USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку менше скаржаться на сморід

22 Серпня 2017 10:14
У Луцькій міській раді повідомили, що лучани стали менше скаржитися на неприємний запах у повітрі.

Про це йшлося сьогодні 22 серпня, під час оперативної наради у Луцького міського голови.

За словами директора департаменту «Центр надання адміністративних послуг» Лариси Карп’як, за два тижні на в групу оперативного реагування «15-80» надійшло лише 52 зверення.

«Варто зазначити, що значно зменшилась кількість повідомлень щодо неприємного запаху нечистот у повітрі, який поширюється на території міста. З цього приводу за два тижні отримали 51 звернення, про які проінформовано працівників відділу екології», - зазначила Лариса Карп’як.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
67 Показати IP 22 Серпня 2017 10:24
Звикли.
Андрій до 67 Показати IP 22 Серпня 2017 21:57
зрозумыли що толку нема з тих скарг....
Лучанин Показати IP 22 Серпня 2017 10:26
Справді "досягнення" ЦНАПу - до смороду частина жителів звикли, а частина вже не вірять, що на їх звернення матимуть якусь реакцію зі сторони влади міста. Заяви ж просто рахують, сморід не припинився, визнавати себе винною в провокуванні смороду не правильним плануванням та відсутністю контролю за введенням в експлуатацію каналізаційної мережі, міська зрада не хоче. Ось так розпочинаються екологічні катастрофи - нечистоти скидаються безконтрольно, випари провокують захворювання, а звернення переміщаються із ЦНАПУ в лікарні. Саме дивне в цій ситуації, що можновладці думають, що їх це обійде стороною й не повернеться проти них.
Лучанин Показати IP 22 Серпня 2017 10:29
Поки була спека, зверху г... трохи присохло. А після вчорашніх дощів сморід повертається. Сьогодні зранку ГПЗ зустрів вже звичним ароматом.
житель Показати IP 22 Серпня 2017 10:38
А який толк з скарги, що це міняє. Район вул. Тарасова стабільний сморід в ранці біля восьмої години, а вчора в вечері взагалі стояв нестерпний сморід. На території "лада 2000" зливають бочки постійно
1222 Показати IP 22 Серпня 2017 10:55
Вже внюхались
Ігор Показати IP 22 Серпня 2017 10:59
Ага , сьогодні після 23.00 на Гордіюк добряче смерділо , мусив закривати вікно.
Богдан Сташинський Показати IP 22 Серпня 2017 11:16
Cьогодні п*длюки відключили постачання газу на котельню на Гулака Артемовського - немає гарячої води у привокзальному районі !!! Браво !!! Готуємося до дня Незалежності. Повбивав би гадів ....
Міша Показати IP 22 Серпня 2017 12:24
Знайшли чим хвалитись, просто толку із тих дзвінків на 1580 нуль, чого тільки собі нерви псувати, а сморід не зник.
скептик Показати IP 22 Серпня 2017 14:23
1580 - пагавіріте, пагаваріте