На реконструкцію Луцької райлікарні витратять понад 20 мільйонів
Луцька центральна районна лікарня Підгайцівської сільської ради, що в Липинах, запланувала реконструкцію головного корпусу. А саме – добудову операційно-реанімаційного приміщення.
Тендер на роботи лікарня оголосила на сайті prozorro.gov.ua. Пропозиції учасників приймають до 20 липня.
Очікувана вартість робіт становить 21,776 мільйона гривень.
Як вказано в тендерній документації, реконструкція головного корпусу лікарні включатиме розробку ґрунту, улаштування фундаменту, укладання панелей перекриття, мурування стін і перегородок, укладання перемичок, встановлення дверей і вікон, улаштування покрівлі, внутрішнє опорядження, утеплення фасадів, прокладання електропостачання, електроосвітлення, забезпечення водопостачання та водовідведення, облаштування систем опалення та вентиляції, блискавкозахист, встановлення пожежної сигналізації, пусконалагоджувальні роботи, благоустрій території, озеленення.
Усі роботи хочуть завершити до 15 лютого 2025 року.
Гарантійний термін на виконані роботи становитиме 10 років.
Читати ще: У лікарні Нововолинська планують встановити сонячні електростанції
Нагадаємо, Ковельське міськрайонне територіальне медичне об'єднання запланувало реконструкцію будівлі центральної районної лікарні, а саме – добудову приміщення для розміщення магнітно-резонансного томографа та розширення реабілітаційного відділення.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Тендер на роботи лікарня оголосила на сайті prozorro.gov.ua. Пропозиції учасників приймають до 20 липня.
Очікувана вартість робіт становить 21,776 мільйона гривень.
Як вказано в тендерній документації, реконструкція головного корпусу лікарні включатиме розробку ґрунту, улаштування фундаменту, укладання панелей перекриття, мурування стін і перегородок, укладання перемичок, встановлення дверей і вікон, улаштування покрівлі, внутрішнє опорядження, утеплення фасадів, прокладання електропостачання, електроосвітлення, забезпечення водопостачання та водовідведення, облаштування систем опалення та вентиляції, блискавкозахист, встановлення пожежної сигналізації, пусконалагоджувальні роботи, благоустрій території, озеленення.
Усі роботи хочуть завершити до 15 лютого 2025 року.
Гарантійний термін на виконані роботи становитиме 10 років.
Читати ще: У лікарні Нововолинська планують встановити сонячні електростанції
Нагадаємо, Ковельське міськрайонне територіальне медичне об'єднання запланувало реконструкцію будівлі центральної районної лікарні, а саме – добудову приміщення для розміщення магнітно-резонансного томографа та розширення реабілітаційного відділення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
На Волині повідомили про підозру екслісничому, який організував незаконну вирубку понад сотні дерев
Сьогодні 20:26
Сьогодні 20:26
Поховали на малій батьківщині: дві громади попрощалися з Героєм із Рожища Віталієм Чижевським
Сьогодні 20:07
Сьогодні 20:07
Дев’ять місяців на позиції, без їжі та води: що каже командування про критичну ситуацію з воїнами 14-ї бригади
Сьогодні 19:29
Сьогодні 19:29
Посіпаки і Монстряки завітають у кінотеатр Прем’єр City
Сьогодні 19:10
Сьогодні 19:10
Боронив країну з перших днів повномасштабного вторгнення: загинув воїн Анатолій Кривош з Волині
Сьогодні 18:50
Сьогодні 18:50
Металевою трубою по голові: в Луцьку побилися чоловіки, один – у тяжкому стані в лікарні
Сьогодні 18:31
Сьогодні 18:31
Учасники Української академії лідерства відвідали Луцьк
Сьогодні 17:35
Сьогодні 17:35

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.