Депутатів Луцькради відзначили за підтримку дітей, хворих на діабет
Вдячність депутатам міськради, які першими в Україні підтримали програму заради дітей, хворих на цукровий діабет, передали від ГО «Інсулін».
Про це йшлося під час оперативної наради в виконувача повноважень Луцького міського голови 5 грудня.
Подякувати секретарю Луцької міськради Григорію Пустовіту та депутатському корпусу міськради, усім, хто долучився до реалізації програми «Дитячий цукровий діабет на 2016-2017 роки», вирішили в ГО «Об’єднання батьків дітей, хворих на цукровий діабет «Інсулін»». Як зазначила голова ГО Ірина Аксеновська, завдяки цій програмі діти два роки прожили гідно, маючи всі медичні засоби, які є для них життєво важливими. Вона передала подяку виконувачу повноважень міського голови та депутатам.
Своєю чергою, Григорій Пустовіт зазначив, що Луцьк став єдиним містом України, де прийняли програму допомоги дітям, хворим на діабет, і сьогодні досвід Луцька вивчають інші міста. Він відзначив, що ця нагорода належить усьому депутатському корпусу та управлінню охорони здоров’я. З його слів, це правильна ініціатива – підставляти плече тим, кому найважче на перших кроках їхнього життя. Він наголосив, що коли в країні складна ситуація, потрібно проявляти гуманність. Григорій Пустовіт пообіцяв передати слова вдячності громадських активістів депутатам під час найближчої сесії міськради.
Нагадаємо, нещодавно у Луцьку відбувся масштабний концерт, приурочений до Всесвітнього дня боротьби із цукровим діабетом.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося під час оперативної наради в виконувача повноважень Луцького міського голови 5 грудня.
Подякувати секретарю Луцької міськради Григорію Пустовіту та депутатському корпусу міськради, усім, хто долучився до реалізації програми «Дитячий цукровий діабет на 2016-2017 роки», вирішили в ГО «Об’єднання батьків дітей, хворих на цукровий діабет «Інсулін»». Як зазначила голова ГО Ірина Аксеновська, завдяки цій програмі діти два роки прожили гідно, маючи всі медичні засоби, які є для них життєво важливими. Вона передала подяку виконувачу повноважень міського голови та депутатам.
Своєю чергою, Григорій Пустовіт зазначив, що Луцьк став єдиним містом України, де прийняли програму допомоги дітям, хворим на діабет, і сьогодні досвід Луцька вивчають інші міста. Він відзначив, що ця нагорода належить усьому депутатському корпусу та управлінню охорони здоров’я. З його слів, це правильна ініціатива – підставляти плече тим, кому найважче на перших кроках їхнього життя. Він наголосив, що коли в країні складна ситуація, потрібно проявляти гуманність. Григорій Пустовіт пообіцяв передати слова вдячності громадських активістів депутатам під час найближчої сесії міськради.
Нагадаємо, нещодавно у Луцьку відбувся масштабний концерт, приурочений до Всесвітнього дня боротьби із цукровим діабетом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.