USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку мешканці будинку перегородили сусідам дорогу шинами

14 Вересня 2016 07:00
Мешканці будинку на вулиці Сагайдачного, 20 збунтувалися проти мешканців сусідньої вулиці Дорошенка, які їздять їхнім двором: увечері вівторка, 13 вересня, обурені лучани перегородили дорогу шинами і заявили, що не пускатимуть автівки через свою територію.

У дворі зібралося кілька десятків людей, які влаштували «розборки». Колотнеча набула такого «накалу», що у двір на Сагайдачного,20 викликали патрульну поліцію, повідомляє «Волинь24».

Мешканці Сагайдачного, 20 стверджують, що автівки, які їздять через їхній двір, аби виїхати на сусідню вулицю Сагайдачного і Рівненську, загрожують безпеці людей.

"Одного разу навіть збили дитину. Не раз скаржилися мерії, просили покласти «лежачого поліцейського», аби хоча б змусити зменшувати швидкість – але до їх проблеми ніхто не прислухається", – запевняють лучани.

Натомість мешканці вулиці Дорошенка стверджують, що на цьому місці була дорога вже до того, як збудували будинок, і вона, згідно плану, лишилася тут і далі. «Навіщо нам робити величезний гак, якщо ми маємо право їздити цією дорогою!?» - обурювався один з мешканців вулиці Дорошенка.

Зрештою прибулій на місце сварки поліції вдалося тимчасово заспокоїти людей. Правоохоронці пообіцяли, що зі свого боку звернуться до влади з проханням вирішити проблему мешканців. І порадили бути наполегливими і конструктивними у діалозі з чиновниками.

Утім на вимогу поліції шини мешканців все ж прибрали, адже встановили їх незаконно.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Укроп Показати IP 14 Вересня 2016 08:09
А палюгами по спинах роздати неслабо? А як би швидка поспішала до когось а тут ці правдошукачі. До мєра валіть і там шини паліть. Тільки дурне навчились робити!
Вова до Укроп Показати IP 14 Вересня 2016 09:34
А можливо палюгами тих бидло-водіїв які не скидають швидкості на прибудинковій території?
небайдужий Показати IP 14 Вересня 2016 08:12
Дожились... Скоро будемо в під'їздах шинами прохід перекривати. Україна - це Європа
865 до небайдужий Показати IP 14 Вересня 2016 21:07
Украина едина?
Шукач правди Показати IP 14 Вересня 2016 08:22
На "війні" всі методи хороші...
ВР Показати IP 14 Вересня 2016 08:40
Вже геть подуріли, проїхати через двір не можна, дитині зайти на майданчик в іншому дворі не можна, що це за ділення територій?? Напевно не має людям більше чим зайнятися, проблем не має,роботи не має, ось і маються дурницями.
Вова до ВР Показати IP 14 Вересня 2016 09:37
Наскільки я зрозумів, та й спостерігаю часто, є в нас бидло-водії яким, що двір що трасса ху швидкість скидають, а в дворах діти бігають. Та й триндіти не треба мене з малим ще з жодного майданчика не виганяли.
Лучанка до ВР Показати IP 14 Вересня 2016 10:15
Правильно нема чого дітям по чужих дворах.Ти у свою вілу пускаєш посторонніх ні. От чого у наш двір,де ми зробили майданчик за свій кошт, будинок кооперативний, а не халявний мають ходити діти з сусіднього будинку.Ми також ганяємо і не хочемо,щоб були чужі на наших гойдалках,бо ми ці гойдалки ремонтуємо.Совдеп закінчився-це наша приватна власність.Крапка.
Вова до Лучанка Показати IP 14 Вересня 2016 11:53
коментар було видалено
Твоя до Лучанка Показати IP 14 Вересня 2016 13:55
приватна власність - твоя квартира, а прибудинкова територія - земля загального користування, державна, і кожен хто хоче має право там ходити чи їздити. Офігіли вже зовсім всі зовсім.
jkvyu j до ВР Показати IP 14 Вересня 2016 21:02
у один з дворів на пр. Груш кож день зах 15-20 діт з навк будинків.(міні дибільн. дитсад) пост .гвалт забир двтей за межі міста.......(шановні батьки).Відсутність будь-якого відпочинку до 23.50 год з цими вурдалаками.(дітьми)...
ато Показати IP 14 Вересня 2016 08:44
Вже зе європу мало хто і згадує,шини,гранати,коктелі молотова,аватарі ,зброя.Як добре що йде ато.
любопитний фінансист Показати IP 14 Вересня 2016 09:15
Дорога що,їхня приватна територія, чомусь за кордоном всі українці чемні, правила вуличного руху виконують, закони чужих держав теж, а тут кожен день все цікавіше і цікавіше.
коментар було видалено
Юлія Показати IP 14 Вересня 2016 09:36
А вони хочуть дорогу перекрити щоб можна було пиво пити і за дітьми на майданчику не дивитися. А так мусиш від денця відриватись....В нас в сусідньому дворі на Кравчука і пройти з дитиною церез двір не можна..доскакались
Вася Показати IP 14 Вересня 2016 09:55
Что за проблема на ровном месте?!! Рисуют схему, согласовывают с экстренными службами, ставят цепочку и коллективное заявление направляют в ЖЕК и в Администрацию города .... вот после этого тогда можно и шины жечь возле бюрократов, если вдруг откажут в решении этой проблемы
А Показати IP 14 Вересня 2016 09:57
А підпалити кишка тонка?
луч Показати IP 14 Вересня 2016 11:24
Житлова зона рух 20 км якщо ні вилучати права без ніякіх штафів