USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

У Луцьку «JEEP Grand Cherokee» збив двох людей

19 Лютого 2018 12:11
У Луцьку в ДТП травмувалися двоє пішоходів.

Учора в Луцьку на вулиці Глушець автомобіль "JEEP Grand Cherokee" здійснив наїзд на 58-річну та 62-річного жителів обласногоцентру, котрі переходили проїжджу частину дороги поза пішохідним переходом. Постраждалих пішоходів госпіталізували.

Про це повідомили у прес-службі поліції області.

Пригода сталася о 12 годині. За кермом автомобіля перебував 31-річний житель Луцька. На місце ДТП виїхала слідчо-оперативна група. Поліцейські провели огляд місця події. За фактом автопригоди відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України. Йдеться про порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами. Триває досудове розслідування під час якого будуть встановлені всі обставини та причини автопригоди.

Поліція звертається до учасників дорожнього руху бути пильними, не порушувати Правила дорожнього руку, адже від цього залежить ваше життя та здоров’я.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Вася Показати IP 19 Лютого 2018 12:16
Старпьори задовбали лізти де попало!
свідок Показати IP 19 Лютого 2018 12:44
знову металоломубляхи
Лучанка Показати IP 19 Лютого 2018 12:50
Якщо дурний то це назавжди....ПДР для всіх не тільки для водіїв!
новинам Показати IP 19 Лютого 2018 12:57
а чому не публікуєте новину про дтп вчора на рівненщині з двома загиблими?
Григорій Показати IP 19 Лютого 2018 13:09
Чому це зразу джип скоїв наїзд???? Де там пішохідний перехід???? А може правильніше написати "пішоходи втрапили під колеса" ???? В пдр чорним по білому написати що транспортний засіб має перевагу над пішоходами на проїзній частині. Але ж ні...шо з того пішохода взяти,в нього ж грошей немає,давай зробим винуватим водія і збри з нього грош-шкода що мій коментар це лише писанина,і від нього нічого не зміниться...соромно за україну.
Семен до Григорій Показати IP 19 Лютого 2018 21:22
"В пдр чорним по білому написати що транспортний засіб має перевагу над пішоходами на проїзній частині"(С) - де саме, можна посилання, який пункт ПДР? Якщо вам подобається вбивати людей, то тоді в ваших думках немає нічого дивного. В вас є своя трактовка ПДР, то чому її (відмінної від вашої) не може бути в інших? Але ж якщо не хочете щоб до вас уві сні приходили покійнички, то будьте обережним за кермом, виконуйте ПДР, зменшуйте швидкість при наближенні до переходу чи зупинки громадськогог транспорту, не перевищуйте швидкість тощо.
Metaller555 Показати IP 19 Лютого 2018 13:24
І знову двоє селюків, які пішохідний перехід і світлофор бачили лише в телевізорі, вилізли на дорогу де і коли їм захотілось, бо ж маршрутка на село під"їхала, а часу чекати немає... Але винуватий, звичайно водій, який явно їхав не швидко і на зелений колір, бо по-другому на цьому місті їхати просто неможливо! Так і живем...
Ага Показати IP 19 Лютого 2018 13:24
Номера замазали що на українській реєстрації да?
ахах до Ага Показати IP 19 Лютого 2018 13:45
де ти таке гі?но на укрномерах бачив?)))) хто ОЦЕ в здоровому глузді розмитнить? в європі такий бензовоз давно нікому нах не потрібен, тому його купують "багаті" украінці, в яких найнижча зарплата в європі
Євроінтегратор до ахах Показати IP 19 Лютого 2018 15:06
Такий бензовоз купують атавісти, які працюють на бурштині.
Зрада, буууурштин до Євроінтегратор Показати IP 19 Лютого 2018 21:12
А ще такий бензовоз купують люди, яким подобаються олдскульні джипи. Заперечиш ?
ігор до Ага Показати IP 19 Лютого 2018 21:23
ні, на пшеканих бляхах
?? Показати IP 19 Лютого 2018 13:36
"Йдеться про порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами." Хтонебудь щось зрозумів ?!
перекладу до ?? Показати IP 19 Лютого 2018 14:06
порушення ПДР пішоходом або водієм (який міг перевищити швидкість наприклад). ще точно не встановлено тому і пишуть так
1111 Показати IP 19 Лютого 2018 14:30
Де новина про ДТП бiля Версаля в суботу в ночi з потерпiлими ?
Журналіст ВолиньПОСТ до 1111 Показати IP 19 Лютого 2018 17:02
Так нам нормальну касу дали шоб ми не писали, шо за тупі питання?