USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Порошенко збирає масовку до свого приїзду в Київ: працівникам підприємств погрожують звільненням

15 Січня 2022 18:18
Петро Порошенко масштабно підійшов до питання збору масовки до свого приїзду в Київ 17 січня.

Як повідомили працівники одного з його підприємств у Вінницькій області, керівництво зібрало колектив та сказало всім їхати до Києва. Хто не поїде – погрожують звільненням.

«Порошенко по всій Україні дав клич усім депутатам усіх рівнів, депутат плюс п'ять осіб прибути до Києва. Плюс вони створили досить велику кількість ветеранських організацій. З Полтави їде 150 людей, з Харкова понад 100. Готується така масовка, щит охорони для Порошенка», – повідомлялось раніше.

Читати ще: «Не страшна зима з її снігами – скоро Порошенко буде з нами»: репер присвятив трек поверненню експрезидента в Україну. Відео

Сам Порошенко тим часом записав звернення до Зеленського, в якому сказав, що повертається «захищати не себе, а Україну» та готовий підставити плече влади для захисту від майбутнього «нападу Росії».
Нагадаємо, 20 грудня Петру Порошенку оголосили про підозру за трьома статтями Кримінального кодексу: щодо фінансування тероризму, державної зради та сприяння діяльності терористичної організації. У разі доведення провини політику загрожує до 15 років ув'язнення з можливою конфіскацією майна.

Адвокати Порошенка зазначили, що правоохоронці, які викликали політика для проведення процесуальних дій, знали, що він перебуває за межами України.

Як повідомляли, 17 грудня колишній президент Петро Порошенко на очах у всієї країни спочатку втік від повістки ДБР, а потім – і з країни.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 77
Дідо. Показати IP 15 Січня 2022 18:22
Скільки платять за масовку ?
Кринж до Дідо. Показати IP 15 Січня 2022 19:07
Ти вже старе, тебе не візьмуть і безплатно.
хуінж до Кринж Показати IP 16 Січня 2022 20:08
а ти за скільки продався?
дідо Показати IP 15 Січня 2022 18:28
правильно, він їм платить зарплату.то ж нехай приїдуть підтримають свого боса....
Да невже? до дідо Показати IP 15 Січня 2022 19:08
Група підтримки буде величезна, і ні про яку оплату там мови немає. Всі свідомі і притомні, всі патріоти.
Анонім до Да невже? Показати IP 15 Січня 2022 20:24
Патріоти в окопах сидять, а через таких як ви і почалася війна! Порошенко почав війну і зараз хоче продовжити! На ньому тисячі загинувших людей!
Да невже? до Анонім Показати IP 15 Січня 2022 20:47
Коли ботоксна тварина почала війну Порошенка у владі й близько не було. Він став президентом через рік, у 2015 році. Так що ти тупе ватне створіння ти в черговий раз обісралось, хоча ти таким і родилось.
Иван до Да невже? Показати IP 16 Січня 2022 04:39
Да ты что? А за кого же такие холопы ,как ты, голосовали в мае 2014 года?
Та ти що? до Да невже? Показати IP 16 Січня 2022 09:05
Ти тупа вівця візьми загуглити коли однотуровий сивочолий барига став президентом - червень 2014, за нього здали Донбас, за нього Іловайську котли та Дебальцево. А воно в цей час баригувало з терористами
DR009 до Та ти що? Показати IP 16 Січня 2022 16:56
Дивимось на коротеньку хронологію подій по війні, і по тому коли Порох став президентом. 18.03.2014 року анексія Криму. 14.04.2014 року захоплення Краматорська, Словянська, Дружківки. І ЛИШЕ 07.06.2014 року Порох інавгурований в Президенти. ТОБТО ріФІЯ розпочала війну і захоплення України задовго до того, як Порошенка обрали у владу, задовго. І ДОРЕЧІ, Краматорськ, Словянськ і Дружківка звільнені за президента Порошенка. Так то!
Просто до Да невже? Показати IP 16 Січня 2022 09:12
Йди проспись.
Лучанин до Анонім Показати IP 15 Січня 2022 20:50
Патріоти і в окопах, патріоти вже по домівках, патріоти й прості громадяни. А на рахунок війни... то її почав рассєйській солдат по імені Ваня під керівництвом пуйла. І за це горіти паРашії в пеклі, все саме страшне для паРашії попереду, але вже дуже дуууже близенько. Ми вас памятаємо і знаємно вас "братішєчькі".
Читач до Анонім Показати IP 16 Січня 2022 06:16
Проснись, це тобі сниться: війну почала Росія не причому задовго до того, як Порошенко прийшов у політику.
DR009 до Анонім Показати IP 16 Січня 2022 14:59
Дивимось на коротеньку хронологію подій по війні, і по тому коли Порох став президентом. 18.03.2014 року анексія Криму. 14.04.2014 року захоплення Краматорська, Словянська, Дружківки. І ЛИШЕ 07.06.2014 року Порох інавгурований в Президенти. ТОБТО ріФІЯ розпочала війну і захоплення України задовго до того, як Порошенка обрали у владу, задовго. І ДОРЕЧІ, Краматорськ, Словянськ і Дружківка звільнені за президента Порошенка. Так то!
Клава Показати IP 15 Січня 2022 18:29
Це пизд..ць !!! Не може ніяк заспокоїтись ... Нехай трохи посидить як Луценка - тоді може отямиться !!!
ботоксШМЯК до Клава Показати IP 15 Січня 2022 19:09
Кишка тонка проти Порошенка.
Ну прямо до Клава Показати IP 15 Січня 2022 19:10
Ви прямо мрії ботоксної молі озвучуєте ... Як він там, після Женеви обтік, обсох, щи ще в лай*і?
Анонім Показати IP 15 Січня 2022 18:37
Початок кінця для зевлади. Хоча це й так було зрозуміло, але ще довго протримались.
Анонім Показати IP 15 Січня 2022 18:37
А ветерани да, підтримають Пороха.
А що? Показати IP 15 Січня 2022 18:38
Хтось сумнівався, що в Пороха буде масова підтримка? Наївні чи самовпевнені.
Славік Показати IP 15 Січня 2022 18:42
Скільки вам платять щоб ви такий мусор писали за Порошенка ?
Валентин до Славік Показати IP 15 Січня 2022 19:06
Бородатая бабушка денегне жалееет на такой мусор.
Вовік до Славік Показати IP 15 Січня 2022 21:15
Про сміття-Пороха так і пишуть! Заслуговує!
Не вдавись до Славік Показати IP 16 Січня 2022 09:06
Нічого не платять, а скільки платять щоб захищати шоколадного баригу?
Робітник Показати IP 15 Січня 2022 18:55
Справжній гетьман з подертими шароварами
пиняботокс до Робітник Показати IP 15 Січня 2022 19:39
Тоді чого в зелені істерика?
То вже ? Показати IP 15 Січня 2022 19:05
Переворот ?
патріот до То вже ? Показати IP 15 Січня 2022 21:17
Ахмєт пильність відвів, а справжній двіж 17-го почнеться, а зі Сходу інший цього лише і чекає! Давайте, підтанцюйте, ви ж так це вмієте...
Азаза Показати IP 15 Січня 2022 19:10
Йому так пасує смугаста краватка, до не ї б ще такий же костюм.
ботоксШМЯК до Азаза Показати IP 15 Січня 2022 19:40
Тобі не обовязково ще щось казати, що б всі зрозуміли що ти недорозвинутий.
Зелёный нацюцюрнык Показати IP 15 Січня 2022 19:12
А все аэропорты закроем! Типа бимбы ищем. А пешком из Польши без бабки Юльки не выйдет. От если на подводной лодке да по Днепру и сразу к Верховной Раде!
Пенс Показати IP 15 Січня 2022 19:13
Шо з ти сцуко не огомонишся,програв вибори допобачення,вів торговлю на крові-відповідай.
Лучанин до Пенс Показати IP 15 Січня 2022 19:36
Про торговлю на крові, то з г+г, чи маразм старечий ?
Аааааааа до Пенс Показати IP 15 Січня 2022 19:41
Він ще ж брата вбив, рідного, в 90х, в Молдові ... Ааааааа
Пенс до Аааааааа Показати IP 15 Січня 2022 21:48
Брата не знаю,а патріотів положив в Іловайському котлі не мало пока в Києві парад проводив,сцуко замість того щоб хлопцям підмогу дати.
Аааааааа до Пенс Показати IP 16 Січня 2022 18:30
Ага, так то не пуйло,не педерашка, то Порошенко ... Ну все ясно з тобою і твоїми методичками. Просто ПНХ.
Орест до Аааааааа Показати IP 16 Січня 2022 21:11
То що пуйло з москалями - скажені собаки, - це аксіома. І до них треба відповідні міри, а не тут парад а там віддаємо людей в пащу цій собаці. Халатність. Про зелень чи правильніше плісняву - то зовсім все тяжко.
Азаза Показати IP 15 Січня 2022 19:15
Спеціалісти прогнозують 17.01 різке зниження середнього інтелектуального рівня Києва.
Електорат Порошенка до Азаза Показати IP 15 Січня 2022 19:19
Дякуємо.
100% до Азаза Показати IP 15 Січня 2022 19:37
Так то й зрозуміло, ви ж ви Києві 17.01.22 будете. От і середній рівень інтелекту знизиться.
Азаза до 100% Показати IP 15 Січня 2022 19:50
Принизив так принизив. Я не планував перебувати в Києві в цей день, а от хазяїн По відроголових навезе.
100% до Азаза Показати IP 15 Січня 2022 20:52
Не планував так не планував, значить твій мінусовий інтелект тягне вниз на відстані. Купи на 1 тис. книжок. Хоча тобі не допоможе.
Азаза до 100% Показати IP 15 Січня 2022 22:00
Ну от чому пишеш ти, а соромно мені? "Інтелект тягне на відстані, купи книжок, не допоможе" - це ображалки рівня школяра. Я чомусь не можу змиритися з тим, що електорат Порошенка - це дуже розумні, кмітливі і дотепні люди(ні). Вибач не буду більше тобі відписувати - тупію з такими опонентами.
100% до Азаза Показати IP 16 Січня 2022 15:03
Соромно кажеш. То напевно ти свій перший висер прочитав, про пониження інтелекту в Києві 17.01.2022 р. І вибачатись тобі не потрібно, бо ти такий є скоріше за все з народження і то твоя проблема, а от актор з тебе "нульовий". Ха ха ха, адью.
Анон до 100% Показати IP 16 Січня 2022 09:31
Ти ботосвиня , у мене близькі працюють у Вінниці ,і там дійсно погрожують звільненням якщо не підемо . А ви телепні пишите про сиву з*лупу
думка до Азаза Показати IP 15 Січня 2022 21:20
Особливо з низьким IQ біля аеропорту зберуться і у Київ з інших регіонів приїдуть :) От би їх там всіх і "зачистити", націю почистити :)
Всратий актябрьонок до думка Показати IP 15 Січня 2022 21:50
А нюхнути йух хочеш? То приходь і почисти.
Коля Показати IP 15 Січня 2022 19:24
Стаття повна брехня. "Правоохоронці знали що він за кордоном")))) вся країна бачила що він був в Києві і втікав від дбрівців як сцикливий заєць. А потім втік за кордон.
Пиз до Коля Показати IP 15 Січня 2022 19:38
Навчіться формулювати речення більш менш звязно. Я розумію що ви електорат зе, але навчіться.
Таке до Пиз Показати IP 16 Січня 2022 09:11
Різниця між електоратом Зе та шоколадного бариги - вік. Але що і ті що і інші група до8бойо6ів, як були бідними та платили самі високі податки в Європі в самій бідній країні, так і платять. А суддя м за їх податки підняли пкнсії до 90-120 тис грн
Фіма до Коля Показати IP 15 Січня 2022 19:49
То шо ви так розпатякалися....не переживайте,ворон ворону око не виклює....чергова режисура 95 ...аби відволікти народ від лайна ,в якому сидимо...
Ірина до Фіма Показати IP 15 Січня 2022 21:45
Найбільше лайно каже,що приїде 17 числа. Маю надію, що сяде. Не дуже віриться, але надію маю. А те, що всі кругом винні, тільки не Пєця, знаємо, бачили вже не раз...
Анонім Показати IP 15 Січня 2022 21:03
Спить іі бачить до корита дорватися
бажання Показати IP 15 Січня 2022 21:12
Да посадіть вже його, заспокойте Україну!
Ха ха ха до бажання Показати IP 16 Січня 2022 18:32
Злізь з бутилки і заспокойся.
Пенс Показати IP 15 Січня 2022 21:54
А де пагубій,чого мовчить,знов в псіхушці.
Оле до Пенс Показати IP 16 Січня 2022 02:42
Ти, мабуть, на нього дивишся з палати тієї самої психушки. Білочку лікуй у тиші, бо чорти знов ввижатимуться)))
Читач Показати IP 15 Січня 2022 22:15
Саакашвілі-2. Той все кордони нахрапом брав (і зараз вже набрався).
Игорь Козаченко Показати IP 15 Січня 2022 22:35
Петрушка опять собирает свой ЛОХТОРАТ будет сечку трусить и лапшу вешать
Я Показати IP 16 Січня 2022 05:50
бл........ цирк
Оксана Показати IP 16 Січня 2022 08:55
Два роки суцільної брехні та знищення усіх моральних і національних цінностей ЗЕвладою , так і не навчили ватяно-совковий плебс думати і аналізувати, прозріння я бачу немає і небуде напевно ніколи. Шкода!
Просто до Оксана Показати IP 16 Січня 2022 09:14
Йди нападай на кацапів раз така мудра.
? до Просто Показати IP 16 Січня 2022 10:16
І більш нічого в голову не приходить, валянку?
Самотик треба до Оксана Показати IP 16 Січня 2022 10:10
? Де можна знайти перелік моральних і національних цінностей? В анекдотах про гарні пісні? Тільки не в приказках!
Ти вже самотиканий до Самотик треба Показати IP 17 Січня 2022 00:06
Теперішні зелені цінності,- ЖРАТЬ, РЖАТЬ, СР*ТЬ.
Він Показати IP 16 Січня 2022 11:20
Я поїду,і мені ніхто не платить!!!
Лучанин Показати IP 16 Січня 2022 11:24
Злодій повинен сидіти у в'язниці!
Ззз до Лучанин Показати IP 16 Січня 2022 13:32
Правильно!!!Зелена наволоч буде сидіти !!
Александр - 1 Показати IP 16 Січня 2022 12:43
Наш НЕшановний президент в очередной раз обосрется... На этот раз с Порошенко..
пиняботокс до Александр - 1 Показати IP 16 Січня 2022 18:33
і не забувайте, що він можливо найвеличніший лідер Європи ... отакий пздць...
Александр - 1 Показати IP 16 Січня 2022 13:06
Ну, по крайней мере один человек прочитал мой комментарий. Хорошего дня , Админ..
Дід Василь Показати IP 16 Січня 2022 19:52
Тут видно роботу ботів, але їх коменти та лайки безсилі змінити думку українців в тяжкий час України. Уся робота ФСБ створити хаос в країні - тарифи на газ, єлектроенергію, хакери, потьомкінська совкова армія на кордоні нічого у вас північні людожери не вийде вам кінець.
Я до Дід Василь Показати IP 17 Січня 2022 06:10
ну ти тупе
ФСБ до Дід Василь Показати IP 17 Січня 2022 15:25
тарифи на газ, єлектроенергію - це не ми, це ваша влада
Тесть Показати IP 16 Січня 2022 23:38
Робимо ставки панова.Перший раунд вова петю . Другий петя вову. Третій гроші поділили.скакуни заробили.офшори працюють.
Миха танкист . Показати IP 17 Січня 2022 02:08
Не украина , а цирк на дротi.
Пороха батько Герой Показати IP 17 Січня 2022 15:32
Шоколадна тварина на крові справжніх Героїв схопив корито і жерти-не-на-жертись! За 5 років з міліонера накрав білье 6 міліардів! І це у розкраденої і воюючій країні! Таке жадне, що утримання саого батька на всіх українців повісив. За що ВОНО стало Героєм Україна? Петю народив? Жадна тварина.