«Літо без війни»: діти загиблих та полонених волинських військових відпочиватимуть на Закарпатті
З луцького вокзалу в безпечний табір на Закарпатті вирушили 20 дітлахів з Волині. У межах акції «Літо без війни» – разом з «Мрією» діти військовополонених, цивільних бранців та загиблих воїнів безоплатно проведуть канікули, сповнені пригод та нових знайомств.
Як повідомили у волинському представництві фундації «Мрія», в таборах Закарпаття на дітей чекає насичена програма: майстеркласи, спортивні змагання, творчі заняття, екскурсії.
Крім того, табір сприятиме розвитку лідерських рис, командної роботи та творчого мислення учасників. Передбачено, що діти знайдуть нових друзів та отримають яскраві враження.
Читати ще: У Луцьку дітям військових влаштовують мульттерапію. Фото
«Вдячні всім, хто долучився до нашої благодійної ініціативи, за кожен донат! Адже завдяки небайдужості українців розквітають дитячі усмішки!» – зазначив під час зустрічі на залізничному вокзалі координатор проєктів Волинського регіонального представництва «Мрії» Анатолій Бубенщиков.
В організації поїздки дітей на відпочинок сприяло Управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради.
Читати ще: Робототехніка та природознавство: у Луцьку діти військових та переселенців спробували себе в науці. Фото
Загалом завдяки спонсорам і благодійникам та акції «Літо без війни» – разом з «Мрією» 330 дітей зі всієї країни вирушать на відпочинок і психологічну реабілітацію в Закарпаття.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як повідомили у волинському представництві фундації «Мрія», в таборах Закарпаття на дітей чекає насичена програма: майстеркласи, спортивні змагання, творчі заняття, екскурсії.
Крім того, табір сприятиме розвитку лідерських рис, командної роботи та творчого мислення учасників. Передбачено, що діти знайдуть нових друзів та отримають яскраві враження.
Читати ще: У Луцьку дітям військових влаштовують мульттерапію. Фото
«Вдячні всім, хто долучився до нашої благодійної ініціативи, за кожен донат! Адже завдяки небайдужості українців розквітають дитячі усмішки!» – зазначив під час зустрічі на залізничному вокзалі координатор проєктів Волинського регіонального представництва «Мрії» Анатолій Бубенщиков.
В організації поїздки дітей на відпочинок сприяло Управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради.
Читати ще: Робототехніка та природознавство: у Луцьку діти військових та переселенців спробували себе в науці. Фото
Загалом завдяки спонсорам і благодійникам та акції «Літо без війни» – разом з «Мрією» 330 дітей зі всієї країни вирушать на відпочинок і психологічну реабілітацію в Закарпаття.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Як війна переформатувала світову україністику: делегація з Волині взяла участь у міжнародній конференції
Сьогодні 22:32
Сьогодні 22:32
Жителі луцької багатоповерхівки, що була зруйнована внаслідок удару РФ, отримають додаткову підтримку від громади
Сьогодні 22:13
Сьогодні 22:13
Підвищення зарплат освітянам і соцрацівникам: уряд розподілив ₴6,6 мільярда між регіонами
Сьогодні 21:54
Сьогодні 21:54
Розтрата понад 2 млн грн: ексдиректорку ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області» відправили під домашній арешт
Сьогодні 21:17
Сьогодні 21:17
FT: Трампа надзвичайно вразили далекобійні удари України, і він погодився посилити санкції проти РФ
Сьогодні 20:58
Сьогодні 20:58
Охолодитися в спеку: у Луцьку запрацювали вуличні душі
Сьогодні 19:43
Сьогодні 19:43






Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.