USD 39.62 39.95
  • USD 39.62 39.95
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Вертоліт Порошенка прилетів до Луцька?

14 Березня 2019 14:52
На Луцький військовий аеродром прибули два вертольоти. В одному з них, імовірно, прилетів Петро Порошенко.

Про це 14 березня Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

З їх слів, два вертольоти приземлилися на території військового аеродрому близько 14 години.

Нагадаємо, сьогодні в Луцьку очікують на президента, який мав завітати з візитом на з'їзд лісівників у драмтеатрі.
ЧИТАТИ ЩЕ: ПОРОШЕНКА З ПЕРЕДВИБОРЧИМ ВІЗИТОМ ОЧІКУЮТЬ НА ВОЛИНІ. ТРАНСЛЯЦІЯ

Тим часом на Театральному майдані зібралися десятки людей, які чекають гаранта з банерами «Пане Президент, скільки заробили Ваші друзі на відкатах з оборонки?», «Пане Порошенко, хто відповів за Дебальцеве?», «Порошенку – перший строк замість другого терміну».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
лучанка Показати IP 14 Березня 2019 15:10
Біжи, Петро, біжи!
лучани Показати IP 14 Березня 2019 15:23
Порошенка всерівно знову оберуть люди.
Петро до лучани Показати IP 14 Березня 2019 15:52
Оберуть..., в "качанівку," або лук'янівське СІЗО
Васька Показати IP 14 Березня 2019 15:32
Хыба він буде? Хіба вночі?????!!! А Савченко проводить збори в Ковелі! А люди дурні чекайте
Партіот Показати IP 14 Березня 2019 15:32
Вітаємо!
Лучанин Показати IP 14 Березня 2019 15:36
Я на минулих виборах не голосував за нього і багато знайомих, які голосували за іншого кандидата будуть за нього! Таки як аналізують більше зовнішні чиники, Росію, війна із а чого все почалось! Тому бачать на даний момент найкращий варіант із найгірших! Тому там тут не треба очікувати чуда чи ще щось!
Пєтя Показати IP 14 Березня 2019 15:39
Приїхав!Ждіть
Алях Акбар Показати IP 14 Березня 2019 16:33
І шо нівкого ігли чи стінгера не було під рукою як летів?
Анонім Показати IP 14 Березня 2019 16:36
Боїться чортяка їздити українськими дорогами..!
До лучанина Показати IP 14 Березня 2019 16:51
Так і будеш жити аби не гірше...