що підміняти загиблого лідера двійником було звичайною справою у Візантії та в середньовічній Японії. І сьогодні це явище – вельми затребуване. Зокрема, президенти користуються послугами «клонів» з метою безпеки.
Двійники Путіна

Експерти вже неодноразово помічали, що у Путіна розрізняються вуха, підборіддя, лінія росту волосся, відрізняється межа брів. І якщо форму обличчя ще можна пояснити хірургічними процедурами, ботоксом та іншими втручаннями, то інші нюанси є вельми підозрілими.
Ще один момент – родимка тілесного кольору на лівій щоці. Багато хто впевнені, що вона змістилася ближче до вуха, хоча цей момент помітити можуть не всі.
Двійники Путіна – про яких відомо (таблиця нижче)

Більш того, в мережі навіть є таблиця двійників Путіна, де стверджується, що їх лише шість, хоча за останні роки їх кількість могла й зрости.
Володимир Путін – 2003 рік
Двійники – вирізка з газети

В «оригіналу» – рухливі губи, мигдалеподібні очі. Є також «Говорун», який нібито озвучував президента у 2013-2015 роки. «Удмуртом» називають найневдалішу підробку Путіна.
«Удмурт» – двійник Путіна

Ще одного двійника обізвали «Кучмою» – володар пухкого підборіддя, з’явився в Санкт-Петербурзі 16 березня 2015 року на зустрічі з президентом Киргизії. Ще його спіймали на ногах, якими він метляв.
Двійники Путіна

Ще одного – «Дипломата», було помічено 5 березня 2015 року на зустрічі з прем’єр-міністром Італії. Кажуть, що у нього моложаве підборіддя.
«Дипломат» на зустрічі з Маттео Ренці (2015 рік)

«Бенкетний» дублер часто нібито використовується для рукостискань і всіляких репортажів. І «Синяк» вважається невдалим двійником президента РФ. Після дебюту у 2010 році не з’являвся на публіці.
Молодий Путін і в 2017 році
«Бенкетний»
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
антон Показати IP 7 Жовтня 2019 11:14
пупкін просто підсів на пластичну хірургію і ботекс, а хто не вірить спитайте підробити можна все але людський голос не підробиш ніякими методами, то путька радімий, тільки 10-ток пластик морди уже пройшов.
DoktorNeDobro Показати IP 7 Жовтня 2019 12:19
А рост тоже от Ботокса меняется ?
999 Показати IP 7 Жовтня 2019 12:49
Що тільки не пишуть про президента Росії. Як видно, що той хто пише цей "бред", бажає смерті В.В.Путіну, а Путін живіше живих та не збирається помирати.
птн хло до 999 Показати IP 7 Жовтня 2019 14:15
рано чи пізно все одно помре
Кара Божа до 999 Показати IP 18 Квітня 2022 12:27
не просто бажаємо, а все для цього робимо
моска львов Показати IP 7 Жовтня 2019 16:43
Хто у це повірить - дурість ...
swon Показати IP 7 Жовтня 2019 18:12
Чекаю на його смерть, тiльки тодi буде всiм життя I тiльки смерть, як вони кажуть : Бывших в КГБ нет
Анонім Показати IP 7 Жовтня 2019 18:15
ну допустим двойник тройник по внешнему виду ! ну тогда кто руководит страной? а мышление ни как не подделаешь!
Активіст Показати IP 8 Жовтня 2019 10:39
Можна подумати, що на Україні немає більше проблем, як "поддєлки" Путіна.
Ава до Активіст Показати IP 7 Березня 2022 19:50
Ні немає більше проблем
Лучанин Показати IP 8 Жовтня 2019 22:32
Какой бред пишут! Посмотрите на ушную раковину, у каждого человека она неповторимая! Остальное всё можно подтянуть, перетянуть и т.д.! Я уже не говорю за голос! Если это не Путин, то кто такая сейчас Повалий! Вы видели её последние фото!
Света до Лучанин Показати IP 7 Березня 2022 19:51
Повалій предателька, пусть валить н*хрен
жи2 Показати IP 29 Грудня 2019 13:41
якщо немає оригінала то все є незаконим що творить двійник.. хотя всі знають і мовчать значить їм це вигідно ...вони взмові проти людства...
. Показати IP 26 Листопада 2020 22:49
Ви самі подивіться на 10 фотографію, самі брови не одинакові ,на першій фотографії він має чисто голубі очі а на другій які? Правильно сірі. І самі його ніздрі на 1 фотографії скривджені а на другій ідеальні
Гость.. Показати IP 7 Березня 2022 19:49
Справжній Путін помер від хвороби невиліковної ще в 2011 році. А відтоді керують його двійники, це ж видно по обличчі, це не він. Просто владі не вигідно втрачати контроль і вони зробили двійників і керують самі нібито уе все Путін керує
Остап Показати IP 7 Березня 2022 19:54
Путіна замочили американці давно, а це його двійники.
поль Показати IP 12 Березня 2022 06:36
Голем братiв ротенбергiв
Бог Показати IP 20 Травня 2022 23:59
Путин труп давно какмЖириновскии он умер давно, его нет в живых под его подделали и это точно, не надо голос его не его не голос ни чего, егоиубито просто сми скрывает, не верте то чтоипутин живот его сто процентноинетмон не живет ни где там где жил кто говорит ониживои просто спит, он умер и просто за него ктото работает, и это правда, Если бы это был он он бы не воевал, а на самом деле он умер в живых нат его давно.