Жителі Любешівщини просять нову електропідстанцію
У селі Мала Глуша на одній і тій же вулиці уже було три пожежі. Причина кожного лиха - коротке замикання. У зв’язку з цим ПАТ «Волиньобленерго» просять замінити підстанцію.
Про це йшлося під час засідання 35-ої сесії Волинської обласної ради 25-го червня.
Депутат Волинської облради Олексій Приходько розповів, що про проблему дізнався, коли до нього прийшла мешканка просити одноразову матеріальну допомогу.
«Жінка просила кошти. Як виявилося, в селі Мала Глуша Любешівського району на одній і тій же вулиці Малієвського вже відбулося три пожежі через коротке замикання», - повідомив депутат.
У зв’язку з цим, Олексій Приходько озвучив запит до ПАТ «Волиньобленерго», аби ті замінили підстанцію, яка подає електричний струм мешканцям села Мала Глуша. Проконтролювати процес він попросив голову Волинської облдержадміністрації Володимира Гунчика.
Нагадаємо, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що на Волині майже усі електромережі зношені. Йшлося про те, що тисячі кілометрів повітряних і кабельних електроліній області в аварійному стані. Окрім того, є низьковольтні електромережі, які звели у 60-70-их роках минулого століття – вони потребують негайної заміни.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося під час засідання 35-ої сесії Волинської обласної ради 25-го червня.
Депутат Волинської облради Олексій Приходько розповів, що про проблему дізнався, коли до нього прийшла мешканка просити одноразову матеріальну допомогу.
«Жінка просила кошти. Як виявилося, в селі Мала Глуша Любешівського району на одній і тій же вулиці Малієвського вже відбулося три пожежі через коротке замикання», - повідомив депутат.
У зв’язку з цим, Олексій Приходько озвучив запит до ПАТ «Волиньобленерго», аби ті замінили підстанцію, яка подає електричний струм мешканцям села Мала Глуша. Проконтролювати процес він попросив голову Волинської облдержадміністрації Володимира Гунчика.
Нагадаємо, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що на Волині майже усі електромережі зношені. Йшлося про те, що тисячі кілометрів повітряних і кабельних електроліній області в аварійному стані. Окрім того, є низьковольтні електромережі, які звели у 60-70-их роках минулого століття – вони потребують негайної заміни.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
Тол
Показати IP
26 Червня 2015 22:00
цікаво, яка "вина" підстанції, якщо коротке замикання стається в будинку?
У Словаччині знайшли поховання 77 людей без голів: археологи говорять про невідомий ритуал
Сьогодні 00:14
Сьогодні 00:14
У Луцьку презентували новий роман Андрія Бондарчука «Пуповина предків»
26 Червня 2026 23:43
26 Червня 2026 23:43
Король Чарльз III уперше розкрив свої доходи
26 Червня 2026 23:25
26 Червня 2026 23:25
Затриманий у Луцьку наркоторговець сяде на десять років
26 Червня 2026 23:06
26 Червня 2026 23:06
Колишню першу леді Південної Кореї засудили до 7 років тюрми за хабарництво
26 Червня 2026 22:47
26 Червня 2026 22:47
Біля Луцька відбудеться музично-патріотичне дійство «Під небом мрій моєї України»
26 Червня 2026 22:28
26 Червня 2026 22:28
На Волині повернули державі землі лісового фонду площею 32 га
26 Червня 2026 22:09
26 Червня 2026 22:09
Усик відмовився від усіх чемпіонських поясів
26 Червня 2026 21:51
26 Червня 2026 21:51

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.