USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Гунчику запропонували іншу посаду

23 Березня 2018 16:07
Петро Порошенко у Луцьку повідомив, що запропонував екс-голові Волинської ОДА Володимиру Гунчику іншу посаду.

Про це стало відомо під час візиту Петра Порошенка до Луцька з нагоди представлення нового голови Волинської ОДА Олександра Савченка 23 березня.

Як повідомив президент, він запропонував екс-голові Волинської ОДА Володимиру Гунчику «перейти на іншу цікаву роботу» і той погодився. В ЗМІ Володимир Гунчик відмовився називати майбутнє місце своєї роботи, зауваживши тільки що йдеться про сферу «державного бізнесу».

Нагадаємо, нового голову ОДА президент представив як грамотну, патріотичну та обдаровану людину та зауважив, що перед ним стоїть завдання навести лад на Волині. Генерал-полковник Олександр Савченко має досвід роботи заступником міністра, очолював департамент в МВС, був першим заступником голови Київської МДА.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Син Показати IP 23 Березня 2018 16:57
Буде спідницю носаті тримати)))))
Льоня Показати IP 23 Березня 2018 17:33
Не може бути « роботи в сфері державного бізнесу», що це таке, державний бізнес?
Анонім до Льоня Показати IP 23 Березня 2018 20:17
це виведення бабла в офшори
Я Показати IP 23 Березня 2018 17:55
*імно не тоне!
Трутень Т. Показати IP 23 Березня 2018 18:09
Підготовка до виборів , розпочалася . Скоро про нас , про народ згадають , намалюють нам " світле " майбутнє . Люблю фантастику , цирк і " турботу " про себе ...
К. лучанин Показати IP 23 Березня 2018 18:14
Та невже знову в корпорацію " БОГДАН -МОТОРС" і в ранзі ПРЕЗИДЕНТА? Свинарчук напевно буде смотрящим над Гунчиком. Обидва крутились в цьому бізнесі тільки зараз Свинарчук рангом вище і є власником корпорації , яка випускає крім тролейбусів і автотехніку для АТО по Держзамовленню, яке формує УКРОБОРОНПРОМ під керівництвом СВИНАРЧУКА - Гладковського. Ось вам і державний бізнес . Ці "хлопці" з корпорації будуть на цьому збачуватись як і було раніше.
Клава Показати IP 23 Березня 2018 18:14
Він ніколи не потоне шановні волиняки - він під свістом куль і снарядів завжди знайде вихід, чого не можна сказати про нас нажаль ....