За сім місяців у луцьких тролейбусах впіймали 15 тисяч «зайців»
![](/resize/450x331/r/files/news/2023/08-17/366783/photo_2019-11-11_09-35-18w.jpg)
Контроль за оплатою проїзду в громадському транспорті Луцької міської громади здійснюють дві структури: в автобусах – ТОВ «Волинь контроль сервіс», у тролейбусах – КП «Луцьке підприємство електротранспорту».
Мобільні групи (контролери) сканують електронні квитки пасажирів, банківські картки чи QR-коди з додатка CityCard, які підтверджують (або ні) оплату. Суспільне дізнавалося, скільки перевірок оплати проїзду відбулося цього року та скількох пасажирів без квитків виявили.
Які дані показує система АСОП у маршрутках
На міських автобусних маршрутах щоденно працює три мобільні групи від ТОВ «Волинь контроль сервіс». З цією фірмою Луцька міська рада уклала договір про надання послуг, розповів начальник відділу транспорту міськради Віктор Главічка.
За сім місяців 2023-го, повідомив посадовець, контролери провели 215 тисяч 735 перевірок оплати проїзду (одна валідація – один пасажир). З них 7355 перевірок показали, що проїзд не був оплачений.
«З такими пасажирами проводилася роз’яснювальна робота. Людині пропонується оплатити проїзд на місці. Якщо не оплачується, контролери мають право накладати штрафні санкції: 280 гривень за безквитковий проїзд в автобусі», – сказав Віктор Главічка.
У липні, зазначив начальник відділу транспорту, мобільні групи просканували 28 тисяч 745 оплат проїзду, де 859 не були оплачені належним чином.
«Контролери перевіряють наявність оплати по електронному квитку і виявляють пасажирів, де зовсім оплати нема чи водієві оплачували. Також ми проводимо рейдові перевірки щодо контролю за дотриманням водіями вимог розпорядчих документів організатора перевезень», – каже посадовець.
Збільшилась чи зменшилась кількість порушень у порівнянні з минулим роком, зазначив Віктор Главічка, сказати складно, оскільки контроль за оплатою проїзду був призупинений від початку дії воєнного стану. Роботу мобільних груп відновили в серпні 2022-го.
Яка ситуація з оплатою проїзду в тролейбусах
Оплату проїзду в тролейбусах наразі здійснюють 12 контролерів та один старший контролер контрольно-ревізійної групи «Луцького підприємства електротранспорту», розповів головний інженер Володимир Бабич.
Згідно з інформацією, яку надали в комунальному підприємстві, за січень-липень 2023 року оплату перевірили в 531 тисячі 410 пасажирів. Із них 15 тисяч 116 пасажирів не зареєстрували свій проїзд, штрафні санкції застосували до 305 пасажирів.
До 21 липня цього року, повідомили в підприємстві, штраф за безквитковий проїзд становив 120 гривень. З 21 липня, коли вартість проїзду в тролейбусі зросла до восьми гривень, штраф становить 160 гривень.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Мобільні групи (контролери) сканують електронні квитки пасажирів, банківські картки чи QR-коди з додатка CityCard, які підтверджують (або ні) оплату. Суспільне дізнавалося, скільки перевірок оплати проїзду відбулося цього року та скількох пасажирів без квитків виявили.
Які дані показує система АСОП у маршрутках
На міських автобусних маршрутах щоденно працює три мобільні групи від ТОВ «Волинь контроль сервіс». З цією фірмою Луцька міська рада уклала договір про надання послуг, розповів начальник відділу транспорту міськради Віктор Главічка.
За сім місяців 2023-го, повідомив посадовець, контролери провели 215 тисяч 735 перевірок оплати проїзду (одна валідація – один пасажир). З них 7355 перевірок показали, що проїзд не був оплачений.
«З такими пасажирами проводилася роз’яснювальна робота. Людині пропонується оплатити проїзд на місці. Якщо не оплачується, контролери мають право накладати штрафні санкції: 280 гривень за безквитковий проїзд в автобусі», – сказав Віктор Главічка.
У липні, зазначив начальник відділу транспорту, мобільні групи просканували 28 тисяч 745 оплат проїзду, де 859 не були оплачені належним чином.
«Контролери перевіряють наявність оплати по електронному квитку і виявляють пасажирів, де зовсім оплати нема чи водієві оплачували. Також ми проводимо рейдові перевірки щодо контролю за дотриманням водіями вимог розпорядчих документів організатора перевезень», – каже посадовець.
Збільшилась чи зменшилась кількість порушень у порівнянні з минулим роком, зазначив Віктор Главічка, сказати складно, оскільки контроль за оплатою проїзду був призупинений від початку дії воєнного стану. Роботу мобільних груп відновили в серпні 2022-го.
Яка ситуація з оплатою проїзду в тролейбусах
Оплату проїзду в тролейбусах наразі здійснюють 12 контролерів та один старший контролер контрольно-ревізійної групи «Луцького підприємства електротранспорту», розповів головний інженер Володимир Бабич.
Згідно з інформацією, яку надали в комунальному підприємстві, за січень-липень 2023 року оплату перевірили в 531 тисячі 410 пасажирів. Із них 15 тисяч 116 пасажирів не зареєстрували свій проїзд, штрафні санкції застосували до 305 пасажирів.
До 21 липня цього року, повідомили в підприємстві, штраф за безквитковий проїзд становив 120 гривень. З 21 липня, коли вартість проїзду в тролейбусі зросла до восьми гривень, штраф становить 160 гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 4
![](/public/images/user_no_foto.png?1722046763)
Цеховий інженер
Показати IP
17 Серпня 2023 16:08
Я теж щодня ловлю зайців, не хочу, а вони самі прилітають
![](/public/images/user_no_foto.png?1722046763)
Анонім до Цеховий інженер
Показати IP
17 Серпня 2023 18:56
А який діагноз психіатр написав у медичній книжці?
![](/public/images/user_no_foto.png?1722046763)
Jak tak
Показати IP
17 Серпня 2023 17:16
15 тисяч 116 пасажирів не зареєстрували свій проїзд, штрафні санкції застосували до 305 пасажирів.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722046763)
ЗнайЮ
Показати IP
17 Серпня 2023 18:17
Нажаль велика частина людей сприйняли безготівкову оплату і відсутність кондукторів не як цивілізований прогрес вперед, а те що можна безкоштовно кататись в громадському транспорті.
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.