USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Очільник Лаври, якого раніше спіймали на контрабанді, відслужив літургію в Луцьку

24 Жовтня 2022 13:03
У неділю, 23 жовтня, у луцькому храмі відслужив літургію скандальний очільник Києво-Печерської Лаври Павло Лебідь, відомий як митрополит Павло (Паша Мерседес).

Як зазначили у пресслужбі лаври, намісник Лаври звершив літургію у Свято-Благовіщенському храмі Луцька з нагоди дня пам’яті всіх Волинських святих.

У травні настоятель цієї церкви Володимир Літвенчук із прихожанами перейшов до ПЦУ. Але вже у червні він передумав та повернувся в УПЦ МП.

Зауважимо, раніше скандального митрополита Павла спіймали при спробі контрабандного вивезення церковних цінностей. Документи на супровід церковного майна він виписав собі сам.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
лучанин Показати IP 24 Жовтня 2022 13:30
давайте побільше фотографій щоб усіх волинських героїв знати в лице
Загадка Показати IP 24 Жовтня 2022 13:35
Здорові вгодовані неголені мужики, ніде не працюють, ходять в золоті і усі їм ноги цілують. Хто це?
Міч до Загадка Показати IP 24 Жовтня 2022 18:34
Кацапські сектанти-аферисти. Вгадав?
000 Показати IP 24 Жовтня 2022 13:57
Якби зловили на контрабанді, то в Луцьк не приїхав. Хватить оббріхувати людей. Ваша ненависть до УПЦ зашкалює
Платон до 000 Показати IP 24 Жовтня 2022 15:42
Не забудь поцілувати йому руку, якою він перед тобою витирав с... спину. Відразу попадеш у рай.
Олекса Показати IP 24 Жовтня 2022 15:03
А яке в нього звання? Підполковник чи полковник фсб?
Биба Показати IP 24 Жовтня 2022 15:09
Боже які кон**ні
Сатана Показати IP 24 Жовтня 2022 19:20
На місцях Сили читають молитви за ворогів УКРАЇНИ.... P.S........устами місцевих баранів
Лія Показати IP 24 Жовтня 2022 23:29
А чого воно на волі гуляє? Раритет везти через кордон то тепер норм? Не пропустили і все, байдуже, далі п'єм-гуляєм?
Яша Показати IP 25 Жовтня 2022 08:44
Поки в сбу будуть сидіти лакеї дєрмака московськи попи і далі будуть пудрити мізки людям
Тарас2 Показати IP 25 Жовтня 2022 10:31
А так мало народу зустрічає пашу, бо волиняни такі патріоти, чи людей не пустила охорона бо бояться за нього?
Че Показати IP 25 Жовтня 2022 11:06
Самі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть...
Волиняка Показати IP 25 Жовтня 2022 11:30
Не виправдовуючи малоприємного персонажа - ніяких церковних цінностей він не віз. Примітивний "новодєл" на сувеніри. Подібні заголовки не роблять честі цьому ресурсу.
Анонім до Волиняка Показати IP 25 Жовтня 2022 13:15
такі генералів "новодєл" принципово не цікавить
666 до Волиняка Показати IP 27 Жовтня 2022 20:57
це до першого судового позову Лебедя до гамно-ЗМІ. "спіймали" це означає вилучили, заарештували, ще щось. а він спокійно пройшов з барахлом експертизу і поїхав далі. добра він людина, терпить.
666 Показати IP 25 Жовтня 2022 11:45
Ну як тут не ображати почуття еба... их віруючих? Ви реально конч*ні
Брахман Показати IP 25 Жовтня 2022 13:48
Жрецям золото! Побільше золота!!!!
Анонім Показати IP 25 Жовтня 2022 15:52
а як виявилося бидла в нас достатньо - проблема. Тих ряжених фсб-шників пуйловського патріархату хоча б хтось прослуховує чи відстежує? Чого воно сюди приперлося? Перед вторгненням проводить перевірку чи все готово для допомоги рашистам. Можливо по церковних льохах схрони перевіряє. Хтось за тим слідкує,що вони там ховають?
Валентина Показати IP 25 Жовтня 2022 20:27
Психлікарня і пацієнти! Лізуть, як тьма цілувати сраки московським фсбешникам! Випалюють москалі країну, голови пробивають, вішають, а воно ніяк не може осягнути своїми курячими мізками, що таке мп! Нехай би вже якісь бабиська старі, то було б зрозуміло! А що роблять біля московських попів молоді люди та ще й дітей своїх ведуть на зомбування? Отямтеся вже, нарешті! Що вам ще потрібно зробити, щоб ви відклеїли від себе все московське лайно??? І ще - а де ж державні структури, які мали б зайнятися фсбешникам, не бачать? Це теж дивно!