USD 39.80 40.20
  • USD 39.80 40.20
  • EUR 39.60 40.10
  • PLN 9.85 10.00

Мер Луцька оштрафує керівників ЖЕКів на пів зарплати через непосипані прибудинкові території

24 Січня 2024 09:47
Луцький міський голова Ігор Поліщук з огляду на численні звернення 22 та 23 січня здійснював перевірку, яка ситуація з посипанням протиожеледними сумішами у місті.

З його слів, найгірша ситуація у дворах, на пішохідних доріжках та міжбудинкових проходах, за які відповідають ЖЕКи. Критична ситуація на прибудинкових територіях окремих ОСББ.

Читати ще: Забої та переломи: у луцькій травматології – аншлаг через ожеледицю

Тому у звʼязку з неналежним виконанням обовʼязків міський голова застосовував до кожного керівника комунального ЖЕКу санкцію у вигляді штрафу на 50% місячного заробітку.

«Головам ОСББ наголошую на необхідності здійснення догляду за прибудинковою територією, незалежно від статусу земельної ділянки під багатоквартирним будинком, де створено ОСББ», – додав Поліщук.

Читати ще: Хто відповідальний за посипання слизьких тротуарів у Луцьку
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
ЖЕКа Показати IP 24 Січня 2024 10:01
Я не злопам'ятний, але я маю хорошу пам'ять !
Ґґґ Показати IP 24 Січня 2024 10:51
Тож казав мер що ніби всьо пучком,а тут маеш..)
Нема на то ради ! Показати IP 24 Січня 2024 11:04
Та вони з легкістю відмовляться від половини зарплати, аби і далі нічого не робити
Семен до Нема на то ради ! Показати IP 24 Січня 2024 12:03
Преміями до кінця року ті 50 відсотків у стократ перекриють. Не вперше.
ігор Показати IP 24 Січня 2024 12:02
В них премії доплати та відкати в 30 раз більше ніж зарплати
007 Показати IP 24 Січня 2024 12:48
Краще премії лишити , і надбавок , і відшкодувати , матеріальні , моральні , збитки потерпілим , за поламані , руки , ноги , ребра , побиті голови , ЧМТ , за їхнє недбальство .
Александр - 1 Показати IP 24 Січня 2024 12:48
Треба штрафувати простих робітників жеків , а начальникам дати премію. І обов'язково зробити так , щоб всі про це взнали. От тоді може буде якійсь рух в кращу сторону..
Департамент ЖКГ Показати IP 24 Січня 2024 13:34
Ну, скажіть добрі люди, а хто міг подумати, шо наступить зима і тротуари вкриються льодом ? Все могли передбачити, ну, а шоби таке ! Чисто тобі якась надприродна диверсія : як не снігом замете, то прапорець на столі начальника догори дригом переверне !
Анонім Показати IP 24 Січня 2024 20:53
не зрозуміло для чого ящики з песком біля будинків виставили? для "галочки", що вони є?
Віталій Показати IP 24 Січня 2024 22:16
А НА ДОРОЖНІ СЛУЖБИ , МЕР МІСТА ЗВЕРНУВ УВАГУ ???? КОЛИ ВЖЕ НАРЕШТІ ПОСИПАТИ СУМІШШЮ ПОЧНУТЬ ДО 7 ГОДИНИ РАНКУ ?