USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

З Поляковою і Литвином: як Івахів відгуляв свій ювілей. Відео

26 Січня 2018 14:39
В елітному комплексі «Rixos» – 350 недешевих готельних номерів, але 24 січня всі вони були зайняті. Адже тут цього дня святкував свій ювілей в компанії політиків, бізнесменів та знаменитостей волинський олігарх та нардеп Степан Івахів.

Про це йдеться в сюжеті телеканалу «Аверс».

«Стьопа-космос» – схоже саме так відтепер волиняни називатимуть свого нардепа, як раніше глузували над своїм екс-мером кияни, кажуть журналісти. Адже Степан Івахів до свого 50-річчя підготував відео-запрошення на закриту «лакшері-паті». На відео Степан Петрович демонструє чудову форму і так щедро лупцює якогось свого тітушку-охоронця, що йому позаздрив би сам Мухаммед Алі. Дія сценки відбувається на Місяці, який Івахів нібито давно освоїв та колонізував.

«Добре тут, краєвиди», – каже ювіляр на фоні однієї із заправок «WOG» з космічними цінами на паливо, відповідаючи на запитання «Чому саме на Місяці?»
У цьому ролику Степан Івахів скликає гостей на свій «золотий» ювілей у курортне місто Трускавець в елітний, відпочинково-лікувальний комплекс «Rixos», який перебуває у його власності.

«24 січня у комплексі «Rixos» - аншлаг. 350 номерів і жодного вільного. Тарифи від 3 тисяч гривень за ніч. Високоповажні гості, серед яких, зокрема, і відомий політик та нардеп Володимир Литвин, десятки особистих охоронців. А ще – найдорожчі напої, вишукані страви, зіркові виступи», - йдеться у сюжеті ТРК «Аверс»
На ювілей народний депутат скликав найдорожчих та найрідніших людей, і, як не дивно, ними виявились не виборці з його округу, а представники політичної та бізнесової еліт.

Два дні гулянок обійшлися нардепу у мільйон гривень. І це при тому, що в районах з округу Івахіва середня заробітна плата складає кілька тисяч грн, наголошують журналісти.

Як і з ким «відривався» народний депутат Степан Івахів дивіться упродовж наступних випусків новин на телеканалі «Аверс».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 42
Цвинтарчук А.А. Показати IP 26 Січня 2018 14:55
" ....Два дні гулянок обійшлися нардепу у мільйон гривень. І це при тому, що в районах з округу Івахіва середня заробітна плата складає кілька тисяч грн, ..." Гордіться ті, - хто за нього голосував і обирав ...Він живе у другому світі і про вас згадає перед черговими виборами . Ви знову за якесь вікно , пісочницю його оберете і так буде до безкінечності ...
Уася до Цвинтарчук А.А. Показати IP 26 Січня 2018 15:39
Ніяким макаром цього таваріща не захищаю, проте мені здається що в більшості округах по Україні така сама ситуація.
Andrij до Цвинтарчук А.А. Показати IP 27 Січня 2018 10:35
Тгенуйтеся i будуть вам кгаэвиди...)))))
Лучанин до Цвинтарчук А.А. Показати IP 27 Січня 2018 11:47
Будьмо реалістами: Івахів (хай і перед виборами) щедро засіває свій округ баблом. Це і вікна на сотні тисяч і обладнання в лікарню і т.д. і т.п. Давайте проголосуємо за Васю-сусіда, який відчує більше 100 грн на кармані і так само до наступних виборів не покажеться. А як покажеться, то ні копійки нікому не дасть - бо він жеж Вася, Ваш, голосуйте за нього.
Хфу.. до Лучанин Показати IP 27 Січня 2018 13:03
Мені соромно, що поряд зі мною вештається отакий лучанин, який захищає злодія аби отримати крадену копійчину на пляшку оковитої. Далеко зайдеш, нешановний "лучанину"...
Сава Показати IP 26 Січня 2018 15:04
ОГо як гуляє! Нічого собі так! Полякова в стрінгах і литвин на святі? А ще які гості наші волинські там? Коли вже закінчиться таке життя Стьопи?
Анонім до Сава Показати IP 26 Січня 2018 17:15
Спочатку спробуйте просто не голосувати за нього
69 Показати IP 26 Січня 2018 15:07
Стьопа -- КОСМОС!! ахахахах КРАСАВЧІКІ, погоняло шо нада =)
Терапевт до 69 Показати IP 26 Січня 2018 16:24
Подивилася я цей "космічний" ролик і остаточно пмереконалася: а Івахів-то безнадійно йо..бну..вся! І вже ніякою медициною це не виправиш...
З Волині Показати IP 26 Січня 2018 15:10
У мене склалося таке враження, що після трагічної смерті його друга - Єремєєва, у Івахіва в голові перемкнуло, що життя може раптово обірватися і тому жити треба так, що аж напоказ виставляти всі свої ниці почуття: плювати на друзів, смітити грошима, конфліктувати... зірвався з котушок.
Радість на смерті до З Волині Показати IP 26 Січня 2018 16:19
Стьопа безмежно радіє - тому що не стало Єремеєва. Скільки років йому снилося віджати його частку в "Континіумі"?!.. Отже, його радість - зайвий доказ, як нестерпно довго він чекав смерті товариша
марина Показати IP 26 Січня 2018 15:10
Ведучий програми , якийсь телепень, в якому він році і місяці живе??????????????? А чому він мав вас запрошувати???????????
ник Показати IP 26 Січня 2018 15:13
а може пора цего ворюгу видправить на мисяц...
НАВІЩО? до ник Показати IP 26 Січня 2018 18:47
Ой мабуть не треба, бо засер...* як неньку-землю. Хай краще випадково засне назавжди під своїми с*кс-рабинями
вася Показати IP 26 Січня 2018 15:24
Оце здивували новиною!!!! Кожен з вас, заздрісники , якби попав в таке оточення і з такими бабосами, гудів би ще крутіше... не заздріть, а працюйте. Йому вони теж не легко дістаються, просто він знає табличку ділення , а не тільки примноження:)))
Хм Показати IP 26 Січня 2018 15:49
Навіть чачку нашу волинську запросив стьопа молодець, не цурається наших. Хай бідні артисти хоч копійчинку зароблять, бо ж держава не дасть нормальної зарплати, щоб не заглядати цим бовдурам в кишеню.
Саня Показати IP 26 Січня 2018 16:30
ДА працює в поті чола. Коли вже Івахів на Місяць забереться і не буде позорити Волинь? Краще б віддав гроші на благодійність а не одні плачуть, а інший гуляє 2 дня д.н.
Анонім до Саня Показати IP 27 Січня 2018 15:33
А ти б віддав? Сумніваюсь
Андрій Показати IP 26 Січня 2018 17:33
Людина втратила зв'язок з реальністю...
Мимо реальності до Андрій Показати IP 26 Січня 2018 18:49
Та він її ніколи й не мав!
Волиняни Показати IP 26 Січня 2018 18:01
"Rixos" не власність Івахіва, просніться " журналісти" .чую дзвін
Ти чо? до Волиняни Показати IP 26 Січня 2018 22:42
Ага, випадково цього пройдисвіта аж туди занесло...
Виборець Ковель Показати IP 26 Січня 2018 18:23
Після цієї такої, нахабної на тлі тотального безгрошівля у людей, "космічної" гульби Івахів, як депутат, для мене помер!
ТТ Показати IP 26 Січня 2018 19:10
На АЗС "ВОГ" не заправляюсь більше 5 років, після того як дізнався через знайомих, що вони доливають до нафтопродуктів для збільшення їх октанового та цетанового чисел.
Мимо WOGu до ТТ Показати IP 27 Січня 2018 00:27
Оце правильно: і гроші зекономите, і двигун збережете! Такої розведеної і намішаної Бог знає чим "бодяги" важко знайти на інших АЗС. Так що бойкотувати АЗС WOG вигідно з усіх сторін
Лучанин до Мимо WOGu Показати IP 27 Січня 2018 11:54
Ну ну, там погане, тут недобре, а ось на цій азс - так просто мед заливають. А скільки в нас нафтобаз в регіоні? Нічого, що ВСІ азс заливають свої сховища з найближчої нафтобази. То проста економіка. І належить вона якраз континіуму )))) 21 століття - а все на рівні пліток, чуток і плацебо...
Неторопа до Лучанин Показати IP 27 Січня 2018 13:08
Тобі, лучанину, видно одинаково, що заливати в наповнене вічним перегаром горло - чи сувуху, чи бодягу з WOG.
Васько Показати IP 26 Січня 2018 21:16
Позорище . І не соромно так. Може за гроші вдови і за бнківські кредити які боргує банкам, люди копійку з банку випрошують а Івахів відривається з Поляковою. розчарувався в тому Івахові. У ВР він ніяких інтересів волинян не захищає а свої мабуть "мутки" рішає.
Дійсно ПОЗОРИЩЕ! до Васько Показати IP 26 Січня 2018 22:47
Які інтереси волинян? По-перше, коли він востаннє бачив своїми очами простих волинян з їх інтересами? По-друге, кажуть, що він у ВР буває не частіше, ніж під ковдрою зі своєю дружиною - у цьому повний приклад з товариша, який вже відгулявся.
Лена Показати IP 26 Січня 2018 22:45
А будуть фотнки ще з Іваховим? А то він покійного свого друга фотки після смерті показував , хай ще зі свого дня народжея покаже біля кого він сидів і як там святкували, не треба ховатися від людей від виборців.
хехъ Показати IP 27 Січня 2018 04:55
Кто из вас, вопящих, не проходит мимо тех, кому нужна помощь? Степа не лучше и не хуже любого, потому что совок в душах еще двести лет жить будет. Независимо от кошелька.
Пктрович Показати IP 27 Січня 2018 05:56
Жаль! В краї йде війна.... Гинуть молоді захисники заради таких ублюдків, які гуляють і насолоджуються. Скільки ж на ці гроші можна було купити додаткової захисної амуніції, форми, тепловізорів, що спала б чиєсь життя. Кого ми знову притягнули до влади?
Павлович до Пктрович Показати IP 27 Січня 2018 09:51
А як вам відпочинок гаранта на Мальдивах, мовчите? Риба гніє з ... То про те пишіть!!!
Диму не пускай до Павлович Показати IP 27 Січня 2018 10:38
Давай, Павловиче, спочатку з Івахівим розберемося детально: де стільки грошей взяв, чи сплатив належні податки, чи сплатив Ріксосу, який теж має сплатити належні податки?
Лучанин Показати IP 27 Січня 2018 09:21
Як тупо, низько і бездарно... Це я про журналістів.
ТУПА ГУЛЯНКА до Лучанин Показати IP 27 Січня 2018 10:06
Дійсно, дуже тупо, низько і бездарно влаштовувати отакі "космічні" п'янки - коли йде війна, коли гинуть найкращі патріоти України, коли виборці ледве зводять кінці з кінцями і радіють шматочку свіжого хліба на своєму столі. А журналісти МОЛОДЦІ, нелегко їм давалася фактура про це очманіле дійство.
185 Показати IP 27 Січня 2018 10:20
ні бл.. ь сісти і жувати соплі, обговорювати на ось це наш народ і здатний,!!!! а він що не людина чи що ? заказна стаття.
Людина-НЕлюдина до 185 Показати IP 27 Січня 2018 10:33
ЛЮДИНА ВІН, ЛЮДИНА. АЛЕ БЕЗ ЧЕСТІ І СОВІСТІ ! Нормальна людина не буде розкладати багаття посеред дороги, де ходить багато людей. А він на сльозах війни та убогості, в якій опинилися переважна більшість українців через злодійство отаких злодійкуватих комерсантів, влаштував свої космічні танці.
Лучанин до 185 Показати IP 27 Січня 2018 11:59
Підтримую. Народ, покладіть руку на серце і скажіть: Ви з 2014 року не святкуєте свої дні народження? Адже хлопці гинуть, війна, країна бомж і т.д.? Миколая, Новий рік, Різдво - йдете в церкву ставите свічки, а гроші не на наїдки і випивку, а прямо волонтерам відправляєте? Німби познімайте спершу з голів, а потім пишіть всяку єрунду в інтернетах.
Ще одне ЧУДО! Показати IP 27 Січня 2018 13:16
Що це такий придурок, гірше гниди, у нашому Луцьку завівся? Що ти лепечеш? Скільки тобі Івахів за це заплатив? Біжи краще до чіпка, що ось там за поворотом вже відкрився, і прополощи горло оковитою. А тоді вже лепечи про своє бачення волонтерства, бомжів, про свячки в церкві. Ти хоч памятаєш, коли востаннє у тій церкві був?
хехъ до Ще одне ЧУДО! Показати IP 29 Січня 2018 07:08
ахахаха ... печерна твоя душа !! Ти вважаєш, чудо, що побувавши в церкві, спокутуєш гріхи ???? Чи не занадто ти легко хочеш позбутися них? Путін точить ляси з Кирилом і в церквах часто чолом б'є, а весь світ пересварив ... Церкви на кожному перехресті стоять, в кращих парках - дерева для себе вирубують, але не купують пустки і не висаджують саджанці - на все готовеньке приходять. У тебе тьма в голові, чуділо .. За гріх відповідати потрібно всім життям своїм або своїх нащадків.
хехъ Показати IP 29 Січня 2018 08:48
вот, если бы вы, Степан Петрович Ивахив, "прихватили" бы землицы и, открыли бы для горожан, для лучан, великолепный парк!!! С нуля начали. И не пускали бы туда шашлычников и барыг, ну, разве что продавцов водички, с разными каскадами (есть умные дизайнеры, в мире...), и красивостями... Вот тогда и память о Вас была бы вечная и детям вашим - было бы чем гордиться!! Бог, с ними, с больницами...троечников- коновалов - настоящими врачами за любую зарплату не сделаешь... Сделайте парк и он будет носить Ваше Имя, вечно... А, Степан Петрович?