USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

«Ти став президентом на крові хлопців з 51 ОМБР. Волинь такого не пробачає»: банер-звернення до Порошенка

13 Березня 2019 20:33
«Ти став президентом на крові хлопців 51 ОМБР. Щоб сховати свої злочини, твої генерали її знищили. Волинь такого не пробачає», – так невідомі звернулись до президента напередодні його візиту на Волинь.

Величезний банер, розміром понад 30 метрів висотою, розвісили на 16-поверхівці в центрі Луцька. Ним, вочевидь, звернулись до Президента України, аби той пам’ятав, якою ціною він прийшов до влади, обіцяючи «АТО за декілька годин» і мир в країні.

51-ша окрема механізована бригада проіснувала до 2014 року. Її історія за той рік, коли Росія напала на Україну – це ціла низка трагічних подій, де полягли волинські герої (Волноваха, Савур-Могила, Ілловайськ). Але ця історія – це ще й приклад героїзму і мужності, хоч і про значну частину подвигів волинян чомусь мовчать.

Кривава історія 2014-го

Перші втрати 51 ОМБ зазнала 22 травня, коли терористи обстріляли блок-пост під Волновахою (Донецька область).

На місці загинуло 9 чоловіків. Згодом стало відомо, що військові помирають в лікарнях від отриманих поранень. Відповідальність за це взяли на себе бойовики самопроголошеної ДНР. Генеральна прокуратура на той момент порушила два кримінальні провадження – за кваліфікацією «терористичний акт» та «службове недбальство». Згодом стали відомі ймовірні причини трагедії

В цілому, загальна кількість загиблих у зіткненні між терористами і силовиками під Волновахою становить 17 осіб.

ЧИТАТИ ЩЕ: ВОЛИНСЬКИЙ КОМБАТ, ЯКИЙ ЗАСЛУЖИВ СЛАВИ ЩЕ ЗА ЖИТТЯ...

Після трагедії під Волновахою полковника Яцківа відсторонили від керування 51 механізованою бригадою, практично зробивши його винним у трагедії. Однак, очевидці розповідають, що командир незадовго до обстрілу намагався переконати вище керівництво перенести той блок-пост. А сам комбриг потрапив до реанімації, коли супроводжував тіла загиблих.

Бізнес на крові українських воїнів

Проте, з того часу проходить буквально рік, і люди з найближчого оточення Порошенка починають заробляти на війні: продають українській армії російські контрабандні запчастини в 5, 7 а то й 10 разів дорожче їх вартості. Курує схему багаторічний бізнес партнер Порошенка по корпорації «Богдан», а з 2015 року – секретар Ради національної безпеки і оборони України Олег Гладковський.

Схема залишалась не розслідуваною довгі роки, поки журналісти Bihus.info не опублікували всі її деталі: хто купував, за скільки, в кого, і, найголовніше, скільки заробив на українських воїнах, яким поставляли браковані запчастини а іноді – відвертий металобрухт.

Чи знав Петро Порошенко про те, що в нього під носом його компаньйон цинічно обкрадає армію під час війни? Швидше за все знав, адже в схемі брала участь і «Кузня на Рибальському», яка належить Порошенку. Її використали як банальну прокладку, аби «відбілити» поставки. Чи пробачать українці Петру Порошенку його бізнес в Росії в час війни та розкрадання армії, нерозкриті резонансні вбивства журналістів, активістів та обман співгромадян – дізнаємось вже 1 квітня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 38
Ігор Показати IP 13 Березня 2019 23:08
Рука кремля ....хоча нє ) це народний "фак" владі
Василь до Ігор Показати IP 14 Березня 2019 00:00
який народний "фак"? поцікався скільки тисяч буде коштувати такий банер. звичайна чорнуха перед виборами.
Петро Рошен до Ігор Показати IP 14 Березня 2019 02:55
Так, це пройшло 4 роки і якраз потрібно вішати банер) совпадєніє?
Лучанин Показати IP 13 Березня 2019 23:33
Невідомі повісили банер такого розміру? А що каже муніципальна варта з приводу порушення правил благоустрою міста?
Петро Рошен до Лучанин Показати IP 14 Березня 2019 02:53
Ці невідомі, відомі укропам, яких вибрали в міську та обласну ради)
123 до Лучанин Показати IP 14 Березня 2019 04:09
Так місцева влада і повісила цей банер... Сумніваюся, що хлопці з 51 бригади, мають вільні кошти на таку маячню.
Лучанка Показати IP 14 Березня 2019 00:00
Молодці!!! Так тримати!!!
Євген Показати IP 14 Березня 2019 00:13
Пєтя порошок, щоб твій бізнес згорів і ти разом зі своєю сім'єю і бізнес партнерами. Щоб пропала така падоль з нашої землі, і всі мерзоти які наживалися на Україні роками
123 Показати IP 14 Березня 2019 00:20
молодці!!! тільки його як до завтра не знімуть, то презика всеодно не повезуть тією дорогою
Укр Показати IP 14 Березня 2019 00:20
Що порушили?
Неважно Показати IP 14 Березня 2019 00:23
Какая все-таки мразь те, кто вывесил это.
Алі Показати IP 14 Березня 2019 02:31
Цей банер вішала партія опонента Юлії.
Сергій Показати IP 14 Березня 2019 03:53
Чергова мерзенна брехня та маніпуляція, неймовірно наскільки кончені гниди таке вивісили.
Жора Показати IP 14 Березня 2019 06:05
Не спекулюйте на війні,особливо ті хто не був на сході.В трагедіі,яка сталась 22.05.14.під Волновахой винновате командування 54,та того ВОПа,бо не були вживані відповідні заходи по обороні данной ділянки.
Жора Показати IP 14 Березня 2019 06:33
Трагедія під Волновахою була 22.05.14,а Порох стал президентом 25.05.14 ,щось не сходиться.Чей заказ ?
Антонина до Жора Показати IP 14 Березня 2019 09:15
Де там написано про Волноваху, згадайте Іловайськ, скільки там залишилось хлопців з 51 бригади
Жора до Антонина Показати IP 15 Березня 2019 07:49
Хлопці гинули,нажаль,не тілки з 51(14),але і з інших частин,це війна.Я,особисто,проходив службу (2014-2015 р.) в 24 омбр,богато друзів в інших частинах.Повірте,що Волноваху,Іловайськ,ДАП,Дебальцево,Зеленопілля та інші чорні дні, я не забуду до кінця своіх днів,так саме не забуду тих,хто по нам стриляв і звідки.
Ковельчанка Показати IP 14 Березня 2019 06:56
Може ти луганчанин а не лучанин?Що за запитання..
Порох Показати IP 14 Березня 2019 06:58
коментар було видалено
567 Показати IP 14 Березня 2019 07:06
Нормальний президент не буде спати, щоб зберегти життя навіть ОДНОГО українця! А цей поц убиває, жирує, ще й заробляє з кагортою подібних каГРтавих!(
Приватбанк до 567 Показати IP 14 Березня 2019 08:59
А твій хазяїн хто?
Приватбанку від 567 до Приватбанк Показати IP 14 Березня 2019 19:47
«Хазяїн» потрібен вівцям, т.є.стаду! Я до таких не належу! Хотів би, щоб і більшість українців мали ВЛАСНУ думку і голову, а не бариг владних і попів ваше-нашевських!) Україні йде пиСЄц, нажаль! І причина тому ВІВЦІ, які за шмат хліба готові батька рідного продати!(
Активіст Показати IP 14 Березня 2019 07:12
Сьогодні на його місці буде висіти хубернатор Савченко.
До лучанина Показати IP 14 Березня 2019 07:18
Це ж атошні повісили з розформованої 51 -ї,а вони ж наполовину святі
Павло Показати IP 14 Березня 2019 07:19
Що за брєд. Кремль говорить устами зрадофілів. Це Кремль встромив ніж в спину України, а порох зберіг Україну. Війни без жертв не буває. Треба такі баннери вішати в кремлі
Олександр Показати IP 14 Березня 2019 07:24
Великий баннер... Цікаво, скільки коштує і хто заплатив? І чи допоміг він 51 ОМБР влітку 2014 на такуж суму?
Петро Показати IP 14 Березня 2019 07:25
Це ж скільки потрібно часу лохторату щоб прозріли, хто такий Попрошенко ("в слєзах і соплях (с).)
УКРАїНЕЦЬ Показати IP 14 Березня 2019 08:00
Ідіоти.ТИ?Він Президент України,моєї країни.На щастя адекватних людей більшість і ви програєте,горлопани.
Петро до УКРАїНЕЦЬ Показати IP 14 Березня 2019 09:23
Перш за все він барига на кров (в 80 разів зросли статки за прошлий рік, "під ЧАС ВІЙНИ"!), іякій кормить окупантів КАРАМЕЛЬКАМИ. Замінив "підатки" на армію офшорами, Мірабельями і Мальдівами.
Анонім до Петро Показати IP 14 Березня 2019 10:41
Це тобі на Раша тудей сказали?
Українець Показати IP 14 Березня 2019 08:07
Банер написано в стилі юлькиних політтехнологів...а президентом до червня 2014 був Турчинов, напевно саме до нього це звернення???
УБД Показати IP 14 Березня 2019 09:30
На мій погляд цн - чорний піар!!! Чомусь тільки зараз згадали про події травня 2014 року? Раніше не знали?. Та і ціна баннера такого розміру немала. Спитайте у знайомах вами АТОшників, хто скидався на нього. Це знов "пани чубляться, а в мужика лоб трищіть". Це передвиборчий чорний піар!!! Брехуни всюди...
Анонім Показати IP 14 Березня 2019 09:37
Вивісили на ніч,щоб мало хто бачив...а зранку вже немає!
007 Показати IP 14 Березня 2019 11:37
Бійці колишньої 51 бригади назвали «політтехнологічним лайном» вплутування їх у провокації
Лучанин Показати IP 14 Березня 2019 15:30
З кожним днем все більше переконуюсь за кого треба голосувати
Мыкола Показати IP 14 Березня 2019 17:18
А хто замовив такий дорогущий банер? Краще б за ці гроші дороги підлатали. І хто їм дав право говорити такі галса від імені усіх волинян?
Булька Показати IP 15 Березня 2019 09:21
Так іноді хочеться щоб хтось увірвався у Верховну Раду і розстріляти там на місці усіх Так як розстрілююсь наших хлопців на сході. Бо так їм і треба, бо з того треба починати будувати нову країну, бо наступна влада має боятися щось зробити не так щоб народ не засудив.
Бульці від 567 Показати IP 15 Березня 2019 18:36
Так хоче 95% відсотків українців! Головне в цій «процедурі»- усіх до єдиного! А потім тих, хто прийде хоронити! Лише потім НАРОД буде диктувати закони, а не влада народу!