USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.50 40.00
  • PLN 9.70 9.86

Лучанин порахував, що проїзд у маршрутках можна підвищити лише на 5 копійок

8 Лютого 2017 13:05
Луцький фотограф Андрій Михайлов підготував інфографіку, якою доводить, що вартість проїзду у маршрутках, якщо й підвищувати, то не з трьох до п’яти гривень, а лише на 5 копійок.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

Він дослідив вартість дизпалива у 2015 і 2017 роках, відповідно курс гривні до долара, вартість автобуса, і порахував вартість усіх матеріалів, які необхідні для обслуговування громадського транспорту.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, проїзд у луцьких маршрутках може подорожчати вже з 20 лютого.

У разі прийняття рішення нова вартість проїзду у громадському транспорті Луцька становитите 4 гривні.

Для дітей шкільного віку від 6 до 14 років вартість проїзду у автобусах на міських маршрутах загального користування становитиме 2 гривні.

Як відомо, у Луцьку перевізники вимагають підвищення вартості квитка у маршрутках до 5 гривень (з 3). У випадку відмови – обіцяють зупинити роботу усього транспорту, що може спричинити в місті транспортний колапс.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
лучани Показати IP 8 Лютого 2017 13:08
фотограф виявився "спеціалістом" в автоперевезенях.
скептик до лучани Показати IP 8 Лютого 2017 15:54
можна подумати, що в міськвиконкомі кращі специ. він хоч реальні цифри показує, а не колупається в одному місці
Торі до лучани Показати IP 9 Лютого 2017 10:41
ну да, то ж краже критикувати чиїсь реальні вчинки, чим самому зробити щось
Віталій до лучани Показати IP 9 Лютого 2017 12:15
спеціалісти тобі 5 грн нарахують, і будеш їздити. інфографіка і справді не надто релевантна, однак детальний розрахунок показує максимальний тариф - 3.50 грн. наступного тижня опублікую .
оксана Показати IP 8 Лютого 2017 13:09
ну а Конотоп згадайте! Замість того, щоб підняти оплату за проізд,як вимагали перевізники, люди домоглися її ЗМЕНШЕННЯ. Значить, є куди зменшувати, чи не так?
Вуазя Показати IP 8 Лютого 2017 13:32
+5 чуваку
До лучанина Показати IP 8 Лютого 2017 13:32
А ти порахував хто платитеме за ато
скептик до До лучанина Показати IP 8 Лютого 2017 15:55
держава
Анонім до До лучанина Показати IP 8 Лютого 2017 16:33
а що платять водіі маршруток і тоді кому ?ну точно не на війну
Ігор Олександрович Показати IP 8 Лютого 2017 13:38
Шановні! Ваші графіки флуктуаціі не вірні, обчислення не вірні. Ви прогуляли математику! Ігор Олександрович доцент кафедри прикладної математики.
Неуч до Ігор Олександрович Показати IP 8 Лютого 2017 15:40
Шановний пане доцент якби ви перерахували правильно графіки флуктуаціі громада була б вам дуже вдячна,а так це ........... .
Ната Показати IP 8 Лютого 2017 13:45
Правильно, а саме головне, що взагалі не потрібно й було піднімати тему про підвищення тарифів!!!!
1 Показати IP 8 Лютого 2017 13:50
Різниця між вартістью автобуса 1000000 грн. Це означає, що ця різниця має бути включена в вартість проїзду так як ми не платимо за проїз долларами на який йде акцент. Пост фуфло
Анонім до 1 Показати IP 8 Лютого 2017 15:57
а чого це вартість автобуса має включатись у вартість проїзду ? у такому разі включають лише амортизацію
1 до Анонім Показати IP 8 Лютого 2017 17:11
Тому що в мінус тобі працювати буде лише луцький евакуатор який сам себе має відкупити за 17 років. Автобуси живуть до 10 років і якщо за 10 років не відбити вартість старого і нового автобуса, возити тебе буде польський тролейбус який горить кожен місяць. В графіку вказано вартість автобуса в гривні і в доларах(що тупо), різниця між якими 1 000 000 гривень. Якщо при вартості в 3 гривні ще можна було відбити і автобус і витрати, то з підвищенням цін коли старий себе амортизує, нового не купиш. Якщо вже починається срач про погані маршрутки, що буде через рік коли три машини буде працювати на нову одну. Вот тоді попригаєте вище. Будуть і диряві маршрутки, і затримки в розкладі в три рази і інші печальки.
Я Показати IP 8 Лютого 2017 13:52
коментар було видалено
Шон Показати IP 8 Лютого 2017 13:55
За АТО платять всі. АТО - це афера, з терористами та державами з якими війна не торгують.
Мія Показати IP 8 Лютого 2017 14:17
галімі тарадайки з неадекватними (не усіма, але в більшості) водіями + графіки а-ля "їду коли хочу" і "коли можна пасажирів напхати по самі "ніхачю" щоб давилися в салоні як шпроти в бляшанці + 40 хвилин перерви між рейсам вдень та ввечері + після 20.00 фіг куди доїдеш, якщо живеш не в центрі і не на 40-ому = 5 гривень. Офігіли в щент!!! Дозволити за таких умов підвищити ціну проїзду - це вже геть не поважати людей. Нєфіг нас лахматити! чи бува не хочуть такі бідні-нещасні перевізники, посунути свої зади з такого геть "збиткового" бізнесу?
Анонім до Мія Показати IP 8 Лютого 2017 15:59
збільшений вечірній тариф - це нормальна практика. може вас ще о 1-й вночі з кабака забрати автобусом ?
Оля Показати IP 8 Лютого 2017 14:32
А хай менше крадуть ці тупі і невиховані водії. Коли вже нажруться. За пару місяців знову будуть піднімати проїзд побачите.Забрати від них гроші і хай їздять.Тоді не схочуть піднімати,бо не буде,що красти.Еелектронні квитки,щоб їм не давати в лапи гроші.
валя Показати IP 8 Лютого 2017 15:15
а чому не контролюють перевізників? Ім скільки недай ім всього мало
Олександр Показати IP 8 Лютого 2017 15:34
Обов'язково необхідно ввести картковий контроль ВСІХ пасажирів. Це підсилить контроль за пасажиропотоком. Тоді, і тільки тоді, можна говорити про реальну ціну перевезень. От тільки цього, крім пасажирів, не хоче ніхто...
ВВ Показати IP 8 Лютого 2017 15:43
ставте більше польських тролейбусів і не буде колапсу
Анонім Показати IP 8 Лютого 2017 16:01
по-перше є прецедент визнання антимонопольним комітетом неправомірності підвищення цін на проїзд, а по-друге, є закон про запровадження електронного квитка. якщо рада прийме рішенняя про підвищення - буде мати пару позовів у суді
механік Показати IP 8 Лютого 2017 16:51
забув "фотограф" порівняти вартість гуми та запчастин у 2015 і 2017 роках
Тарас Показати IP 8 Лютого 2017 19:21
Їздіть далі в смердючих обриганих автобусах по 3 гривні, з тупими й невихованими водіями!
Yuriy Показати IP 8 Лютого 2017 20:28
При союзі вартість перевезеня прирівнювалась до вартості однієі літри палива.
Водій Показати IP 9 Лютого 2017 09:34
Наведу невеликі цифри у практиці. Новий автобус на міському маршруті "живе" максимум три роки салон. Ціна ремонту сидінь, підлоги, стелі це 3500-4000$, ремонт кузова 2000-3000$, ремонт ходової частини 1000-1500$, ремонт двигуна і трансмісії 2500-3500$. В загалом капітальних ремонтів теперішній автобус Богдан чи Еталон витримає 2-3рази. Далі іх списують але по різному. Тому я пропоную всім перевізникам в один прекрасний момент не виїхати на лінії і щоб шановні пасажири які рвуть, ріжуть, малюють сидіння, клеють жувальні гумки, гарно і приємно ходили пішачком. "Краще погано їхати чим добре йди"-ще запрацює!
так-так Показати IP 9 Лютого 2017 10:26
Ще спитайте у геніколога та стоматолога ,яка вартість проїзду має бути у транспорті?Економісти хр...нові!!!