USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

З Казахстану тікає еліта: з країни вилетіло близько 10 приватних рейсів

5 Січня 2022 14:56
На тлі протестів по всьому Казахстану з країни почали активно вилітати приватні літаки. За добу з охопленої мітингом держави було здійснено близько 10 бізнес-рейсів. Також відомо про те, що урядовий джет вилетів до РФ.

Про це повідомляється в Telegram-каналах Readovka і Ateo Breaking.

За інформацією інформагенств, з посиленням протестів в Казахстані з країни вилетіло близько 10 приватних рейсів. Літаки, за даними сервісу Flightradar, вирушили з Астани та Алмати в Європу.
«Еліти рятуються втечею... Очевидно, що майбутнє президента Токаєва і клану Назарбаєва зовсім не певне. Скоро вилітати може бути вже пізно», – зазначено в Telegram-каналі «Readovka».

За інформацією «Ateo Breaking», ще один рейс з Казахстану здійснив виліт до Росії. Про те, хто увійшов до складу пасажирів урядового бізнес-джета, не повідомляється.

Раніше протестувальники захопили стару резиденцію президента та увірвалися до будівлі мерії Алмати. Штурми адмінбудівель відбуваються і в інших містах, зокрема в Актобі.

Нагадаємо, вже кілька днів у Казахстані проходять протести. Люди вийшли на вулиці міст через підвищення цін на газ. Громадяни вимагали відставки президента з урядом та виступили проти корупції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Анонім Показати IP 5 Січня 2022 15:29
Елітою там називають олігархів і "рускагаварящіх"?
Анонім до Анонім Показати IP 5 Січня 2022 16:19
А ТУТ( Украіні) не така сама еліта???
Анонім Показати IP 5 Січня 2022 15:43
А куда дивиться прикордонна служба? А військова авіація навіщо? Садити примусово чи збивати nаh.
Олег до Анонім Показати IP 5 Січня 2022 16:23
Так як і в Україні - на гроші!
Иван Показати IP 5 Січня 2022 15:52
Ну вот, наконец-то..........раньше мы переживали за белорусов, теперь попереживаем за казахов. у них после заварух станет так же лучше, как и у нас. Мы ведь лучше стали жить
Анонім до Иван Показати IP 5 Січня 2022 16:31
Уяви собі я стала краще жити,особливо гидко було відчувати,що живеш в смердючому застояному мокшанському болоті і ніяких натяків на зміни
Дідо до Анонім Показати IP 5 Січня 2022 18:45
Пенсія в еквіаленті стала $50 з $100, але гривень стало в тебе більше, згоден
Анонім до Иван Показати IP 5 Січня 2022 17:25
Ти помилився сайтом,тут не руцькі новини.Про своє лучше пиши на інших ресурсах,а ми вже якось без вас,брацького народа,розберемось.
В. Показати IP 5 Січня 2022 16:09
Раз начали вывозить детей жон и блид..й значит режиму хана
Петро П'яний Показати IP 5 Січня 2022 16:57
Поцілуйте мене в шоколадний зад!
Алекс Показати IP 5 Січня 2022 16:58
Росії є шанс увести війська думаю вона такий шанс не упустить т
Анонім до Алекс Показати IP 5 Січня 2022 17:25
Так для цього все задумано
123 Показати IP 5 Січня 2022 17:42
А куди тікають до Ростова?
Нестор Махно Показати IP 5 Січня 2022 19:35
Іліта,ви слухайте і думайте бо до своіх гелікоптеров не добіжите..!