USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Скандальний луцький комуніст Кононович виступав на акції антифашистів у Києві

29 Жовтня 2021 14:27
Скандальний луцький комуніст Михайло Кононович виступав на акції антифашистів у Києві.

Про це повідомляє телеграм-канал Катарсис. Фото та відео з мітингу також опублікував сам Кононович на своїй сторінці у Фейсбуці.

Акція пройшла 28 жовтня у Києві.

Перд виступом Кононовича оголосили як першого секретаря ЦК комсомолу України.

«Вдумайтеся тільки, 2021 рік, 7 років декомунізації, але у окримих сектантів ще існують посади «перший секретар цк комсомолу», – наголошують у телеграм-каналі.
Зауважимо, брати Олександр та Михайло Кононовичі скандально відомі у Луцьку своєю антиукраїнської позицією та пропагування сепаратизму. Так, у лютому 2015 року Олександр в ефірі «новороської» передачі заявив «про неофашизм на Волині».

У 2018 році в Києві працівники СБУ під час обшуків у лідерів забороненої Комуністичної партії України вилучили посвідчення луцького комуніста Олександра Кононовича, де вказано, що він належить до «Русской общины Волынской области». Як повідомлялося, напередодні 9 травня у Києві працівники СБУ провели обшуки у лідерів КПУ. Зокрема, обшукували квартиру луцького комуніста Михайла Кононовича в Києві, помешкання Петра Симоненка і офіс Комсомолу України.

Натомість сам Олександр Кононович раніше заявляв, що нічого забороненого у нього не знайшли і нічого не вилучали.

Нагадаємо, у липні 2021 року Кононовича побили на мітингу в Києві біля посольства Білорусі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Євросоюз Показати IP 29 Жовтня 2021 14:38
Виступав, то й виступав. Абсолютно нічого протизаконного, антидержавного не казав. А окремі *свідомі* в своєму полюванні на відьом справді скотилися до купки печерних сектантів-свідомітів, зациклених на своїх людиноненависницьких ідеях.
Дон Показати IP 29 Жовтня 2021 14:54
ну и что ?
Народна прокуратура до Дон Показати IP 29 Жовтня 2021 16:11
Все було б "ну и что", якби вони дійсно пропагувала антифашизм, а не вилизувала ср...ку кацапам, принижуючи і ображаючи українців та пропагуючи комуністичну ідеологію з її комсомолом. З точки зору кацапа, українець, на відміну від усіх існуючи в світі націй, апріорі не може бути патріотом, лише націоналістом. Видно, зайшов черговий транш з РФ-ії і треба прозвітуватись про його використання
Точно Показати IP 29 Жовтня 2021 14:54
А що, антифашистський рух в Україні вже теж заборонили, як такий, що несе загрозу національній безпеці *країни*?
Да ні до Точно Показати IP 29 Жовтня 2021 16:14
Заборонена комуністична ідеологія, як така що є аналогом націонал-соціалізму. А на цих "антифашистів" на*рати, просто нас*ати.
Лучанка Показати IP 29 Жовтня 2021 14:56
Чемодан, вокзал, мавзолей, до мумій комунізму! Маразматики.
Лучанин до Лучанка Показати IP 29 Жовтня 2021 16:14
Це глибоко праституйовані особи, політичні пов.ї.
лучани Показати IP 29 Жовтня 2021 15:12
це є совкові фашисти, які знищили мільйони українців.
Саме так до лучани Показати IP 29 Жовтня 2021 16:15
Ці псевдокомуністи є ви..рами тих комуністів, що знищили мільйони невинних життів у совку, мільйони життів!
ще не зовсім свідоми до Саме так Показати IP 29 Жовтня 2021 17:47
Свідомі полюбляють історію "ремигати". Їх, зазвичай, не цікавить сьогодення (ціна на газ, електроенергію тощо). Їм цікаво, що в 1947 (чи іншому році) було. Якби Ізраїль жив минулим та плакав за минулим, ніколи би не розбудував квітучу державу
Саме так до ще не зовсім свідоми Показати IP 30 Жовтня 2021 17:15
Чоловіче проспись, і з бухлом завязуй. Бо вже говориш якимось беззвязними уривками. В тебе прогресує делірій.
ще не зовсім свідоми до Саме так Показати IP 30 Жовтня 2021 18:59
та і не бухаю... Якось так, ті "безсвязні уривки" самі в"яжуться
Лучанам Показати IP 29 Жовтня 2021 16:18
Бачення в усьому *совкових фашистів* - небезпечний прояв.
ЛУЧанин до Лучанам Показати IP 29 Жовтня 2021 17:25
Комуністична ідеологія заборонена на законодавчому рівні, бо це той самий фашиз чи націонал-соціалізм. Комунізм це кров, смерті, тюрми невинним.
Луцьк до Лучанам Показати IP 29 Жовтня 2021 17:28
Типу ніхто не знає в Луцьку ціх комуняк!? Фашисти, як є. То вони самі себе називаються антифашистами
Андрій Показати IP 29 Жовтня 2021 16:53
Міша, вертайся домів. Тебе чоловік чекає з дитиною
Ігор Показати IP 29 Жовтня 2021 17:03
В Україні зараз куча проблем, нераціональні витрати коштів, кожна обласна і міська рада поклала на людей і забула про них, чиновники веселяться і тішаться а людей немає куди в лікарні ложити, ніхто не допомагає людям взагалі!!! Ворогів потрібно шукати у владі а не в якихось комуністах! Владні особи тратять мільйони на якісь свята і гулянки, а в лікарнях жах, проблеми з киснем людей ніхто нормально лікувати не хоче, немає місць, в китаї комуністи хоч про людей думають власних, а тут наші патріоти і державні підлабузники вже руйнують країну і людей повністю!!!!
Луцьк Показати IP 29 Жовтня 2021 17:26
А ці все з фашизмом боряться! Хочуть боротися - нехай йдуть до російського посольства
Спостерігач Показати IP 29 Жовтня 2021 17:31
Спочатку на себе звернули б увагу. БІСогонів багато в коментарях.
Анонім Показати IP 29 Жовтня 2021 21:04
В Киеве бомжи из АТО кошмарят водителей маршруток, которые отказываются бесплатно (по удостоверению УБД) возить карателей-нищебродов. Негодяи, скоро власть сменится и вы все пойдете под суд на нары в тюрьмах, а не в маршрутках будете ездить. За все, что вы делали на Донбассе, что продолжаете делать на территории Украины, за все прийдется ответить. Помните это, отморозки-атошники! Народу Украины надо уже прекратить терпеть издевательства от этих АТОшников!
Каратель до Анонім Показати IP 30 Жовтня 2021 21:25
О, чучело лугандійське!?! Тебе як на Волинський сайт занесло? Сиди тихенько, бо каратєлі прийдуть, і дрєвком того... як тих пєнсіонєров.
Кононович Показати IP 29 Жовтня 2021 22:56
Кстати сегодня 103-я годовщина Всесоюзного Ленинского Комсомола. Всех нормальных людей с праздником!
Комсомолец до Кононович Показати IP 30 Жовтня 2021 07:37
Спасибо, Миша.! И тебя тоже с праздником!!! Если бы не комсомол, так и был бы гетеросексуалистом!!!
Йой до Комсомолец Показати IP 30 Жовтня 2021 10:00
Його орієнтація, його діло. Ну от такий він є, що тепер йому робити?
Василь Показати IP 30 Жовтня 2021 10:39
Ми були і піонерами і комсомольцями,але історія викинула комсомол і КПСС на смітник .Скільки загублено людей!!!!!І далі в Росії вбивають в голови ідеї комунізму,а по факту людиноненависні.Кожні 2 годині по телебаченню.І роблять з росіян зомбі.
Ваня до Василь Показати IP 30 Жовтня 2021 16:02
У рабСии, одно и тоже, все мидет по кругу, - зажравшиеся капиталисты, красный терор, стройки комунизма, опять зажравшиеся комунисты, А ВОТ СКОРО ссср 2.0 построят, с карточками на продукты, и с плановой экономикой. Ха ха хах, вот только 100 миллиардеров куда впихнуть в плановую економику?
Василь Показати IP 31 Жовтня 2021 10:20
На жаль,деякі люди хворі на голову.І досить сильно. Є спец. наука-кримінальна психологія.І потрібно суспільство попереджати про таку небезпеку.Були народовольці,які йшли шляхом террору( О. Ульянов в тому числі).потім більшовики(вже В.Ульянов(мы пойдем другим путем)--(весь мир насилья мы разрушим),які знищили мільйони українців і росіян,та і других народів в імя комунізму,але остались залишки цієї ідеології в деяких головах.Серед них і Кононович і К.Навіть в країнах Європи є прихильники і комуністів(особливо у Франції),і фашистів.На жаль,такий світ.