Штат КП «АвтоПаркСервіс» назвали «роздутим»
Депутати міськради пропонують оптимізувати штат КП «АвтоПаркСервіс», оскільки вважають його «роздутим» в частині адмінперсоналу.
Про це стало відомо під час засідання постійної комісії міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження 10 жовтня.
Виконувач обов’язків директора Олександр Мартинюк представив депутатам звіт про роботу підприємства за 8 місяців. Ознайомившись з цифрами, депутати здивувалися, що підприємство, яке мало б заробляти великі кошти, за 8 місяців заробило лише 24 тисячі гривень.
Натомість Олександр Мартинюк зауважив: підприємство заробляє лише з організації паркування на вулиці Єршова, поруч з авторинком. А це – лише 2 дні в тиждень. Крім того, з 2008 року, переконує він, підприємству з бюджету міста не виділяли коштів, та й всі паркувальні майданчики, які мають бути в Луцьку, КП змушене облаштовувати за власні кошти.
Разом з тим, особливої уваги депутатів заслужив штат «АвтоПаркСервісу». Так, на підприємстві – 14 працівників, з них двоє служать за контрактом у Збройних силах України, ще двох найняли нещодавно для обслуговування парковки на вулиці Карпенка-Карого.
Але депутатів більше зацікавив керівний склад підприємства: в штаті КП значаться директор (в ЗСУ), заступник бухгалтера, головний бухгалтер і бухгалтер. Зі слів Олександра Мартинюка, потреба в двох бухгалтерах виникла у зв’язку з тим, що головний бухгалтер не відповідає за касу.
Та члени комісії вважають такий штатний розпис недоцільним. Крім того, депутати засумнівалися, чи бува не приховують у підприємстві доходи. Відтак, звіт директора члени комісії прийняли до відома. Однак, попросили в семиденний термін надати помісячну інформацію про надходження коштів на підприємство та оригінали договорів на оренду паркомісць.
Ще одним пунктом члени комісії запропонували оптимізувати штат КП «АвтоПаркСервіс» в частині адмінперсоналу, мовляв, до кількості паркувальників претензій немає, більш того, можливо, з часом виникне потреба найняти ще більше. Однак, кількість бухгалтерів і керівництва на підприємство з таким доходом, на їх думку, недоцільна.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це стало відомо під час засідання постійної комісії міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження 10 жовтня.
Виконувач обов’язків директора Олександр Мартинюк представив депутатам звіт про роботу підприємства за 8 місяців. Ознайомившись з цифрами, депутати здивувалися, що підприємство, яке мало б заробляти великі кошти, за 8 місяців заробило лише 24 тисячі гривень.
Натомість Олександр Мартинюк зауважив: підприємство заробляє лише з організації паркування на вулиці Єршова, поруч з авторинком. А це – лише 2 дні в тиждень. Крім того, з 2008 року, переконує він, підприємству з бюджету міста не виділяли коштів, та й всі паркувальні майданчики, які мають бути в Луцьку, КП змушене облаштовувати за власні кошти.
Разом з тим, особливої уваги депутатів заслужив штат «АвтоПаркСервісу». Так, на підприємстві – 14 працівників, з них двоє служать за контрактом у Збройних силах України, ще двох найняли нещодавно для обслуговування парковки на вулиці Карпенка-Карого.
Але депутатів більше зацікавив керівний склад підприємства: в штаті КП значаться директор (в ЗСУ), заступник бухгалтера, головний бухгалтер і бухгалтер. Зі слів Олександра Мартинюка, потреба в двох бухгалтерах виникла у зв’язку з тим, що головний бухгалтер не відповідає за касу.
Та члени комісії вважають такий штатний розпис недоцільним. Крім того, депутати засумнівалися, чи бува не приховують у підприємстві доходи. Відтак, звіт директора члени комісії прийняли до відома. Однак, попросили в семиденний термін надати помісячну інформацію про надходження коштів на підприємство та оригінали договорів на оренду паркомісць.
Ще одним пунктом члени комісії запропонували оптимізувати штат КП «АвтоПаркСервіс» в частині адмінперсоналу, мовляв, до кількості паркувальників претензій немає, більш того, можливо, з часом виникне потреба найняти ще більше. Однак, кількість бухгалтерів і керівництва на підприємство з таким доходом, на їх думку, недоцільна.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 5
Дехто з комунального підприємства собі приватне організував.
Зима до дідо
Показати IP
10 Жовтня 2016 22:18
Нахіба такі припущення, список в студію, а коли тільки "пристарілі" припущення то завали свій зубний протез і не шавкай......!
гепа
Показати IP
10 Жовтня 2016 19:24
Там десь 500 авто стоїть, якщо з кожної хоч 20 грн то вийде 10000 в день!! А в місяць - 90000 грн.
За 8 місяців - 720 тисяч, а показують 24 тисячі?! Чистої води брехуни та крадії!
Зима до гепа
Показати IP
10 Жовтня 2016 22:11
ГЕПА ти точно "ГЕПА" !!!!! Нехилий в тебе калькулятор...... Мозги деколи включай, якщо вони є звичайно......
вася
Показати IP
10 Жовтня 2016 22:22
по 30 грв два рази в тиждень
Усик відмовився від усіх чемпіонських поясів
Сьогодні 21:51
Сьогодні 21:51
Підгайцівській громаді повернули земельну ділянку, за яку не платив недобросовісний орендар
Сьогодні 21:32
Сьогодні 21:32
У центральному парку Луцька відбувся День адаптивного спорту
Сьогодні 21:14
Сьогодні 21:14
У Росії помер один із найдавніших соратників Путіна
Сьогодні 20:55
Сьогодні 20:55
Падає тиск: волинян просять не поливати городи водою з крана
Сьогодні 20:36
Сьогодні 20:36
У Луцькій художній школі вітали випускників
Сьогодні 20:17
Сьогодні 20:17
Пекло під землею: понад тиждень у Луцькому районі гасять масштабну пожежу на торфовищі
Сьогодні 19:41
Сьогодні 19:41
Підтвердили загибель Героя з Волині Володимира Величка
Сьогодні 19:23
Сьогодні 19:23

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.