USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку ухвалили зміни щодо розгляду електронних петицій

30 Березня 2016 12:25
Оскільки лучани часто звертаються щодо проблем, які не належать до компетенції міськради, внести низку змін до рішення про петиції територіальної громади міста вирішили депутати.

Про це йшлося під час 5 сесії Луцької міської ради 30 березня.

Депутат Артем Запотоцький розповів, що проект рішення складений на основі Закону України «Про звернення громадян». У документі йдеться про те, що петиція може бути подана з будь-якого питання життєдіяльності міста та вважається підтриманою, якщо в її підтримку проголосувало не менш як 300 осіб та не раніше п'ятнадцятого дня з моменту опублікування петиції. Підтримана петиція розглядається згідно з Порядком, затвердженим рішенням виконавчого комітету.

«У випадку якщо вирішення порушеного в петиції питання не належить до сфери життєдіяльності міста Луцька, відділ звернень громадян департаменту ЦНАП у місті Луцьку протягом 2 робочих днів з моменту реєстрації проекту петиції здійснює перенаправлення за належністю, про що невідкладно інформує ініціатора петиції. У випадку, якщо порушене в петиції питання стосується життєдіяльності Луцька, але не входить до компетенції органів місцевого самоврядування, відділ звернень громадян департаменту ЦНАП у місті Луцьку протягом 2 робочих днів з моменту публікації петиції інформує ініціатора петиції про перенаправлення за належністю та здійснює вказане перенаправлення. Збір голосів в підтримку петиції здійснюється протягом 14 днів від дня опублікування петиції. Голосувати в підтримку петиції можуть громадяни, що пройшли реєстрацію на офіційному сайті ради», - йдеться у проекті рішення.
Начальник відділу звернень громадян міськради Тетяна Книш зауважила, що часто лучани ініціюють петиції, які не стосуються життєдіяльності міста. Часто громадяни звертаються щодо питань, які не в компетенції міської ради, наприклад, щодо роботи поліції. Наразі просять надавати два дні для того, щоб поінформувати установу, до чиєї компетенції належить те чи інше питання, підняте у петиції.

Депутат Павло Данильчук зазначив, що підтримані петиції повинен розглядати колегіальний орган, наприклад, виконком, натомість нині часто у відповідь на підтриману петицію громадяни отримують лише відписку від одного з посадовців міськради.

Депутати підтримали проект рішення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus