USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

«Русскому міру» привіт»: лучанку Ольгу Саган закидали яйцями

29 Жовтня 2018 16:54
Лучанку Ольгу Саган, яку 2017 році СБУ викрила на співпраці зі спецслужбами Росії, атовці закидали яйцями.

Відео інциденту на своїй сторінці у Фейсбук оприлюднив Андрій Фафлей.

На відео Ольга Саган стверджує, що "русскій мір не пропагує" та на антиукраїнський форум їхати не збиралась. Натомість, атовці на чолі з Андрієм Фафлеєм кидають у жінку яйця зі словами: "Русскому міру" привіт!"

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Ольга Саган відвідає «VI Всесвітній конгрес російських співвітчизників, які проживають за кордоном», у програмі вказано, що під час заходу «росіяни з України будуть відстоювати свої права на форумі в Москві».

Також наприкінці квітня Саган у складі української делегації взяла участь у так званому Міжнародному форумі Переможців, що відбувся у російському Брянську. Пізніше учасники делегації прокоментували свій візит,що метою поїздки було донести українську позицію щодо бачення розвитку подій Другої світової війни, а не участь у проплаченій акції.

Нагадаємо, проти активіста Андрія Фафлея відкрили кримінальне провадження за погрози убивством волинським посадовцям: голові обласної ради Ігорю Палиці та нардепу Степану Івахіву. Окрім того у цьому чоловікові упізнали одного з групи викрадачів, які рік тому за антиукраїнські висловлювання вивезли в ліс лучанина, де били і принижували його.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 37
Бля Показати IP 29 Жовтня 2018 17:05
закидали жінку яйцями - побороли "русскій мір". Нема чого робити і кортить поборотись, то в Луцьку є й "похлєще" цієї дами. Он спокійнісінько проживає громадянка днр, має їхній паспорт, отримує там виплати, має там житло, але тут живе її синуля, який приїхав сюди якраз перед 2014роком невідомо, якого х...ра, купив тут хату і для маман врем"янку і вона спокійно шастає туди-сюди, по кілька місяців стирчить тут, а потім відвалює туди. Тому, що має і наш паспорт і тут теж отримує виплати, хоча є всі умови для постійного проживання тут, але задере хвоста , як с..чка, і повертається туди, а потім знову привалює в Україну. Нормально, ні? Підіть яйцями закидайте.
Просто Показати IP 29 Жовтня 2018 17:09
якби вона написала заяву за хуліганку - була б правою. рішаки, ідіть владу контролюйте яка міліардами найоб%%є. Кормушку хочете підгрібти, 90-ті вспомнили? Зараз класно виходить підписався активістом - їб%ш кого хочеш, забирай що хочеш, ти ж активіст, захисник бл%ть! поліції ж нема, бо допустили до влади ба%%нів, які колись носа боялись висунути, а тепер дивуються на що Україна перетворилась.
777 Показати IP 29 Жовтня 2018 17:10
вот все что может вафлей и толпа придурков, стадом женщину гнобить....деб*лы.
Клава Показати IP 29 Жовтня 2018 17:13
А цей Вафлей справний козак - толпою на бабу, він і на фронтах так само воював мабуть ...
ВВК Показати IP 29 Жовтня 2018 17:14
Чого так мало яєць? Зажали?
Антиактив Показати IP 29 Жовтня 2018 17:14
ГОпота ,застрягшая в 90,мне было стыдно это смотреть....вафлели творят беспредел в моей стране.
Євробидло до Антиактив Показати IP 29 Жовтня 2018 17:20
Твої одномовці творять війну в нашій країні, так що прикрий свого писка.
Антиактив до Євробидло Показати IP 29 Жовтня 2018 18:44
Особа яка називає себе бидло,в принципі не може мати країни.Так що хто там творить війну в твоїй хворій бошці,нехай розбираються лікарі,я не фахівець. P.S Вільно спілкуюсь декількома мовами,і на відміну від бидла ,якою хочу і коли хочу.Але тобі ,чудо, цього не зрозуміти ніколи/
Євробидло до Антиактив Показати IP 29 Жовтня 2018 18:57
Гой, не шуми.
Антиактив до Євробидло Показати IP 29 Жовтня 2018 19:38
пасись бидло,пока пасуть
Євробидло до Антиактив Показати IP 29 Жовтня 2018 21:39
Гой, не шуми.
так Показати IP 29 Жовтня 2018 17:16
не можна.триста людей з сбу має включити кампутер і рішити чи то воно гібридне чи то звязуватись з рускім міромчи не тре...а завтра вона виступить в їхньому ток шоу по скайпу..і друзья біля "променя "начнуть переглядати що то за молодики їх зади підняли від мамби..
Сергій Показати IP 29 Жовтня 2018 17:16
Може вона і сепаратистка, але честі цим хероям це відео не додало, три мужика бабу яйцями закидали...оце я розумію...орден за відвагу кожному
Андрій Іванович Показати IP 29 Жовтня 2018 17:19
Бикота...класна картинка для раша тв
21 Показати IP 29 Жовтня 2018 17:27
П'єтру Парашенкусу привіт передайте в Ліпєцк!
valdis peish Показати IP 29 Жовтня 2018 17:37
все правильно зробили - не провчиш гидоту раз вона тобі на голову вилізе
21 до valdis peish Показати IP 29 Жовтня 2018 17:48
можеш ще голубів постриляти і котів потопити раз такий агресивний. і для здорових мужиків - бабу соперником бачиш. на неї всім по%%й в Луцьк, а тут зробили кіно.
Усім захисникам сага Показати IP 29 Жовтня 2018 17:45
Усім захисникам саганихи скажу, що ви б мали виступити з іншою позицією, а то лише її захищаєте. Краще б зробили щось корисне, а то лише язиками трандіти вмієте!
Анонім Показати IP 29 Жовтня 2018 18:31
Чи є рішення суду щодо неї? Навіщо людину цькувати. І ця країна називає себе європейською!
Гпзешник Показати IP 29 Жовтня 2018 18:56
Може Саган і не найкраща людина в цьому місті, але вчиняти так, тим більше із жінкою - скотство. 5 чоловік чи скільки вас там, по одному боялись підійти херої? А гр. Фафлея і компанію притягнути до адміністративної відповідальності за ст.173 Кодексу про адмін правопорушення за дрібне хуліганство. Доказової бази вистачить, навіть без заяви потерпілої.
троляцкій проффесорс Показати IP 29 Жовтня 2018 19:28
Бамонд пише і за одних і за других.гигиги.піпл хсхаває.думаю ви піплу аскому вже набили.а ще ж і вибори одні і другі..перебор.но рупь щас капає.приятна.СПаСеМ РОЗПЯТУ БАНДЬОРАМІ РАДЯНСЬКУ ЖЕНЩІНу
Лic Показати IP 29 Жовтня 2018 19:37
Три де*iла - це сила! Особливо проти дiвчини cмiливi. Гопники з 90-х.
ПЕТРО Показати IP 29 Жовтня 2018 19:53
вафлей -моральний урод. Ця бидлота дисредитуе все те позитивне . що ще залишилось вид _ майдану. Великий воин -боець з жинками та пенсионерами.
Анонім до ПЕТРО Показати IP 29 Жовтня 2018 22:28
Яке прізвище такий і воїн
Реаліст Показати IP 29 Жовтня 2018 20:02
Атовці..... Це не атовці, і не чоловіки, а хворі на голову створіння. Виродки, які тягнуть країну в прірву. Найкращий вихід - виїхати з цієї втраченої країни, де вершать суд такі вафлеї.
Пиріг Показати IP 29 Жовтня 2018 20:53
Захищають саган користувачі з одного IP ))) відбілюють тварину) такі як саган, в спідницях створили ситуацію на Сході. Хлопи хоч щось роблять
Наліснік до Пиріг Показати IP 29 Жовтня 2018 23:43
Ситуацію на Сході створили ті, хто розколов суспільсьтво у 2013-2014 роках!!! І ці Істоти, незалежно від політичного окрасу та географії проживання немають нічого спільного ні з патріотизмом, ні з любов'ю до України, ні з національною свідомістю!!! В головах таких лише власні амбіції, а замість серця - каміння цинізму!!! Так що краще б ті Хлопи це "хоч щось" не робили, а жінка дітей бавила, щоправда переїхавши спочатку до рашки, раз вона їй так імпонує!!!
Жінка Ато Показати IP 29 Жовтня 2018 21:14
Хлопці молодці , намає чого днр і лнр независимою прославляти ,ще й у Луцьку !!!
Марина Показати IP 29 Жовтня 2018 21:20
Це виходить , що жінка може у Луцьку,Россію та Днр з Лнр прославляти ,їздити до країни окупанта та ворога, під час Рісійсько-Української війни в Україні, і з нею нічого не роблять органи і служби бо вона шифратор, то значить з нею нічого не можна робити?! Хай дяює,що Український люд її не закидав камінням !!!
Я до Марина Показати IP 30 Жовтня 2018 04:40
марино чи хто ти там.... отямся трохи...
Просто до Марина Показати IP 30 Жовтня 2018 07:52
Може! Коли влада офіційно фінансує і торгує, дає прибуток, поважає і сама визнає цих нікчемних! То які притензії до баба якоїсь?
Марині Показати IP 30 Жовтня 2018 00:52
Слухай, ти, люде, ти на тому сході була, що верзеш не знаєш, що? Війна оголошена? Відкрий у своїй квартирі в плиті конфорку і випали весь російський газ, куплений вдвічі дорожче.
Я Показати IP 30 Жовтня 2018 04:42
цікаіп - а ці бички тупі до мужика здорового теж би так кидались?? яйцями по ньому кидали б?? чи сиділи б тихо із стаканом і навіть не гавкнули??
Просто дописувач Показати IP 30 Жовтня 2018 08:10
Найкраще покарання для таких-це громадський осуд.Хлопці трохи переборщили,але громадський осуд відбувся і це факт.
777 до Просто дописувач Показати IP 30 Жовтня 2018 11:50
Да нет. эти так не поймут. Им по роже надо дать.тогда дойдет.
Я до Просто дописувач Показати IP 30 Жовтня 2018 18:17
за що покарання?? за те що має власну думку відмінну від думки баранів, скакунів, вафлеїв і іншої сявоти?? вальцману громадський осуд чому не оголошуєте херої мутні, чи не має за що??
Анонім Показати IP 31 Жовтня 2018 07:13
Украину захватили пациенты сумасшедшего дома