USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Фіналіст шоу «Холостячка-2» засвітився з новою коханою. Вона – донька луцького бізнесмена

2 Січня 2022 13:16
Психолог та блогер Роман Свечкоренко, який у популярному шоу «Холостячка-2» змагався за серце співачки Злати Огневич, засвітився з новою коханою.

Новою пасією блогера виявилась Валерія Чернецька. Вона – донька члена луцького виконкому, ексдепутата Луцької міської ради, ексдепутата Київської міськради, бізнесмена Олега Чернецького. Мама дівчини – Ірина Чернецька, власниця салону краси в Луцьку та кав’ярень «Не про хліб».

Дівчині – 21 рік, вона проживає в Києві. Крім того, вона – популярний блогер, її акаунт в Інстаграмі зібрав вже 160 тисяч підписників.
Читати ще: ТОП-блогери Волині в Instagram

Роман Свечкоренко виклав пост, в якому цілується з Валерією, і вона також виставила знімки з тієї ж локації, підтвердивши відносини.Як стало відомо, Роман разом із дівчиною приїздив до її рідних у Луцьк. Сторіс про це дівчина виклала у соцмережі.

Обидві публікації вже зібрали понад 20 тисяч лайків. У коментарях люди пишуть, що ця новина їх ощасливила.

Мар'яна ТАРАСЮК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Всезнайко Показати IP 2 Січня 2022 13:34
В холостяка губа не дура. На Чернецького гроші повівся.
Сс Показати IP 2 Січня 2022 13:37
А дядько Петро дає свиням їсти о сьомій годині ранку і вечором теж о сьомій..) новино того самого класу.
В. Показати IP 2 Січня 2022 13:40
В чем новость???вы скоро случки будете опоюликовывать???
Народна прокуратура Показати IP 2 Січня 2022 13:48
Гарне дитя. От тільки в 21 рік і блогер і більш нічого - це сумно. Відразу видно, що самостійно робити щось достойне, як батьки, не хоче. суцільне позерство і інтернеті. За кілька місяців читатимемо, що відбулась "трагедія", бо розпалось "неймовірне, єдине в світі" піар-кохання
джем Показати IP 2 Січня 2022 14:06
Жирують за наші гроші.
Навряд чи до джем Показати IP 2 Січня 2022 15:42
Не на ваші. У вас таких грошей ніколи не було і не буде.
Джек до джем Показати IP 2 Січня 2022 18:00
А ви до тих грошей яке діло маєте?Вони не на держ службі
вовк Показати IP 2 Січня 2022 15:33
ГІВНО ГАЗЕТА - ГІВНО НОВИНИ
Іван Показати IP 2 Січня 2022 17:31
Це вона на другому фото зверху какає? На черевики?
Читач Показати IP 2 Січня 2022 18:02
То й то новина. Ну і ... з ними.
Сашко Показати IP 2 Січня 2022 18:59
Мале гівно з накачанами губами.
Kika до Сашко Показати IP 2 Січня 2022 21:40
Виставляэ своэ заднэ мiсце а 160.000 дурнiв це лайкають…. Дуже-дуже вигiдна справа ))))
Реально Показати IP 3 Січня 2022 05:57
А якщо реально, то вона страшнувата. Ще на фотці якось так, а в реальності страшненька.
Читачка Показати IP 3 Січня 2022 12:13
Ну так, блогер... про що блог? одні дупи і труси)))))
Психіатр Показати IP 3 Січня 2022 21:41
І переспав, це гордість для батьків і Луцька