USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку затримали слідчого поліції та колишнього експерта-криміналіста.ОНОВЛЕНО

7 Серпня 2017 20:34
Прокуратурою Волинської області спільно з працівниками Управління Служби безпеки України та Управління захисту економіки в області Департаменту захисту економіки Національної поліції України затримано під час одержання 130 тис. грн. неправомірної вигоди слідчого слідчого управління Головного управління Національної поліції в області та колишнього експерта обласного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру.

Про це інформують у прес-службі прокуратури області.

Гроші вони вимагали за вирішення питання про закриття кримінального провадження за фактом незаконного зайняття гральним бізнесом та складення відповідного висновку експертами НДЕКЦ щодо вилученого в ігрових залах обладнання.

Тривають огляд місця події та інші невідкладні слідчі дії.

За словами спікера Департаменту захисту економіки НПУ Наталії Калиновської, старший слідчий, вступивши в злочинну змову з експертом, вимагали у громадянина п'ять тисяч доларів США за сприяння у виготовленні позитивного висновку експертиз обладнання, вилученого при проведенні слідчих дій в гральному закладі, повідомляє Цензор.НЕТ.

Зловмисники обіцяли винести завідомо неправомірні позитивні висновки, якими констатувалося б відсутність факту ведення ігор на обладнанні, і в подальшому закрити відкрите кримінальне провадження.

"Старший слідчий і експерт були затримані" на гарячому "при отриманні 130 тисяч гривень. По місцях роботи і проживання затриманих проводяться обшуки", - розповіла Калиновська.

Вона наголосила, що заходи проводяться в рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу.

На фото, яке опублікувало видання, видно, що затримання відбувалося у Луцьку на площі Злуки, біля магазину «Зося».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
хохо Показати IP 7 Серпня 2017 20:54
а чому тим "хероям" затушували фейси? їх треба знати в лице!
121 Показати IP 7 Серпня 2017 21:35
а чого приховані обличчя? Чи прокуратура хоче тепер від них хабар щоб справу закрити?
Кіндрат Панасович до 121 Показати IP 7 Серпня 2017 23:32
це замкнуте коло.
Мвс Показати IP 7 Серпня 2017 21:42
Шо за черті!
Кусто Показати IP 7 Серпня 2017 22:12
Специ! Навіть бабло неможуть нормально взяти!!!
59 Показати IP 7 Серпня 2017 22:21
Вибачте за грубість,а морди навіщо закривати. Батьківщина повинна знати своїх героїв в лице.
мда Показати IP 7 Серпня 2017 23:34
Щось не зрозуміло, а чому це не волинське управління внутрішньої безпеки затримувало, сбушники за декілька днів трьох хлопнули вже. Дивно
Луцьк, Загородня 5а, Показати IP 7 Серпня 2017 23:42
На виконання статті 9 ЗУ Про Національну поліцію інформуємо: старший слідчий Щербатюк Андрій Ярославович, експерт Ткачук Вадим Володимирович. Декларації в інтернеті! Люблю відкритість та прозорість
Луцьк до Луцьк, Загородня 5а, Показати IP 20 Жовтня 2020 18:43
Ура! Щербатюк думав все життя людям кров пити?
Тато Показати IP 8 Серпня 2017 02:17
Любиш прозорість? Напиши своє прізвище, клоун.
Ткачук до Тато Показати IP 9 Серпня 2017 12:10
А Ви чий тато? Ткачука Вадима. Зганьбив "батька-афганця". Біжіть до знайомих "генералів", відмазуйте сина.
Ін Показати IP 8 Серпня 2017 03:24
Жаль хлопців. Були справжніми профі. Жаль що система все таки зламала
Волинянин до Ін Показати IP 9 Серпня 2017 12:12
Ніхто іх силою не заставляв в цю систему йти. Захотіли хлопаки легких грошей.
Захарченко М. Показати IP 8 Серпня 2017 07:34
Хто їх затверджував на ці посади, хто вивчав їх морально - ділові якості , також до відповідальності ???
ХТО замовив? до Захарченко М. Показати IP 8 Серпня 2017 23:59
А чому не пишуть прізвищ начальників слідчого управління і НДЕКЦ, з якими хабарники мали поділиитися грошима?
Кіндрат Панасович Показати IP 8 Серпня 2017 13:01
там треба було провести подальший хід тих мічених спецфарбою грошей. Тільки одному слідчому Щербатюку і експерту Ткачуку вони не призначались!
Правда Показати IP 8 Серпня 2017 17:01
Куда вони заїхали, що не знали ігровий бізнес Авакова, а не їх . Аваков закриває питання кому працювати, а кому ні ...
Справедливий Показати IP 8 Серпня 2017 22:46
Як би там не було, а така сума з неба взятись не могла, хлопці хотіли заробити от і попались, а Авакова це чи когось ще яка різниця? Закон один для всіх!!!! Нема чого нікого захищати, усі отримають своє!!!
читач Показати IP 9 Серпня 2017 14:24
заробляють на стройці,а вони хабарники.за грати чм* пагане.
небайдужа Показати IP 9 Серпня 2017 16:33
Підстава.....100 процентна підстава....шкода професіоналів....
Кіндрат Панасович до небайдужа Показати IP 9 Серпня 2017 18:16
Підстава. А так це в порядку речей отримувати хабірі щоб не палитись? Так пані слідча чи хто ви там в органах?
Які вони професіонал до небайдужа Показати IP 20 Жовтня 2020 18:50
Які вони професіонали? В чому? Хабарі брати? Бидло за..бане, а не професіонали! І отакі чмошники розслідують справи, садять невинних і все життя живуть на хабарях! Нехай виздихають разом з усім своїм кодлом!