USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

27 вересня: події, факти, дні народження

27 Вересня 2019 00:00
Сьогодні – Всесвітній день туризму та День вихователя і всіх дошкільних працівників.

Православні 27 вересня відзначають Воздвиження Чесного Хреста Господнього.

27 вересня день народження святкує український журналіст, публіцист, поет, прозаїк, перекладач Микола Рябчук, який народився в Луцьку.

Інформаційне агентство Волинські Новини бажає з роками тільки міцнішати і вдосконалюватися, з кожним днем ​​свою мрію втілювати в реальність, своє слово перетворювати в дію, а важливу мету — в досягнення! Здоров’я, любові, життєвої сили і енергії, всіх благ і удач. Нехай життя повниться приємними моментами, добрими людьми і гарними новинами.
Також сьогодні вітають з днем народження ініціативного голову правління ОСББ «Братський міст» Віталія Гуменюка. Рідні та друзі бажають йому міцного здоров'я, великого сімейного і особистого щастя, вірних і надійних друзів, достатку, благополуччя і миру, підкорення однієї вершини за іншою та досягнення поставлених цілей. Нехай у справах, які започатковуються, будуть запорукою енергійність, цілеспрямованість та бажання досягти нових висот!
Луцька міська організація ветеранів України вітає з днем народження почесного голову первинної ветеранської організації «СБУ» Дячука Олександра Петровича. Імениннику зичать здоров'я, добробуту, активного довголіття, душевної бадьорості та Божого благословення.
Олександр Дячук
Олександр Дячук
Якщо ви хочете привітати своїх близьких, рідних чи друзів з днем народження, скористайтесь функцією «Повідом новину». Надсилайте свої вітання та фото іменинників.

Наша хроніка:

Торік у Луцьку на «Ігри нескорених», у яких Україна вдруге брала участь, провели волинянку Майю Москвич. Єдина жінка у команді, вона згодом на змаганнях виборола золото у стрільбі з лука.

У 2017 році у Луцьку зустріли паралімпійського чемпіона-волинянина, котрий у складі національної збірної виборов золоту відзнаку на чемпіонаті світу з футболу.

У 2016 лучани побували на вечірній екскурсії містом. «Гасіть вогні» - так називалася екскурсія, яка ознайомлювала з магдебурзькою історією Луцька.

27 вересня 2015 року в Одесі прогримів потужний вибух біля будівлі СБУ. Потужність вибуху, згідно з попередніми оцінками, становить приблизно 5-6 кілограміву тротиловому еквіваленті. Подію кваліфікували як теракт.

У 2014 році в цей день лучанам презентували книгу «Бомжі Донбасу». Чи може україномовний мешканець Донбасу бути психічно здоровою людиною, розповів лучанам автор книги з провокативною назвою «Бомжі Донбасу» Олексій Чупа.

2013 року редакція розповідала про те, скільки у Луцьку коштує стати туристом. Спеціальне розслідування до Дня туриста читайте тут.

Окрім того, видання писало, що луцький гурт оцінили на Червоній руті. Тоді рок-гурт із Луцька переміг на відомому фестивалі.

У 2012 році редакція розповідала, що новозеландець фотографує кратери вулканів. Вулканолог-авантюрист Джефф Макклей щороку подорожує до «нутрощів» діючих вулканів по всьому світу, аби зробити неймовірні світлини.

А у 2011 році на Землю прилетіла найпотужніша магнітна буря, яку спровоковала серія потужних рентгенівських спалахів 22-24 вересня.

Народилися:

Цього дня народилися член Української військової організації (УВО) й ОУН, політв'язень польських тюрем 1937-1939 років Микола Арсенич, український філософ, засновник РУНвіри Лев Силенко, американський кінорежисер Артур Пенн («Бонні і Клайд»), радянський клоун Михайло Шуйдін, литовський кіноактор театру й кіно Лаймонас Норейка, український політичний діяч і публіцист Дмитро Андрієвський, український кінорежисер та кінооператор Радомир Василевський, український спортивний коментатор Сергій Савелій, український юрист, суддя Конституційного Суду України у відставці Сюзанна Станік, італійський футболіст, нападник італійської «Роми» Франческо Тотті, українська біатлоністка, лижниця Олена Юрковська, українська поп-співачка Ані Лорак (Кароліна Куєк), український шахіст, гросмейстер Ілля Нижник.

Сталося:

1895 — шведський хімік, інженер і підприємець Альфред Нобель підписав заповіт, за яким його спадщина мала скласти основу фонду для виплати щорічних премій людям, що зробили найбільший внесок у розвиток фізики, хімії, медицини, літератури та загального миру (Нобелівська премія).

1937 — в містечку Альбіон (шт. Нью-Йорк) відкрилася перша школа по навчанню Санта Клаусів.

1940 — Укладений Троїстий пакт між Німеччиною, Італією і Японією.

1977 — розпочала працювати перша атомна електростанція України — Чорнобильська АЕС.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus