USD 39.56 39.90
  • USD 39.56 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Оприлюднили склад нової поліції Луцька в цифрах. ІНФОГРАФІКА

10 Січня 2016 16:43
У мережі оприлюднили склад нової Патрульної поліції, Луцька зокрема.

Відповідну інфографіку у мережі оприлюднив заступник голови Департаменту Патрульної поліції України Сергій Блажевич.

Так, інфографіка показує, що нова поліція Луцька складається зі 165 патрульних, серед них - 7 дівчат.

Окрім того, з числа нових полісменів Луцька - 64% правоохоронців з вищою освітою і лише 7% діючих працівників МВС.

На одне місце патрульного в Луцьку претендувало 26 людей. Відбулося декілька етапів відбору, потому кількамісячне навчання. А вже 19 грудня нові правоохоронці склали присягу та вийшли на перше патрулювання.

Що стосується статистики по Україні, то зі слів Блажевича, конкурс по Україні - 15 чоловік на місце, діючих співробітників МВС - 7%, дівчат - 31%

"Найбільший конкурс - Житомир (36 чол/місце) та Вінниця ( 34 чол/місце). Більше всього дівчат - Ужгород-Мукачево ( 39%), Івано-Франківськ, Суми ( 37%) і лише 7% діючих працівників МВС", - йдеться у тексті допису.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Тарас Показати IP 10 Січня 2016 19:18
Ганьба : У місті Луцьк хлопці які закінчили вищі навчальні заклади, а тобто (Харківську Юридичну Академію), які набрали 54 бали на першому екзамені, та підчас другого екзамену показали відмінний результат, наприклад (підтягуваня 32 рази,біг 100мт. 12:02 сек....) Такі люди були відсторонені :тому , що непогодились заплатити відповідну суму за вступ: в розмірі 1200-2000 тисячі $,. І це є чиста правда! На днях я напишу вам фамілії тих людей хто так пройшов, та тих хто брав ці гроші.
Лучанин до Тарас Показати IP 10 Січня 2016 21:47
Але я чомусь впевнений що є ті хто проходив все власними силами.
ФигВам до Лучанин Показати IP 11 Січня 2016 10:22
Именно эти "шибко умные" теперь и работают обычными водителями патрульных машин. И мнения их никто не спрашивает.
JEEP до Тарас Показати IP 11 Січня 2016 15:13
Нема чому дивуватись. Є там бувші підприємці які набрались боргів, киданули своїх клієнтів, а тепер вони ПОЛІЦЕЙСЬКІ (!), і на все їм по-с-рать!8\ І хіба таке *авно може бути чесним і і не шукати вигоду або де б кого на "розкрутіть" на бабки?!?!?!
Дідо Показати IP 10 Січня 2016 19:21
Це правда: Система не міняється, міняється сума!
Саша до Дідо Показати IP 10 Січня 2016 23:22
Підтримую 100%. Риба портиться з холови,а чистять з хвоста. От і так в нашій країні, руйнують голови систему,вимагають і ставлять план перед підлеглими,який ті мають виконати,а то будуть звільнені. Тоді погрожували,а теперішні комісії навіть надії хлопцям і тим же випусникам не дають, бо вони вже спорчені системою. А набирають кращих,які не можуть розібратися в ситуації тому на деякі прості виклики приїджає по 3 екіпажі поліції, чесно смішно, виходить що серед 9 поліцейськхих 1 таки розбиреться в ситуації.
Антон Показати IP 10 Січня 2016 21:19
шановий Тарас та шановний Дідо надайте докази. і тоді буде про це кричати. може та хтось почує...а то багатослівних багато.....а докази... набридло що всі вішають лапшу. не будьте Аваковими і Саакашвілями, які нам все бла-бла-бла або бе-бе -бє.....
Тарас до Антон Показати IP 11 Січня 2016 18:16
З верху мої зезультати. Та вказана сума хабаря, який мені назвали.
До Антона Показати IP 10 Січня 2016 21:55
.... а будьте Яценюком.
Анонім Показати IP 10 Січня 2016 23:06
Шик: "165 патрульних, з них - 35% відсотків дівчат" - женщины патрулируют город, т.е. защищают его жителей от возможных грабителей и остальной бандитской швали.
ФигВам до Анонім Показати IP 11 Січня 2016 10:27
Не, они банально нашли способ защитить сами себя.
Саша Показати IP 10 Січня 2016 23:20
Антон???антон цісарук той самий бувший мент, представник міністра в області луценка коли той був міністром мвс.антон був членом комісії на відборі при проходжені співбесіди в поліцію.про які зміни ми говоримо.не смішно?
story Показати IP 11 Січня 2016 00:02
Тарас, Ви якщо маєте докази, то " на днях" не сюди пишіть, а в прокуратуру, а як ні, то "не плюйте в муку, не робіть пилюки")
Баба Показати IP 11 Січня 2016 01:08
То що 40% взагалі без освіти, безграмотні, ті полішуки що не пройшли в семінарію, не вміли співати.
Саша до Баба Показати IP 11 Січня 2016 07:53
Сам ти такий (хоча і не поліщук). Чому обов'язково треба образити багатьох жителів нашого краю і всієї України
Тарас до Саша Показати IP 11 Січня 2016 18:30
То ти, щей безграмотний поліцейський.
Екун Показати IP 12 Січня 2016 12:56
Хабарникам ганьба.Невже це правда.Чому тоді мовчите. Потрібне слідство.
там Показати IP 12 Січня 2016 13:07
30 % полісменів немає посвідчення водія